Да се оплачем...

  • 7 291 192
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 65 130
  • София
  • Мнения: 1 907
Оплаквам се, че ще ходим на гости. Децата кашлят. Ще ходим, защото хванаха вируса от детето на нашите приятели на Коледа и няма кой да разболеем повече.
Обаче не ми харесва да се съобразявам с хората, вчера имахме уговорка да отидем у тях да се пазарува и да се оправят някакви неща. Приятеля на ММ се напил предната вечер и естествено нищо не се свърши. Сега се рязвънял от сутринта, хайде та хайде. Хайде, ама не сме готови. Преди час станахме. Значи аз мога да се съобразявам, той не. Отделно други приятели, се прибраха от чужбина, които ще празнуват с нас. Е света се върти около тях. Всички трябва да се съобразяваме с тях. Еееее така най-мразя. А така ми се искаше да си останем у дома. Ама ММ е обещал вече. И пари дал. Б@си очертава се дълъг и тегав ден.

# 65 131
  • Мнения: 1 665
Малко ми е тъпо оплакването, ама да се оплача. Всяка година ходя на Новогодишният концерт на Софийска опера и балет, много хубаво мероприятие. Е,  тази година не изпълниха цялата обявена програма, липсваха 5 изпълнения от Мама Мия, които чаках с интес. Представлението приключи, ни в клин,  ни в ръкав и остави едно горчиво чувство.

# 65 132
  • Мнения: X
Аз мразя такива уговорки с приятели - то съобразяване, то чудо. За една вечеря да ми скъсат нервите пет пъти. А да тръгна на море или екскурзии с приятели само под смъртна заплаха. Тц, аз обичам да съм си господар на времето и направлението, две тийнейджърки ми стигат.

# 65 133
  • Другата България
  • Мнения: 37 868
На работа съм. Утре. От 7:30 часа. Mr. Green

# 65 134
  • Мнения: 6 311
Ако сме си сами на Нова година може да си легнем когато си искаме, а ако имаме гости  се стои докато си тръгнат, случвало се е и в 6 сутринта. Може би затова не всеки обича да кани у дома си.

# 65 135
  • Мнения: 48 257
На работа съм. Утре. От 7:30 часа. Mr. Green
ееех много неприятно
Оплаквам се, че ме хвана стомашния вирус. Сигурна съм, защото роднините с които карах Коледа се оплакаха вече преди няколко дни. Мда. Яко, а. Наредих иначе една капама...
Може да е за добро, защото напоследък качих доста. Няма да ям и така.
Работя от вкъщи, поне това.
И колата се развали. Абе....

# 65 136
  • Сф
  • Мнения: 10 804
Бъни, не го разкарвайте по болници човека.Викайте БП и нека те го карат с линейка в някоя болница като спешен случай! Дано попаднете на читав доктор от БП!
Така се прави.Дано го стабилизират.Побеснях направо от яд!Успех!
Аз днес също съм болна.Не знам откъде ми дойде.Не боледувам много.Но всяка (Коледа), НГ се разболявам! Или аз или детето.Мм се сдуха.Вика, пак ли за НГ..се подреди.Е.аси прокобата..
Отсега ми е зле, представям си до довечера..
Момичета, весело посрещане!

# 65 137
  • Мнения: 1 421
Мразя чувството за празнота след празниците.Още повече,че пак родителите ми ги отровиха донякъде.Слава богу, заминаха. Присъствието им като че ли повече ме натоварва,а ми се иска да не се държаха толкова кофти един към друг.Вече са възрастни хора,над 50,някак е абсурдно.Яд ме е на тях,мъчно ми е,тревожа се,ако само знаеха колко...Запазвам пак за новата година надеждата,че поне малко ще се променят и помъдреят,макар да осъзнавам,че е безсмислено да се надявам.Поне да са здрави.
Весело празнуване довечера,пожелавам ви позитивни емоции и дано нищо не ви помрачи празника.

# 65 138
  • Мнения: 18 749
Голямата се събуди с гърлобол и вече е с t.

След миналата НГ, от която видях грубо час без ревящо бебе, все си мислех, че тази ми се полага да отида на парти.

# 65 139
  • Мнения: 2 832
Трябваше да стигна до центъра. Намръзнах се.
ММ любезно си остана в къщи. Можехме да отидем с колата, но НЕ. Омръзна ми да се съобразявам с всички. Дано не се разболея.

# 65 140
  • Мнения: 35 200
Готвя от 12 часа. Пера от 9. А мислех днес да не се юркам...

# 65 141
  • sf
  • Мнения: 10 269
Нямам от какво да се оплача, но искам да ви пожелая по-малко нерви и весело посрещане. После може да се оплачете, че спамя 🤣

# 65 142
  • София
  • Мнения: 1 907
Бясна съм, след като от 11ч. звъни приятеля на ММ, току що се тагва от пицария близо до нас. А уговорката беше сега да сме у тях. А кажете какво е това? Най-тъпото е, че нямам нищо у дома. Сега тепърва трябва да пазарувам и да готвя. Направо много се ядосах. А на всичкото отгоре сме и облечени вече, направени и т.н.

# 65 143
  • Мнения: 3 547
Да пазаруват и готвят мъжовете, аз не бих отреагирала с готовност за обслужване, дори в ресторант на тази дата е със записване и куверт.

# 65 144
  • София
  • Мнения: 1 907
Да пазаруват и готвят мъжовете, аз не бих отреагирала с готовност за обслужване, дори в ресторант на тази дата е със записване и куверт.
Какви мъжове, никъде няма да ходя. Да не съм за подигравка. Ще чакам някой си цял ден. Трябва да на пазарувам и да сготвя за вкъщи. За децата и нас си. Да си гледат работата. Само ме е яд, че пари дадох за прасе и незнам си кво. Ама майната му. Искам само да сме здрави!

Общи условия

Активация на акаунт