Отговори
# 735
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Хайде, ще ида да гледам само целувката, другото ми го пресъздадохте  Peace

Той Яман винаги си целува както трябва т.е. Ча си е винаги на 6 в роля  Peace

имаше език да, чак като предишните серт не беше, ама не и нищо особено - пак той активен, а те дреме ....
Бе да дреме,тамън да не събужда тръпки на ужас у някой хора Joy Joy Joy

точно  Joy Joy Joy Joy Joy

# 736
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Хайде, ще ида да гледам само целувката, другото ми го пресъздадохте  Peace

Той Яман винаги си целува както трябва т.е. Ча си е винаги на 6 в роля  Peace

имаше език да, чак като предишните серт не беше, ама не и нищо особено - пак той активен, а те дреме ....

Тя откакто е започнал сериала все си дреме, сигурно до края ще заспи, ама добре, че има други да я носят на гърба си... ooooh!

# 737
  • Мнения: 0
Чек аз да си кажем Laughing на мен Серка ми харесва как играе от това което хванах няколко пъти до сега Peace а и в последната сцена много ми харесаха двамата Heart Eyes

# 738
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дайте и аз да я видя таз целувка,че ми стана интересно сега,споко сложих си розовите очила и дъждобрана,готова съм  Mr. Green

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
На мен не ми харесва пък и тва е  Peace

# 740
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Чек аз да си кажем Laughing на мен Серка ми харесва как играе от това което хванах няколко пъти до сега Peace а и в последната сцена много ми харесаха двамата Heart Eyes
Ти си и от редовните зрители по-принцип  Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 21 201
Страхотна целувка и Яман си я цуна баш както си му е реда. Embarassed

Аз пък не видях език, ама пак не ми хареса целувката  Sick
Ааа, имаше, видя се ясно, не като на виенското колело, тогава картината беше поразмазана.
Ако Еджето сдипли смърт на Мира от Тан, значи се е изхабила откъм идеи, при все, че подобната смърт на Фериха още не е забравена.

# 742
  • Мнения: 0
Чек аз да си кажем Laughing на мен Серка ми харесва как играе от това което хванах няколко пъти до сега Peace а и в последната сцена много ми харесаха двамата Heart Eyes
Ти си и от редовните зрители по-принцип  Joy Joy Joy
smile3534 Аз затова казвам от което съм засичала Peace

# 743
  • София
  • Мнения: 30 253
Дайте и аз да я видя таз целувка,че ми стана интересно сега,споко сложих си розовите очила и дъждобрана,готова съм  Mr. Green

http://www.ddizi.org/izle/42564/medcezir-12-bolum.htm/11

За мен целувката е по-добра от предишните, защото поне не й разтяга големите устни като ластик. Поправил се е Ча  Peace Браво  Peace
Ако и Серка беше отговорила на леката закачката с езика, равна нямаше да има, ама дано до края на сериала се научи или я научат  Tired

# 744
  • София
  • Мнения: 30 253
Страхотна целувка и Яман си я цуна баш както си му е реда. Embarassed

Аз пък не видях език, ама пак не ми хареса целувката  Sick
Ааа, имаше, видя се ясно, не като на виенското колело, тогава картината беше поразмазана.
Ако Еджето сдипли смърт на Мира от Тан, значи се е изхабила откъм идеи, при все, че подобната смърт на Фериха още не е забравена.


Според мен Мира ще си умре при катастрофа, както в оригинала или поне при подобни обстоятелства, ако решат да умира де  Peace

# 745
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дайте и аз да я видя таз целувка,че ми стана интересно сега,споко сложих си розовите очила и дъждобрана,готова съм  Mr. Green

http://www.ddizi.org/izle/42564/medcezir-12-bolum.htm/11

За мен целувката е по-добра от предишните, защото поне не й разтяга големите устни като ластик. Поправил се е Ча  Peace Браво  Peace
Ако и Серка беше отговорила на леката закачката с езика, равна нямаше да има, ама дано до края на сериала се научи или я научат  Tired

Благодаря,Мишенце  Hug Heart Eyes

# 746
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Край на сезона май има нали  Thinking

# 747
  • София
  • Мнения: 30 253

Еми....би трябвало. Киво чака вече сценарий  Wink

# 748
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Абе заигра се леко с езика и облиза горната разтегаема джука,верно нямаше ластици тоз път,ама не ми хареса,а да почувствам тръпка от целувката,както при други двойки в сериали и дума не може да става  Rolling Eyes

# 749
  • София
  • Мнения: 30 253
Абе заигра се леко с езика и облиза горната разтегаема джука,верно нямаше ластици тоз път,ама не ми хареса,а да почувствам тръпка от целувката,както при други двойки в сериали и дума не може да става  Rolling Eyes

Според мен той изигра максимално добре целувката и заради Серка даже, че тя пак не разбра, за какво иде реч  Peace

Общи условия

Активация на акаунт