Да се оплачем...

  • 7 258 823
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 35 055
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Има колеги, които директно питат колко лева ти е заплатата, много е невъзпитано. Те сравняват само заплатите или бонусите, без нищо друго, като например опит, стаж, професионални качества и т.н.
Ми щото шефа им не е на място. Познай какво ще се случи с подобни в нашата фирма.... най-малкото ще ги изядат с парцалите. Joy Joy Joy
При нас се предупреждава още в началото за подобни неща,

# 35 056
  • Мнения: X
Един много бърз въпрос - малкия на 2 години и половина за секунди лапна хапче Бускулизин от земята.  Много ли е опасно. Личния не вдига.

# 35 057
  • Мнения: 39 452
Предполагам, че няма да му стане нищо. В токсикологията на Пирогов има телефон. Звънни на него и те ще ти кжаат най добре.

# 35 058
  • Мнения: 2 099
Един много бърз въпрос - малкия на 2 години и половина за секунди лапна хапче Бускулизин от земята.  Много ли е опасно. Личния не вдига.
Ако си сигурна, че е Бусколизин не е плашещо. Спазмолитик е и не е страшно. Опасни са приспивателни, барбитурати, за сърце хапчета и подобни. Не го карай да повръща. Ако имаш дай активен въглен в доза за възрастни.Прибери лекарствата на високо и безопасно място.

# 35 059
  • Мнения: X
На високо са, в абсолютно недостъпен шкаф. Имам панически страх точно от това. Кака му пи хапче, че я боли корем, изпусна го и той за секунда го сложи в устата. Пред очите ми.
Благодаря. Свъзах се с личния и той ми.каза да дишам спокойно. Още ми трепери всичко....

# 35 060
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ариа, на моята съм правила попара със сухар, изкиснато сиренце, малко захар и шипков чай след овладяване на острата фаза на диария. Както и слагам сирене на филийка и препичам хубаво във фурната. Само варени картофи бързо омръзват.

Още не мога да се оправя напълно от смотания бронхит, хем пих силен Аб 7 дни. На мен белите дробове са ми слабо място Sad.
И финансово цъфнахме, та чак вързахме, че освен този адски тежък за портфейлите месец, на нас и миналия ни беше тежък с РД и имен ден на хлапето, а се очертава заплатата на ММ да е по ниска от следващия месец Sad

# 35 061
  • Мнения: 48 013
Съчувствам за финансовите проблеми , но най вече за здравните
И на малкия му предстои рожден ден на 3 януари, нищо не съм организирала покрай другите проблеми, а той си се вълнува. Много ми е смотано.

# 35 062
  • Бургас
  • Мнения: 16 315
Уинд,за кашлицата пий чай от борови връхчета! Действа много добре! Опитай!
Бързо оздравяване на всички болни!


ММ сутринта в 6'45 ми заби такъв въпрос,че останах без думи просто!!

# 35 063
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 062
Да се оплача, днес бях на офталмолог и невролог, единия иска отново изследвания на вътреочно налягане до края на седмицата , другият ме изпрати на ЯМР .
Офффф 🙁.

# 35 064
  • София
  • Мнения: 1 907
Оплаквам се от майка ми, с която от три месеца се разбираме за коледните подаръци на децата. Аз поръчвам, плащам с уговорката, че ще делим парите. Тя ми мрънка, че нямала, че незнам какво станало и накрая купува подарък на брат ми и на мъжа ми за близо 2000лв. Е това направо ме уби! Да не си помислите, че е нещо кой знае какво, просто лиготия. А на мен не ми дава 100лв., които ми дължи! Подарък за мен няма, разбира се, щото аз няма да се сърдя.

# 35 065
  • София
  • Мнения: 5 197
Да се оплача, днес бях на офталмолог и невролог, единия иска отново изследвания на вътреочно налягане до края на седмицата , другият ме изпрати на ЯМР .
Офффф 🙁.

