Съпруги на военнослужещи - 7

  • 56 235
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 12
здравейте, искам да ви попитам дали знаете стаите в Адмирал т.е. апартамент парк дали имат тераси, защото във Флагман стая парк на 1-вия етаж нямаше тераса, и стаите с 300 на 3-ти етаж ли са? ако някой е бил там да сподели

Ние миналата година бяхме там и нямаше тераса



а самите стаи достатъчно ли са големи, защото на картата ми пише 3 осн легла + 1 доп. и какво точно представляват, била съм във Флагман 2 години и стаите там са доста малки, а съм с 2 деца и това ме притеснява, има ли къде да се простира поне? немога да намеря никакви снимки в нета за да си представя

стаите са хубави. Те са две с преходна врата. В едната има спалня, а в другата едно легло и разтегателен фотьойл. Ние също сме с две деца и не ни е било тясно, но това ,че нямаше тераса ме побъркваше. Дрехите, хавлията няма къде да си проснеш да съхнат. В банята има и вана.
Тази година сме на Флагман - стая корпус 2+1 , а сме 4-ма и се притеснявам като чета колко са им малки стаите.

# 676
  • Мнения: 22 497
genHr, щом сте стая-корпус, това са бунгалата отстрани на основната хотелска сграда. Стаите там не са малки, а доста просторни.
Разтегателното легло обаче е потресаващо ужасно...мъжа ми се мъчи 3нощи на него и накрая се прехвърли на спалнята, а детето между нас.

# 677
  • Мнения: 12
genHr, щом сте стая-корпус, това са бунгалата отстрани на основната хотелска сграда. Стаите там не са малки, а доста просторни.
Разтегателното легло обаче е потресаващо ужасно...мъжа ми се мъчи 3нощи на него и накрая се прехвърли на спалнята, а детето между нас.


Много се надявам да са по-големи. А за разтегателните легла наистина са ужасни и смятаме да вземем надуваемия дюшек за всеки случай стига да има място къде да го разпънем Simple Smile

# 678
  • Мнения: 22 497
genHr, има място за разпъване, определено.
Само внимавайте да не забравяте храна извън хладилника, или незатворена, защото веднага има нашествие от мравки.

# 679
  • Мнения: 12
Момичета, в Плевен има аванс днес - Военно окръжие. Парите за дрехите очаквайте до 30.04.2014 г.

# 680
  • Мнения: 135
И картата за нашето море е у нас и до 10-ти май трябва да се плати стая 202 /2+1 легла/пише ВПД Созопол дано има място и ще носим за малкия кошара, а вече дали ще спи в нея или ще събираме леглата е друг въпрос newsm78

# 681
  • Мнения: 2 899
И ние взехме нашата. Тази година ще сме в Созопол.  Simple Smile

# 682
  • Мнения: 911
От днес и ние имаме карта.
Какво да очакваме?

Това пише на картата-
Хотел "Флагман" - Св. св. Константин и Елена
Стая-корпус/2ред.л./ N-номер 3003

Тераса - има или няма ?

Благодаря Ви предварително.

# 683
  • Мнения: 22 497
СГГ, бунгалата отстрани.
Номер 3000, са тези в края, най-близо до пешеходната алея и плажа.
Тераса няма.

# 684
  • Мнения: 911
СГГ, бунгалата отстрани.
Номер 3000, са тези в края, най-близо до пешеходната алея и плажа.
Тераса няма.

Мерси !   bouquet

Инфо за стаята като големина ?

# 685
  • Мнения: 22 497
СГГ, достатъчно големи са.
Ако сте само двама ви е супер. С 1дете също е добре.

# 686
  • Мнения: 911
Maryse  Благодаря ...

# 687
  • Мнения: 1
Ние сме в унгарски бунгала на Несебър.Искам да попитам колко са големи бунгалата?И колко е далече плажа?Хубав ли е плажа?Има ли къде да се паркира колата?Има ли климатик и телевизор в бунгалото?

# 688
  • Мнения: 0
Здравейте.Искам да попитам има ли някой който работи в поделение Безмер.Там нали сега правят някакви реформи.Интересува ме някой чувал ли е дали военните ще ги местят някъде докато трае всичко.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Здравейте.Искам да попитам има ли някой който работи в поделение Безмер.Там нали сега правят някакви реформи.Интересува ме някой чувал ли е дали военните ще ги местят някъде докато трае всичко.

самолетите нали са в Графа  до края на ремонта  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт