Да се оплачем...

  • 7 271 423
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 33 540
  • Мнения: 574

На какво основание да обжалвам, четох сега някакви неща в интернет, но всичко по фиша си е редовно.
По фиша си е редовно, но има ли снимка прикачена към фиша? Ако на снимката са две коли една до друга примерно, често пада, защото може да е засечена скоростта на другата кола. Няма как да се докаже коя от двете коли е била с превишена скорост.
Няма снимка, разпечатаха ми го в полицейската кола на принтер. Къде мога да видя снимка и дали има изобщо?

# 33 541
  • sf
  • Мнения: 10 212
А ако всичко си е редовно, защо не си го платиш?
И на мен не ми е приятно, ама превишавам, снимат, плащам си и следващия път внимавам.

# 33 542
  • Мнения: 11 573
На приятел скоро му пратиха в пощата  писмо със снимката.
Друг познат пък, наел кола в Германия, получи оттам снимка с колата, снимана с превишена скорост.


Много ми се спи. Будя се към 3- 4, и цял ден съм като парцал.

# 33 543
  • София
  • Мнения: 8 942

На какво основание да обжалвам, четох сега някакви неща в интернет, но всичко по фиша си е редовно.
По фиша си е редовно, но има ли снимка прикачена към фиша? Ако на снимката са две коли една до друга примерно, често пада, защото може да е засечена скоростта на другата кола. Няма как да се докаже коя от двете коли е била с превишена скорост.
Няма снимка, разпечатаха ми го в полицейската кола на принтер. Къде мога да видя снимка и дали има изобщо?
Лошото е, че снимка са длъжни да ти представя чак след като обжалваш. Не знам, ако помниш случая горе долу си помисли дали има смисъл да обжалваш. Защото след обжалването, ако се потвърди глобата, вече си длъжна да си я платиш в пълен размер и отпада намалението.

# 33 544
  • Мнения: 5 158
Оплаквам се от лекарка, на която звъннах да проверя работното й време. С половин уста ми каза, че е днес до 12,30 и е последния й работен ден, следващия щял да е чак след 10.12. А дните за втори преглед по направлението текат ... и като опитах да й кажа това, тя сдъвка "сега няма да може" и ми затвори телефона докато аз се опитвах нещо да й кажа... И така си говорих няколко секунди на нищото докато разбера, че тя не е насреща. Такава липса на любезност, да не кажа невъзпитание ... от лекар ... възмутена съм. А аз разчитам на нея да помогне на детето ми ... Ама явно си е такъв чешит - на първия преглед влизаме, поздравявам с Добро утро и тя обърнала гръб към вратата, нещо си рови из телефона и поглежда към него и към монитора пред нея. Изобщо не се обърна към нас. Гледахме гърба й и чаках да ме попита какъв е проблема, за да не започвам да говоря тъй като реших, че тя има някаква работа. Като благоволи да ме попита остана с гръб към нас и да си клика на телефона и на компютъра, а аз говорих на гърба й, понеже тя ме постави в такава нелепа ситуация ...  ooooh!

# 33 545
  • Мнения: 1 225
Оплаквам се от лекарка, на която звъннах да проверя работното й време. С половин уста ми каза, че е днес до 12,30 и е последния й работен ден, следващия щял да е чак след 10.12. А дните за втори преглед по направлението текат ... и като опитах да й кажа това, тя сдъвка "сега няма да може" и ми затвори телефона докато аз се опитвах нещо да й кажа... И така си говорих няколко секунди на нищото докато разбера, че тя не е насреща. Такава липса на любезност, да не кажа невъзпитание ... от лекар ... възмутена съм. А аз разчитам на нея да помогне на детето ми ... Ама явно си е такъв чешит - на първия преглед влизаме, поздравявам с Добро утро и тя обърнала гръб към вратата, нещо си рови из телефона и поглежда към него и към монитора пред нея. Изобщо не се обърна към нас. Гледахме гърба й и чаках да ме попита какъв е проблема, за да не започвам да говоря тъй като реших, че тя има някаква работа. Като благоволи да ме попита остана с гръб към нас и да си клика на телефона и на компютъра, а аз говорих на гърба й, понеже тя ме постави в такава нелепа ситуация ...  ooooh!

Може да е смените другия месец.

# 33 546
  • Мнения: X
Какви са тези доктори?Добре че не ми се налага да търпя такива,че както паля Rage
Оплаквам се от простотията на колежка.От вчера не спирам да го мисля.Дойде до работа да почерпи,че днес и е плануваното секцио.Чака близнаци,вчера влязла в деветия месец,но понеже много и тежало вече,а и искала да са на определена дата и зодия,това на майка и приумиците за не знам си колко по добър живот ще ги роди по 2,2 и 2,4.Не са ли малки тези бебчета и с кой акъл (за колко пари ) се е съгласил тоя доктор да и се води по претенциите.Вярно бременността променя хората.

# 33 547
  • Мнения: 5 158
Скрит текст:
Оплаквам се от лекарка, на която звъннах да проверя работното й време. С половин уста ми каза, че е днес до 12,30 и е последния й работен ден, следващия щял да е чак след 10.12. А дните за втори преглед по направлението текат ... и като опитах да й кажа това, тя сдъвка "сега няма да може" и ми затвори телефона докато аз се опитвах нещо да й кажа... И така си говорих няколко секунди на нищото докато разбера, че тя не е насреща. Такава липса на любезност, да не кажа невъзпитание ... от лекар ... възмутена съм. А аз разчитам на нея да помогне на детето ми ... Ама явно си е такъв чешит - на първия преглед влизаме, поздравявам с Добро утро и тя обърнала гръб към вратата, нещо си рови из телефона и поглежда към него и към монитора пред нея. Изобщо не се обърна към нас. Гледахме гърба й и чаках да ме попита какъв е проблема, за да не започвам да говоря тъй като реших, че тя има някаква работа. Като благоволи да ме попита остана с гръб към нас и да си клика на телефона и на компютъра, а аз говорих на гърба й, понеже тя ме постави в такава нелепа ситуация ...  ooooh!
Може да е смените другия месец.

Тя е дерматолог /поредния/, към който се обръщаме за адекватна диагноза и лечение, но и другите не помогнаха, но бяха възпитани, любезни и проявяваха загриженост поне...

# 33 548
  • Мнения: 35 179
Една от причините да сменя личната е че ми вземаше пари за потребителка такса, докато бях бременна. Дребни кокошкарски истории ненавиждам, говорят много за човека.
Моята лична лекарка ми вземаше потребителска такса , докато бях бременна и с ТЕЛК решение. И двете ме освобождават от плащане на такса.

# 33 549
  • Мнения: 574

На какво основание да обжалвам, четох сега някакви неща в интернет, но всичко по фиша си е редовно.
По фиша си е редовно, но има ли снимка прикачена към фиша? Ако на снимката са две коли една до друга примерно, често пада, защото може да е засечена скоростта на другата кола. Няма как да се докаже коя от двете коли е била с превишена скорост.
Няма снимка, разпечатаха ми го в полицейската кола на принтер. Къде мога да видя снимка и дали има изобщо?
Лошото е, че снимка са длъжни да ти представя чак след като обжалваш. Не знам, ако помниш случая горе долу си помисли дали има смисъл да обжалваш. Защото след обжалването, ако се потвърди глобата, вече си длъжна да си я платиш в пълен размер и отпада намалението.
Не си спомням нищо, било е преди 8 месеца, но това е един главен булевард, баир надолу, без пешеходци и е съвсем вероятно да съм карала така.
Предпочитам да я платя сега, за да ползвам намалението.
Посъветваха ме и изобщо да не я плащам, минавала давност след 2 години, а задълженията към НАП след 3, но се притеснявам, че в този период може да ми се наложи да тегля я някой кредит, я нещо друго и да ми лъснат задълженията и да трябва да ги платя в пълен размер, барабар с лихвата.

# 33 550
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
Според мен не е нещо нередно при близнаци да се планува секцио,дори е по-добре.Влезнала е в 9-ти месец,не е малко теглото за две деца.Да са и живи и здрави бебчетата !

# 33 551
  • Мнения: 18 036
Дами, аз ви обещах, че след защитата на презентациите, ако помните, ще ви кажа как е минало. Беше за предишния вторник, но поради непредвидени обстоятелства професорът премести защитата за днес.
Мина много добре за мен. Чак професорът пляска, каза, че е на професионално ниво и определено му е фаворит, много му била харесала. А на другото момиче - катастрофа с една дума. Половината й неща не тръгнаха, накрая професорът се отказа да я гледа до края понеже се бави много. В крайна сметка всичко се разви добре, вече ще ми е обеца на ухото и ви благодаря за подкрепата. Heart

Браво! Много се радвам за теб, подценяваш се ненужно, видя ли, че нямаш основания затова. А с "приятелката", много добре даже се случи в началото, та да си имаш една наум вече  Heart Eyes

# 33 552
  • София
  • Мнения: 8 942
Какви са тези доктори?Добре че не ми се налага да търпя такива,че както паля Rage
Оплаквам се от простотията на колежка.От вчера не спирам да го мисля.Дойде до работа да почерпи,че днес и е плануваното секцио.Чака близнаци,вчера влязла в деветия месец,но понеже много и тежало вече,а и искала да са на определена дата и зодия,това на майка и приумиците за не знам си колко по добър живот ще ги роди по 2,2 и 2,4.Не са ли малки тези бебчета и с кой акъл (за колко пари ) се е съгласил тоя доктор да и се води по претенциите.Вярно бременността променя хората.
Не са малки като тегло, но определено е голяма тъпотия да ги вадят толкова рано, ако причината е само посочената от теб.

# 33 553
  • Мнения: 4 872
В днешно време и на платен преглед  , пак не е гарантирано , че ще ти обърнат нужното внимание и то с учтиво отношение. И това с таксите е голяма глупост, още повече , че касова бележка никога не дават. В нашата община даже са си гласували и приели такса за издаване на извинителни бележки Flushed Такси да искаш ...

# 33 554
  • Мнения: 35 179
На бебо му излезе нещо на устничката и цял ден се дзверя и мая дали не е херпес.
Чувала съм много лоши неща за херпесите и бебетата Sad
И сега както мине болничък съм все във филма Sad

Общи условия

Активация на акаунт