Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-82

  • 76 611
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 683
Вера, вече работи  Peace

# 31
  • Мнения: 3 485
Още малко майтап преди излъчването на филма! Mr. Green
Много хубаво е сега в темичката,мамата Шугъра ми изпълни сърцето ! Hug Heart Eyes
Ани много хубаво оформление   bouquet
За всички в темичката ни приятни минути пред екрана! Hug




ЦРУ,КГБ,МОСАД ,пред Фатма султан -ряпа да яде!

# 32
  • Мнения: 8
Добър вечер,честита нова тема!

# 33
  • София
  • Мнения: 865
Запис, извинете   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 017
                             

                                                                            ТРИМАТА ОТ ЗАПАСА....
Laughing

# 35
  • Мнения: 1
Направих някои промени на линковете на първа страница. Прибавих линк за гледане на сериите с превод онлайн без да се теглят и също така и линк на сериите с превод на Дарки и чудесния и екип. Ако някой има идеи за първа страница нека да ми пише на лични.

Слагам интервю с превод на руски с артиста играещ Селим. Ако има желаещи да го преведат на български ще го прибавя във файла на 1 страница с интервютата.



Интервю на Енген Озтюрк, Шехзааде Селим
Представяме на Вашето внимание интервю на турския актьор Енгин Озтюрк, който изпълнява ролята на порасналия принц Селим в четвъртия сезон на сериала „Великолепният век”:

Какво е приоритет за Вас на този етап от живота Ви?
-   На първо място, разбира се, работата!

А в личния живот? Нима той е на второ място?
-   Ако трябва да съм честен, просто нямам време за личен живот, нямам възможност да си търся спътница в живота. Разбира се, с подобни изказвания ще разочаровам почитателките си. Но това действително е така. Моят живот е много наситен. Още повече, че в моето обкръжение има много подобни на мен млади хора. Те също нямат време за личен живот. Говоря откровено, вярвам в любовта от пръв поглед или от първия разговор, затова не мога да кажа за себе си, че мога да се влюбя в момиче след дълго познанство. Разбира се, би било хубаво, ако се появи някой, защото любовта е прекрасно и вълнуващо чувство.

Възможно ли е любовта да Ви накара да забележите наоколо още нещо, освен работата?
-   Мисля, че любовта ни подтиква към много постъпки, за които по-рано дори и не сме си помисляли. Когато губя увереност, което обикновено е присъщо за мен, мога да кажа: „Влюбен съм!!!”. И ако момичето е близко по дух до мен, тя непременно ще ми помогне да достигна душевно равновесие, да придобия увереност и покой. Но ако не си подхождаме и нейната морална поддръжка не ми помага, разбирам, че такива отношения са обречени и грешни. Изобщо, любовта – достатъчно е сложна, за да се изрази с думи. Най-добре е да се почувства...

Каква роля мечтаете да изиграете?
-   Всичко зависи от възможностите за превъплъщение на актьора. Ако можете да изиграете героя, чийто характер е напълно противополжен на вашия, тогава сте първокласен актьор. Аз съм здрав, слава ва Аллах,, но мечтая да изиграя инвалид или душевноболен човек. Ако трябва да съм честен, адски би ми било интересно да се превъплътя в този образ и да накарам зрителите да повярват в болестта на героя.

Разкажете малко за себе си.
-   Достатъчно открит човек съм. Имам ширк кръг за общуване, много познати, истински приятели. Обичам семейството си, те също ме обичат. Обичам приятелите си и по принцип – обичам хората. Понякога моето прекалено любопитство ме к ара да правя грешки. Например, знаейки изхода от ситуацията, от чисто любопитство мога съзнателно да отида понеправилния път, въпреки че зная, че е грешен. По хороскоп съм везни. Затова мога да меня решенията си, не само по няколко пъти на ден, а буквално ежесекундно.

В актьорската кариера достигнали ли сте всичко, за което сте мечтали?
-   Честно казано, не обичам да се осъществяват мечтите ми. По-интересен ми е самият процес, не толкова резултата. И точно, когато някоя от целите ми е достигната, аз веднага си поставям друга. Никога не ми е достатъчно това, което съм направил. Искам да изляза извън възможностите си, зад пределите на вече изиграните роли.

