Отговори
# 495
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелчеее, дур беее....недей да си толкова хаплива... Naughty
В края на краищата , добрите намерения са си добри, ама е хубаво някой да цени труда ти. Laughing
Така, че не е нужно да се наемаш. Аз независимо какво говоря тук не живея за виртуални китки...а за истински...поднесени от добри приятели и скъпи хора. Grinning

Не знам защо реши да се наемаш срещу мен, но не си права...който превежда знае какво е, аз нямам какво да кажа повече... Peace

Както казах и днес...дреме ми...в крайна сметка никой не ми е сложил пистолет да правя това или онова...с една единствена разлика, че когато някой получава инфо за нещо с което не може да си помогне си трайка , а не се сърди, че другия е възроптал...защото нали се сещаш, че аз си разбирам и ми е всьо рАвно...ама тва не се отнася за голяма част от списващите. Peace

Прекратявам темата и си го местим в дясно... Whistling Whistling Whistling

# 496
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Абе, ако знаете как ми се влиза и на мен в дълбокото ...  Joy Но си е истина, че не бяха един и двама пишещите из турските медии в началото на ПО, че следващото дето ще го напишат ще е за Серка, ама пусто и следващо, още не е дошло. Mr. Green То при нея като за умрелите - или добро, или нищо. hahaha hahaha hahaha Още не мога да възприема как е възможно да си затрайват толкова пред некадърността й!  ooooh! Според мен това доказва колко много хората обичат и подкрепят Ча  Heart Eyes, както и колко много пари и влияние са ангажирани за замазване на положението. Mr. Green

Скрит текст:
Бай дъ уей! Naughty Аз, както знаете, не се интересувам от дрешляци Embarassed. Но обичам да гледам вашите. Понякога наистина просто стоя пред монитора и гледам любими гащи.  Crazy Обожавам авчетата и крачолчетата на Габи, Надето и Ели, и ще съм много тъжна, ако някой ден решите да ги смените. Hug

Пиша много бавно и сигурно на всеки пост ще изоставам с поне по 20 ваши, но наистина ми е зле. Sick
[/spoiler]

Абсолютно същото съм казвала като подчертаното! А за останалото подобно мисля и аз!

Писала съм още преди 2-3 месеца, за анкета на която е попадала моя приятелка в Истанбул- при това за 2 седмици 2 пъти... Писах и за един конкретен въпрос- роднините и гледат ли и на каква възраст са Wink И още 7-8 въпроса все в този дух Wink Много им е дерт това май... Писала съм го назад! Обърнете внимание и какво се рекламира в 80% от рекламните паузи- пици-мици, коли, сладоледи, шоколади, Киво по дънки, балеринки от Дайхман,(сега вече и боти и разни зимни)  цветна козметика за лице, мъжка козметика, парфюми, разни електронни джаджи и занимавки....няма фереджета, наметала, шлифери, баклави и самолетни билети до Германия (щото тези неща на малките не са им на дневен ред)...Вярвате- невярвате- това е Crazy
Аз съм казвала, че няма нужда от Танчо да обира негативите, а на Серка трябва да и вкарат малко изцепки, че да живне този образ! Да тропне с крак и да метне святкащ поглед! Много мразя такива заспали  и сиропирани героини, прекалено праволинейни и идеализирани- голяма скука е това . А и като това е далеч от същността и, и не и се получава да ги докара на вид и изглед, съвсем ме дразни, а и съм такава, че с времето не свиквам с дразнителя, а съвсем започва да ми боде очите.... Аз сигурно съм една от малкото дето не се дразнех на Феркините лъжи, и не защото аз съм такава (щото сигурно ще има и такива дето ще си го помислят ooooh!) а защото никой не е съвършен!

пп Бързо да ти минава Hug

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 18:36 от Беллора

# 497
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Лелчеее, дур беее....недей да си толкова хаплива... Naughty
В края на краищата , добрите намерения са си добри, ама е хубаво някой да цени труда ти. Laughing
Така, че не е нужно да се наемаш. Аз независимо какво говоря тук не живея за виртуални китки...а за истински...поднесени от добри приятели и скъпи хора. Grinning

Не знам защо реши да се наемаш срещу мен, но не си права...който превежда знае какво е, аз нямам какво да кажа повече... Peace

Както казах и днес...дреме ми...в крайна сметка никой не ми е сложил пистолет да правя това или онова...с една единствена разлика, че когато някой получава инфо за нещо с което не може да си помогне си трайка , а не се сърди, че другия е възроптал...защото нали се сещаш, че аз си разбирам и ми е всьо рАвно...ама тва не се отнася за голяма част от списващите. Peace

Прекратявам темата и си го местим в дясно... Whistling Whistling Whistling
Ти пък лелиното, къде видя, че се наемам и, че съм хаплива, няма такова нещо, просто написах за себе си, че лично аз винаги съм Ви ценяла труда по преводите с Ирка и то на момента, стига разбира се да съм видяла дадения превод, и да не съм го пропуснала, защото не изчитам всичко от доста време насам понеже не смогвам на темпото, и спрях дори, и да се опитвам.

