Да се оплачем...

  • 7 258 989
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 59 655
  • Мнения: X
Трябваше да правим ремонт и през септември платихме добра сума на EVN за да източат системата. След като приключихме им се обадихме, за да я запълнят. След два дни се обадиха, че нямало да идват специално за това, на 16.10. по график щели да я запълнят. Майка ми беше дежурна, да не би да се появи теч. Не съм сигурна дали въобще са дошли. В четвъртък се появи бележка, че били дошли да пускат, а констатирали, че системата отново е източена. Никой от нас няма достъп до абонатната, така че най-вероятно въобще не са я напълнили на 16-ти. И трябвало упълномощеното лице да се обади, за да го пуснат. Знаят само да си прибират таксите, а когато трябва да се свърши работа.... никакви ги няма. От сряда-четвъртък го дават снеговалеж, до кога ще ни тормозят, не знам.

# 59 656
  • Бургас
  • Мнения: 824
Защо ЕVN?Не се ли занимава Топлофикация с това?

# 59 657
  • ново
  • Мнения: 6 011
Не можах да спя нощес. Въртях се, ставах, отвивах се, зсвивах се, полудЕх. Как ще изкарам работния ден? До сега ходех пеш на работа (почти 3 км.), но предвид времето  ще започвам с колата. Задръстване, паркиране...нерви от сутринта.

# 59 658
  • Мнения: 69 009
О, Пийкок....хитро това със записа ☺
Аз карам педи да пише на рецептата като за идиот...колко дена да го давам, какво е ..що е...за какво се изписва, как ще помогне...Joy

Тонич, що се мъчите...пускай денем духалка да обдуха и затопли. На студено не се стои...пусни в детската и всекидневната...

# 59 659
  • София
  • Мнения: 5 197
Събудих се от напъни за кашлица , пак изкарвам някакви “арт” неща от белият си дроб.
И си мисля “сега е момента да спреш цигарите , сега е момента да спреш цигарите “
Миналата година бях издържала с по 1-2 цигари на ден , като ме беше хванала кашлицата.
Тази дали ще успея ?

# 59 660
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз не бих оставила духалка сама вкъщи. Като правих ремонт майстора беше оставил една да духляви, че да изсъхнат по-бързо стените и се беше запоил щепсела към разклонителя, много ток дърпа и грее яко. Изхвърлихме духалката съсе разклонителя, а аз при пръв бонус сложих климатик.
То климатика го сложих, щото съм на много юг, а на жега не деяня хич, ама и зимата пускам чат пат.
У нас, две стаи и коридоро-кухня, ама голяма, има едно радиаторче 5 глидерчета в спалнята, че там беше детето, да не мръзне. В останалата част на апартамента се топля на слънце, тръби от щранга и в мноого студени дни на климатик.

Техника от Топлото тотално отказва да пълни и обезвъздушава системта, преди години ме научи мен, че само аз бях налице и сега съм парнаджия. Миналата година ги бях запсувала и двата входа, че ме изнервиха, с една абонатна сме. Звъни към 10 една вечер една тетка, и ми крещи що и е студено в банята, ще се оплаче на омбутсмана, аз съм била крадяла парното. Викам, ок, оплаквай се, да ти даде телефона си на нея да и звъните през ден да ви долива, отлива и обезвъздушава, като сте идиоти и не можете да спазите една бележка - Врътни кранчето на 5, че да обезвъздуша и да има топло за всички. Все някой не разбрал, забравил, не смятал за нужно. Ай сиктир.
А парното верно го крада, цялата абонатна у нас съм си я прибала, да не съм капо.

Я, оплаках се.


# 59 661
  • Мнения: X
Защо ЕVN?Не се ли занимава Топлофикация с това?
В Пловдив Топлофикация е собственост на EVN.

Тете, не спират духалките през деня. Но 30 минути след като ги изключа и си легнем настава студ.

# 59 662
  • София
  • Мнения: 2 245
Ужасно искам, ако можех да върна времето назад, да не бях пропушвала никога. Ама уви..

Успех Уинд.

# 59 663
  • Мнения: 69 009
Аз не бих оставила духалка сама вкъщи.

Че кой е писал да се оставя денем, без надзор ?!
Писах за събота и неделя, които минаха и през което време има хора вкъщи.
Едва ли има някой толкова залупен, който да остави духалка без човек вкъщи.

Аз вечер обдухвам в детската и я спирам като легне детето. Но стаята е топла и не е изстинала още...та държи.

# 59 664
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
Кучето на съседите ми лази по нервите....
Снощи екстрата ,,пускане на пералня в 22.40ч,, беше придружена и с това гадно пискливо лаене до късно вечер. Тази сутрин за добро утро в 6,30 се разлая!!! И все още лае......Лае,лае,лае....
Всяко нещо си има граница на търпение и поносимост!
Това вече НЕ!

# 59 665
  • София
  • Мнения: 10 367
Уинд и, махай ги гадните цигари от раз. Почнеш ли с по една-две на ден си е жива мъка. Аз навремето половин кутия изхвърлих в кофата и ги спрях. От веднъж .
И ние в работата нямаме парно и духалките не смогват. А днес, на път за училище, дъщеря ми ме сюрпризира, че и там нямат. Казах ѝ, ако и днес е студено, да си ходи. Познайте дали ми писа...

# 59 666
  • София
  • Мнения: 1 369
Чаках час и 10 минути на опашка пред КАТ... На 1 градус... Grin

# 59 667
  • София
  • Мнения: 28 768
Уинд и, махай ги гадните цигари от раз. Почнеш ли с по една-две на ден си е жива мъка. Аз навремето половин кутия изхвърлих в кофата и ги спрях. От веднъж .
Скрит текст:
И ние в работата нямаме парно и духалките не смогват. А днес, на път за училище, дъщеря ми ме сюрпризира, че и там нямат. Казах ѝ, ако и днес е студено, да си ходи. Познайте дали ми писа...
Да, и аз така ги спрях.

# 59 668
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
С духалки не ви ли излиза неизгодно отоплението?
Като бяха бременна си купихме един конвектор на ADAX, точно защото не е ясно кога Топлофикация пускат/спират отоплението и винаги преди или след тези събития е студено. Много добре топли, има си регулатор и може цял ден да стои включен. Sunglasses

# 59 669
  • sf
  • Мнения: 10 197
Още е студено вкъщи! В други блокове от квартала има. Ако не го пуснат до обяд , ще звъня. Нямаме никакъв отоплителен уред 😣
Трябва да тръгна на зъболекар, а не ми се захваща, финансово.
За цигарите- не пуша от 17.02. тази година, не ми липсват, от раз ги спрях. Ех, ако можех и лакомията си така да спра 😂

Общи условия

Активация на акаунт