Винаги изглеждате уравновесен, спокоен и добре поддържан. Какв е стилът Ви на обличане?
-   Стилът ми зависи от настроението ми. Обикновено не мисля много какво да облека. Но не мога без очила и обеци. И зиме, и лете нося слънчеви очила. При никакви обстоятелства не бих облякъл кожени панталони. По приницип се старая да следя модата, но не фанатично. Мога да кажа, че модните тенденции не влияят особено на избора ми, обикновено избирам това, което ми отива и се старая да се вслушвам във вътрешния си глас.

Какви женски качества Ви привличат?
-   Преди всичко, невинността, естествеността и чистотата. За мен външната красота няма голямо значение. Една жена трябва да е красиво допълнение към външната красота. Освен това, обръщам внимание на косите и очите, а също така обичам красивия грим.

Какво можете да разкажете за себе си, което Вашите почитателки не знаят?
-   Вкъщи имам кларинет. Наистина, не свиря професионално, просто мога да изпълня няколко мелодии. Моят любим писател е Хакан Гюндай, а любимото ми произведение е неговият роман „Kinyas ve Kaura”. От парфюмите предпочитам „Diesel”, всички аромати от тази марка са неповторими и уникални.

# 36
# 37
  • Мнения: 8
Май Сюмбюл си тръгна! newsm12

# 38
  • Мнения: 14 571
Ани,благодаря много за фр.филм! Наистина,вече работи!  bouquet

# 39
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Да. Нали Хюрем му каза, че ще го освободи още в миналата серия.
Ще ми липсват моментите с него, много добре си изигра ролята.

# 40
  • Мнения: 3 485
Евнуха служещ при Селим
-Всички вън,Падишаха идва…Принце ставай…и внимавай
Селим-Татко
Сю: Така ли управляваш санджака си!
Селим:Аз не знаех ,че ще пристигнете толкова скоро
Сю:И какво ако знаеше?Какво щеше да направиш?Ти премина всички граници! Вън!
след време:
Агата на Сюлейман
-Селим дойде
Сю: Нека влезе!
Най-напред Мустафа ме разочарова,после Баязид ,сега ти!
Селим:А се срамувам ,нека земята се отвори под мен ,за да не видите моя срам…

Сю:Даже и да ти простя ти отново ще паднеш в ямата!
Селим: Няма Господарю,заклевам се ,че повече капка няма да сложа в устата си...

# 41
  • Мнения: 3 485
Нурбану и Низенин
Низеенин:Аз ще се настаня в покоите на Махидевран
Нурбану:Знай своето място!
Низ.: Аз ще ти кажа истината,аз съм жена на Султана,а ти си жена на принц-пияница!
Низенин на калфата си:Как Хю е разрешила това да се случи ,тя трябваше да я спре.
По-късно преди кръщенето:
Назие:Твоите стаи са красиви,имаш и балкон ти си обслужвана като султанка
Нурбану:Истина говориш,такава слугиня като теб все още немога да намеря!
Калфата към Нурбану: Церемонията започва Султанке
Низенин: Щом там е Султана и аз идвам
Сюлейман:Давам ти името Мурат,Мурат,Мурат

# 42
  • Мнения: 3 485
Aфифе и Сюмбюл
Афифе:Какво се е случило?
Сюмбюл: Султанката ме освободи-дари ми свободата.
А:Не се ли шегуваш? Кажи с какво мога да ти помогна?Какво ще правиш на свобода та ти не си свикнал навън
Сюмбюл: Човек към всичко привиква,поне част от живота си ще изживея като свободен човек.

малко по--късно
Хюрем и Сюмбюл
Хю:Дойде време да се разделим,ще очаквам вести от теб Сюмбюл.Този дворец ще е пуст без теб,надявам се да бъдеш щастлив на свобода.
Сюмбюл: Благодаря ,аз ще тръгвам султанке
Фахрие към Сюмбюл
Този харем без теб не е харем…
Сюмбюл:Фахрие грижи се за султанката,давай навреме лекарствата и.
Фахрие:Ага без теб ще е скучно тук…посещавай ни и не ни забравяй
Сюмбюл:Непременно ще дойда...

# 43
  • Мнения: 141
Розичке благодаря ти за он-лайн превода  newsm51

# 44

Общи условия

Активация на акаунт