Отговори
# 750
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Абе заигра се леко с езика и облиза горната разтегаема джука,верно нямаше ластици тоз път,ама не ми хареса,а да почувствам тръпка от целувката,както при други двойки в сериали и дума не може да става  Rolling Eyes

Според мен той изигра максимално добре целувката и заради Серка даже, че тя пак не разбра, за какво иде реч  Peace
Еми той е решил да вземе този път инициативата,че тя като пусне смукача после му посиняват джучките  Mr. Green  Абе и да беше се усетила за какво иде реч,пак не вярвам да мога да усетя тръпка,просто като не ги възприемам като двойка,не мога да се развълнувам,ако ще и сливиците да си олижат  ooooh!

# 751
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Оп,ще падаме от покрива,айде да скачаме в новата тема  ukliam1

# 752
  • София
  • Мнения: 30 206
Абе заигра се леко с езика и облиза горната разтегаема джука,верно нямаше ластици тоз път,ама не ми хареса,а да почувствам тръпка от целувката,както при други двойки в сериали и дума не може да става  Rolling Eyes

Според мен той изигра максимално добре целувката и заради Серка даже, че тя пак не разбра, за какво иде реч  Peace
Еми той е решил да вземе този път инициативата,че тя като пусне смукача после му посиняват джучките  Mr. Green  Абе и да беше се усетила за какво иде реч,пак не вярвам да мога да усетя тръпка,просто като не ги възприемам като двойка,не мога да се развълнувам,ако ще и сливиците да си олижат  ooooh!

Еми...то не се получава при всеки сериал и при всяка двойка, а е и индивидуално усещане. Аз го усещам при Фемир, но има такива, които го усещат в ПО. Разни хора. Аз сега съм в търсене на сериал с тръпка  Rolling Eyes

# 753
  • Мнения: 21 201
Чек аз да си кажем Laughing на мен Серка ми харесва как играе от това което хванах няколко пъти до сега Peace а и в последната сцена много ми харесаха двамата Heart Eyes
+1.................само в началота не и се разбра но отиде на поправителен, Mr. Green и успя.
Накрая пишеше продължение.

Общи условия

Активация на акаунт