Какво ти е, ЯМР звучи сериозно

# 35 066
  • Мнения: X
И ние нямаме нет 2 дни, на Булсат сме. От две-три седмици имат ЦЕНТРАЛЕН ПРОБЛЕМ. Мъжът ми се разправя с тях постоянно и им мрънка, че няма да плащаме нет, който го няма - да пуснел молба в офис за компенсация. Днес им звъннах да си поглаголим и се оказа, че можело и по мейл да се пусне молбата, а накрая ми я приеха и по телефона, а хем не се скарах с тях, че съм в минорно настроение. Големи наглеци, ще ги сменяме след Нова година!

# 35 067
  • София
  • Мнения: 5 197
При нас , 3G на Виваком е по-бързо от оптичния на Оптиком (който уж е много бърз)
Само че при тях компенсации няма, защото плащаме 3 такси напред .
И в кол центъра им са супер невъзпитани , понякога пияни (поне последното момче с което разговарях 😂)

поръчвам през интернет, поръчвам , правя сметки, и пак се набутвам яко, харча страшно много ,явно. Трябва да спра с харченето за дреболии ,които излизат много скъпо.

Значи, намислила съм да сложа балони в нас и надпис Welcome,да направя хубав обяд ,който да чака мъжът ми на масата ,като го изпишат (защото планирам да бъда на работа, а и трябва)
Еми това ПМС човече , уж е в болницата и по цял ден спи (точно това ,което иска, да спи и никой да не го закача) и пак ми се заяжда във вайбър.
Отиваме днес с детето едни усмихнати и положителни , а той на дребно се заяжда .
Знам ,че в болницата е гадно, знам какво е , но аз какво да направя , че е с пневмония и трябва да лежи?
Ако си въобразява , че ще му лазя в краката и ще му целувам задника ,излъгал се е и много добре го знае.

Днес ме обиди , че на ДЪРТИ години съм започнала да се контя ?
Смисъл ? Стара ме нарече , а изведнъж до сега не съм била окей ,така ли ? Свиня такава.
Отвратителен е .
Ще му купя розови хапчета, ще го изпратя на някой санаториум , да си опресни малко поведението.

# 35 068
  • Мнения: 7 325
Стига бе Уинд, много навътре го приемаш  Laughing. Ние с ММ непрекъснато се дъртосваме. Днес пак го насметох на пувяхнал. Искал да изкарва книжка за мотор и да си купува. На дърт гъз зелен бъз му викам на това. Бяхме при един негов приятел с автокъща и се уговориха да се видят в сряда. Без мен. Хаха, че си и вярва. Иначе при нас е обратното. Искал да се контя, аз пък за в парка на село не искам и така.
Харченето  ooooh! оф, оф и пак оф. От събота след обед е в отпуска и сме цифра назад. Утре трябва да дадем още около 300€, в четвъртък ще сменяме документи, че изтекоха и там едно 200€, в петък пътуваме. Оплаквам се, че пак ще е със самолет и съм се спекла яко. Основното ми оплакване обаче е, че утре имаме час за лекар и съм в ужас какво ще чуя. На тема болести съм много зле, особено като става въпрос за някой от семейството ми.

# 35 069
  • SF
  • Мнения: 21 318
Пак се задават самотни Коледа и НГ. Единият от празниците го преглъщам някак, но вторият, прекаран в леглото пред телевизора ми идва вече твърде депресиращо тъжен.

Това не е лошо като идея-човек да си почине малко от целогодишната суматоха и бързане. Мое мнение  Embarassed

Щом се оплаквам, значи е лошо. Аз не бързам целогодишно и около мене няма суматоха. Почивам си редовно. Кофти е да "си почиваш", когато нямаш нужда от почивка и принудителната почивка не се цени така, както заслужената. Равносилна е на "правене на нищо с никого". Скука.
Същото е като да те съкратят от работа, като с това ти дадат шанс да си починеш вкъщи. Ще си починеш ли истински и с удоволствие?

Общи условия

Активация на акаунт