Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 238

  • 56 783
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 966


С този колаж и това пожелание (Весели празници!) за днес приключвам предпразничната серия. Simple Smile

И след бляскавата вечер е ред на заслужена почивка. Simple Smile)



Добре, че сценарият остави на Керим поне интелект, ако не собствена воля. Научи си урока - не всичко, що блести е злато, не всеки, който казва, че го е грижа за теб, го прави добронамерено.

 smile3531 smile3531 smile3531 Спокойна нощ!

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 02:30 от marytza

# 691
  • Мнения: 1 007
Скрит текст:

Момичета,аз още тази сутрин отбелязах успеха на Берен,но нещо този път тоалетът й ми се струва меко казано странен-поне според моя вкус. Peace

Олеле....

Ммм... яко!  thumbsup Досущ кат' нашенска певица.

# 692
  • Мнения: 23 317


Добро утро и късмет в днешният петък 13 !!!

Празниците идват - мислете позитивно и подготвяйте вече  изненадите за всички които обичате !

Марица е на предпразнична вълна, аз също ще се включа !

Още повече, че в реала тази седмица украсявах ... украсявах, пакетирах подаръчета, въобще за мен празниците са на прага, както се казва ...

Тук в темата, макар  и общуването ни да е  виртуално също е добре да се настроим празнично.

Честно казано въобще не ми се обсъждат други / освен колкото е необходимо / актьори и актриси или ако реша да го правя бих писала в съответните им теми, което ще бъде предполагам емоция и раздвижване за списващите там.

Лично на мен обаче човекът за когото пиша с удоволствие -  е и ще си остане Енгин Акюрек.

Мога да коментирам участието му в три завършени сериала, очакванията ми за нов, както и тези за филма.

Информирам се за екранните му партньори и партньорки почти непрекъснато докато търся новини за него самият, но честно казано прочетеното  не ме вълнува особено.  

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
 

Здравейте дами. Днес с Керим ви пожелаваме успешен ден.

# 694
  • Мнения: 13 301
daizy_g, gphilipova,  Hug ще си пишем за Енгин и неговите партньори каквото мислим, а не това което би се харесало на някого.  Peace И моля ви стига сте вменявали на mariana51 модераторски функции!  Praynig Дамата просто пуска темата. Дори не е основателка на същата. Относно това, че темата е за Енгин Акюрек и само трябва да се пеят химни за него за сега да речем е някак оправдано.  Thinking Няма дизи, всичко старо е предъвкано и т.н. Въпросът е като излезе "Малкият септемврийски проблем" и дай Боже  Praynig "Черните пари и лъжливата любов" пак ли ще се правим, че не съществуват Фарах и другите артисти, продуценти, сценаристи?  newsm78 Въпросът е риторичен.  Peace

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 08:56 от selfie

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Нека тези прегръдки и усмивки, ни заредят с положителни емоции днес.

# 696
  • Мнения: 1 007
Добро утро!


Аз ще се правя, че съм ги видяла, щото смятам да е на широкия екран даже, директно там в турско.
И ще си кажа впечатленията, разбира се... а дали ще се харесат на някои... тяхна работа.

# 697
  • Мнения: 13 301
Пожелавам успех и приятно изкарване в Турция за премиерата на игралният филм с Енгин Акюрек - 'Bir Küçük Eylül Meselesi'! Това ще бъде несъмнено един от най-скъпите билети за филм.  tooth tooth tooth

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


AureliaFelix, идвам с теб.

# 699
  • Мнения: 1 007
Ми много ясно! Всички истински фенове ще гледат филма в киносалона,
другите... не ги зачитам  Joy
Шегувам се, ей!

# 700
  • Мнения: 82

Здравейте!

И аз идвам с Вас!

Готова съм да платя някой и друг лев, за да си доставя удоволствие!

# 701
  • Мнения: 23 317
Технически прекрасно направен клип.

Сюжетът е ясен.

Клипът е на Rena Rethymno - от гръцкият Фен клуб на Енгин Акюрек.

Възхищавам се на тази дама и всичко което прави  за да достави радост на феновете на любимият актьор.


Engin Akyurek -- Cool Vibes (HD)

# 702
  • Мнения: 1 007
 Hug anairamanairam!  Hug Мариянка!
 txtloves
 

# 703
  • Мнения: 136
Специален поздрав за г-жа Мичева  Hug

Семейство Булут в типичната за тях поза - кой пръв ще удуши другия  hahaha

# 704
  • Мнения: 3 217
Добър да бъде денят ви ,дами,независимо,че е петък 13.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт