Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

лелелелееле Ели,  Hug Hug Hug Hug Hug е не не мога да се съглася, че е странен като Емир, снимките доказват, че си е хубав всякак и като Емир и като Яман, ама първообраза и ФЕМИР си е най!!!!

Как странен, бре, ами Чачи си е красавец като Емир, ако е странен, на мен сега ми е странен или по-скоро по не ми е хубав като Яман, не че няма проблясъци на хубост, де  Laughing  Peace

Сори, Чачи, ама си е така  Laughing Joy

# 706
  • София
  • Мнения: 1 426
Ох, бе, изгледах серията и най - много ми хареса отвличането... Mr. Green гледала съм го милион пъти и пак умирам от кеф като ги гледам двамата бесни...няма друга такава двойка и това си е... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ....Серки, Мерки не фърфят... Sick
Ох,Илденце,така ме разсмя Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ели, Hugмного снимки ,много нящу,бравос Heart Eyes
Йо, Hugнещо ми се губиш напоследък,как си душичке HugЧестит ти ав и гащунки Hug
Зиз, HugНаде, Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 30 209
Тези пък двете: "Какъв беше, какъв стана. Не е толкова харизматичен вече."  #2gunfire

От хубав, по-хубав си е  Heart Eyes

# 708
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Незнам дали сте я метали, нещо ми се губи  newsm78

Хазал и Ашли - сет  Grinning А дрън-дрън не се понасяли  Mr. Green


И веднага шапките  Laughing



В спойлер, че ме мързи да ги намалявам  Mr. Green Peace

А, отворих ги, те не били толко големи  Laughing Peace

Добре, че не си ги скрила, толкова са хубави!!!!

# 709
  • София
  • Мнения: 379
Наде защо?  newsm78 А и БТВ нали казваха, че АФК е последния турски сериал, който ще излъчват, какво стана та пускат КГ ми е чудно  Mr. Green видяха от къде духа вятъра и айдее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  
А за шапките на двамата, и според мен модела е подобен  Peace

# 710
  • Мнения: 2 787
Добре, че прочетох коментара на Надето та се загледах в името на Джейн  Joy Joy ама отдолу как се издава  Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy
Как  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Йо, честити дрешки bouquet bouquet bouquet

Утре само Фемир newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 21:39 от Kerem B❤Jane

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 712
  • София
  • Мнения: 379
Илинчее  Heart Eyes Hug Hug аз направо си се затрих  ooooh! ами добре съм, какво да ти кажа, работа, знаеш как е, ти как си?  Hug Hug Оо благодаря  Heart Eyes

# 713
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Имам си рогца... Party Party Party Party Party Party

# 714
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Йехааааааа, ама много сме готини newsm68 newsm68 То и по акъл си пасваме  Laughing Joy Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 379
Добре, че прочетох коментара на Надето та се загледах в името на Джейн  Joy Joy ама отдолу как се издава  Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy
Как  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Йо, честити дрешки  bouquet  bouquet  bouquet

Утре само Фемир newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Мерси  Heart Eyes Hug Е как  Mr. Green любовницата си се написала, доколкото мога да си преведа написаното под името ти  hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 716
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Имам си рогца... Party Party Party Party Party Party

А Ренката е от края до теб, да си пазите тортите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 717
  • София
  • Мнения: 379
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Имам си рогца... Party Party Party Party Party Party

Като го видях и се сетих за заразното зло ии  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Габче верно си е  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 718
# 719
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Абе кога са ни снимали  newsm78 Я я погледнете Зиз, втората ет десно на лево  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Йехааааааа, ама много сме готини newsm68 newsm68 То и по акъл си пасваме  Laughing Joy Joy

Хахаха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy най-вече по акъл  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт