Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Поздравче от Снежи Hug Hug Hug, нейно дело е колажът Heart Eyes


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Киану Рийвс от Котел Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

http://televizyongazetesi.com/serenay-sarikaya-ve-medcezir-dizis … tter#.UqDe9yflMyV

Ето тази, която игра първата Гюлсум захвалила Серка в туитър

пп Познах- критиците не я хвалят Убавица Гица, но колегите са на принципа гарван, гарвану око не вади.... Crazy Сега ще и оправят имиджа Crazy

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha
Жани от Хисаря ма... hahaha hahaha hahaha
Да ма родом от Сливен ,ама не казват ,че Киво ще участва,че ще се избият момите  hahaha hahaha hahaha

# 724
  • Мнения: 2 786

Скрит текст:
Famous actress Song Turan Tides and Serenay Sarikaya praise on twitter many harsh comments came.
Turan, the Twitter page of Star TV screens posted Tides series praised.
Lovely player 'I'm not exaggerating, in the OC pantry I think it Tides should follow. Everyone in the ebb and flow of the performance and beauty of those in the original thousand prints. Arrays do not comment but I gotta tell much about the Brigade and Serenay Sarikaya, especially Mine are playing very very good and incredibly beautiful, "he said.
player harsh comments on Twitter came to this praise. Sarikaya Serenay exposed to harsh criticism for his praise of acting Turan Turk Twitter did not respond to these words.
Turan 'How despicable comments here. I'm embarrassed for you. You do not have to attend to personal taste. Respect without breaking your joining 'he said.
EMPLOYMENT OR COMMENTS:
The same type of roles scene by playing well the player can not be a sadly in a different role if you see a good player will say.
Miner Brigade yeah great, but Serenay Sari to not join you the ability to zero ..
But all in vain Serenay typical model. And never did the players in the real sense of the word. Everyone knows that some things like typing what are you trying to convince?
Turkey on the quality of the actual skilled players while you are removing some of the summit? Wonder

Профи, аз го разбрах така, че един Туран, аз го мернах при тати днес, е похвалил Серка и Мине Тогай, че са красиви и играят много, ама много добре и оттук обратната реакция с невероятни злостни и подигравателни коментари Mr. Green

# 725
  • Мнения: 34
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha

хахахах Ирко Hug и аз това чета в Сливенските новини тъкмо Flutter http://www.sliveninfo.com/all-news/item/25141-%D0%BE%D0%BF%D0%B0 … D1%81%D1%82%D0%B8
Пепино Hug стягай се ида мой да ударим кьоравото  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 2 786
А, къде се бутате  smile3513, Киво е за мен и Ди Hug, вие по Чачи залитате  Grinning

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Лелчеее, дур беее....недей да си толкова хаплива... Naughty
В края на краищата , добрите намерения са си добри, ама е хубаво някой да цени труда ти. Laughing
Така, че не е нужно да се наемаш. Аз независимо какво говоря тук не живея за виртуални китки...а за истински...поднесени от добри приятели и скъпи хора. Grinning

Не знам защо реши да се наемаш срещу мен, но не си права...който превежда знае какво е, аз нямам какво да кажа повече... Peace

Както казах и днес...дреме ми...в крайна сметка никой не ми е сложил пистолет да правя това или онова...с една единствена разлика, че когато някой получава инфо за нещо с което не може да си помогне си трайка , а не се сърди, че другия е възроптал...защото нали се сещаш, че аз си разбирам и ми е всьо рАвно...ама тва не се отнася за голяма част от списващите. Peace

Прекратявам темата и си го местим в дясно... Whistling Whistling Whistling

Мен ме нямаше и да не разгарям страстите,само ще кажа,че Зизуна е абсолютно права,аз съм благодарна на всички,които превеждат,от какъвто и да е език ,защото имам представа колко е трудно и ангажиращо,а го правим за общото благо на всички ни  newsm10 smile3521

# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
А, къде се бутате  smile3513, Киво е за мен и Ди Hug, вие по Чачи залитате  Grinning
Тая па ,де се буташ,на кастинг ходи ли,не ходи,ся ще траеш там,навсякъде да се намести значи ,тц,тц,тц  Naughty Joy Joy Joy

# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha

хахахах Ирко Hug и аз това чета в Сливенските новини тъкмо Flutter http://www.sliveninfo.com/all-news/item/25141-%D0%BE%D0%BF%D0%B0 … D1%81%D1%82%D0%B8
Пепино Hug стягай се ида мой да ударим кьоравото  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Така,ама не споменаха Киво,да знаете сериала е за него,олеее аз ще отскоча до Жеравна,си напрая някоя снимка с него  Heart Eyes Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 34
Зизун Hug Ирка те е светнала Wink
Скрит текст:
родом съм си от Сливен,ама севгилито е от курорта Joy Joy Joy Joy
'мрем си за Сливен иначе Blush нали не  ми е далеч много от Стамбуля все викам като си идем на гости колко му е да отскокна до комшийте по на югоизток Joy Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 34
Айде юруш към Котел,че ще избират за сериала на Киво хора ,Пепини и Жани,вие да не сте там вече  hahaha hahaha hahaha hahaha

хахахах Ирко Hug и аз това чета в Сливенските новини тъкмо Flutter http://www.sliveninfo.com/all-news/item/25141-%D0%BE%D0%BF%D0%B0 … D1%81%D1%82%D0%B8
Пепино Hug стягай се ида мой да ударим кьоравото  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Така,ама не споменаха Киво,да знаете сериала е за него,олеее аз ще отскоча до Жеравна,си напрая някоя снимка с него  Heart Eyes Heart Eyes

и ние сме Пепи сме там джанъм Joy Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 21 201
На мен нещо ми се ФЕмирства тази вечер, не го бях правила от месеци, че да не кажа и повече, и затова продължавам с 63 епизод, и до края.
Не знам дали, ще правят каст в бг, но четох, че щяло да има снимки у нас на Курт и Шура. Laughing

# 733
  • Мнения: 2 786
А, къде се бутате  smile3513, Киво е за мен и Ди Hug, вие по Чачи залитате  Grinning
Тая па ,де се буташ,на кастинг ходи ли,не ходи,ся ще траеш там,навсякъде да се намести значи ,тц,тц,тц  Naughty Joy Joy Joy
За Чачи ич не се бутам Mr. Green

Керем и Киво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Започнали са на 2 декември  репетициите, и до 7-8 дни започват снимките, били са в Русия, но са си тръгнали, че голям студ и идват тука  Party Party Party, аз съм вътре без кастинг  newsm44 newsm44 newsm44

# 734
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
А, къде се бутате  smile3513, Киво е за мен и Ди Hug, вие по Чачи залитате  Grinning
Тая па ,де се буташ,на кастинг ходи ли,не ходи,ся ще траеш там,навсякъде да се намести значи ,тц,тц,тц  Naughty Joy Joy Joy
За Чачи ич не се бутам Mr. Green

Керем и Киво  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А ти и за него се,ами погрозня и не го щеш вече,там у Софийско си стоиш  Stop

Общи условия

Активация на акаунт