# 498
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Скрит текст:
Лелчеее, дур беее....недей да си толкова хаплива... Naughty
В края на краищата , добрите намерения са си добри, ама е хубаво някой да цени труда ти. Laughing
Така, че не е нужно да се наемаш. Аз независимо какво говоря тук не живея за виртуални китки...а за истински...поднесени от добри приятели и скъпи хора. Grinning

Не знам защо реши да се наемаш срещу мен, но не си права...който превежда знае какво е, аз нямам какво да кажа повече... Peace

Както казах и днес...дреме ми...в крайна сметка никой не ми е сложил пистолет да правя това или онова...с една единствена разлика, че когато някой получава инфо за нещо с което не може да си помогне си трайка , а не се сърди, че другия е възроптал...защото нали се сещаш, че аз си разбирам и ми е всьо рАвно...ама тва не се отнася за голяма част от списващите. Peace

Прекратявам темата и си го местим в дясно... Whistling Whistling Whistling
Ти пък лелиното, къде видя, че се наемам и, че съм хаплива, няма такова нещо, просто написах за себе си, че лично аз винаги съм Ви ценяла труда по преводите с Ирка и то на момента, стига разбира се да съм видяла дадения превод, и да не съм го пропуснала, защото не изчитам всичко от доста време насам понеже не смогвам на темпото, и спрях дори, и да се опитвам.
Ан тъй...това звучи различно... newsm51 newsm51

Пък и се извиних за това, че роптах за нещо с което нямам нищо общо и не съм разбрала. Hug

# 499
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641

Привет, на всички, незнам каква е темата в момента, няма и да ви връщам на вчерашната, само да кажа, че ужасно докосваща песен!!!!

# 500
  • Мнения: 11 820
абе къде е Икси да спретне някоя торта  Mr. Green

# 501
# 502
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Дай една игличка от клончетата  Mr. Green

# 503
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395


Ей ви един екстра кадър за комикси Laughing

пп Ох представям си какъв дублаж и как са се изходили по 56-та серия...сигурно и 10% няма да усетим от това което са всъщност ФЕмирчетата  ама.....

# 504
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бел, веднага копнах фотката Peace

# 505
# 506
# 507
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Да не си помислите, че съм неблагодарна! Много благодаря на всички за гушките, цунките (внимавайте да не се заразите  Naughty Laughing) и пожеланията за скорошно оздравяване!  Hug Hug Hug Не ви изреждам, защото ще изпусна някой и ще си навлека беля.  Laughing  А съм от тия дето имат избирателна памет. Не че избирам какво да помня  hahaha, а просто мозъкът ми запаметява впечатлилият го факт, а не обстоятелствата при които фактът е станал достъпен за мозъка. Joy #Silly Със сигурност съм полуЕнтелЕгента. bowuu hahaha hahaha За цяла ЕнтелЕгентност ще трябва още да се боря. hahaha hahaha hahaha


П.П. Аз май 56 не съм го гледала на български. Само оригиналът още преди да го изтрият от тубата, а преди десетина дена го гледах със сърбо-хърватските субтитри. Има ли го с наши, или е от тези дето са за развяване на помпони?

# 508
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да не си помислите, че съм неблагодарна! Много благодаря на всички за гушките, цунките (внимавайте да не се заразите  Naughty Laughing) и пожеланията за скорошно оздравяване!  Hug Hug Hug Не ви изреждам, защото ще изпусна някой и ще си навлека беля.  Laughing  А съм от тия дето имат избирателна памет. Не че избирам какво да помня  hahaha, а просто мозъкът ми запаметява впечатлилият го факт, а не обстоятелствата при които фактът е станал достъпен за мозъка. Joy #Silly Със сигурност съм полуЕнтелЕгента. bowuu hahaha hahaha За цяла ЕнтелЕгентност ще трябва още да се боря. hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 509
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Зиз,  newsm24  cheers Drunk  Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт