Мами, как празнувате празниците на децата си?

  • 2 406
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Водите ли ги някъде или предпочитате вкъщи? Наемате ли аниматори, които да водят празника и ако да, този аниматор вкъщи ли го викате или предпочитате да отидете при него?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За бебета ли питаш или за деца в ученическа възраст?

# 2
  • Мнения: 2
Без значение възрастта - от бебе до 12-13 години  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 8 999
Освен първия РД, всички останали са били в заведения. Нито мога да побера у дома десет деца, още по-малко пък придружаващите ги родители, нито пък ми се занимава с пазаруване, приготовяне и поднасяне на почерпки. Все пак това е И мой празник и предпочитам да ми сервират и отсервират, а не аз да се гърбя.
Но моите деца са родени в топли месеци и сме били все в ресторанти с градина и детски кът.

# 4
  • Мнения: 4 500
Синът ми е рожденник на Гергьовден, но тогава винаги са много почивни дни, идват малко деца, защото просто ги няма в София. Иначе варианти бол сме разигравали - детски кътове, екскурзии семейно точно на денят, последно бяха у нас 6-7 броя хуни, но много им хареса Mr. Green. После са идвали 3 пъти у нас без повод, щото сина ми ги кани на парти  Crazy
Пица, кола, фанта, музика и т.н. Забава да е  Peace Сега е в 4-ти клас, гледам да му е добре на него и да им е весело, не ми пречеше да измия 10 чинии и 10 чаши, напротив  Party

# 5
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И ние сме празнували по най-различни начини: предимно в детски клубове, но също и у дома, когато бяха по-малки. Правили сме и градинско парти на двора в селската къща, както и училищно - в класната стая с аниматор. Зависи от много неща: настроение, желание на детето, налични деца, които да покани (това последното най-вече за малкия важи, тъй като е роден в средата на лятото, когато или нас ни няма, или никой от приятелите му няма). За тази година каката е дала заявка за домашно женско парти, тоест иска да си покани момичетата от класа у дома на домашно правени сладки и соленки (тя активно помага, не е само да гледа).

# 6
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Празнували сме по различни начини - детски клубове, вкъщи, боулинг зали и т.н.
Понеже вече са големи, празнуваме поотделни, те се събират някъде, а ние и приятели решаваме дали да сме на заведение или у дома.

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
От 2 до 10г - в детски център. После бройката намаля, събираха са се вкъщи, но без аниматор, измисляхме някакво ръкоделие - правили са тоалети за кукли, кукли за куклен театър, рисувани тениски по шаблон, шоколадови бонбони, сладки с моделираща маса...
Сега вече предпочита да води 2-3 приятелки на кино и преди/след филма се черпят.

# 8
  • Мнения: 4 668
Когато беше по - малък , искаше в детски центрове . Съобразявахме се с желанието му , макар че аз се ужасявам от тази места - някакви дупки с некомпетентен персонал и кофти кетъринг  Confused Измислени аниматори и тъпа организация ... за сметка на това безбожни цени ...
Откакто купихме къщата в която живеем , правим страхотни партита на двора с ди-джей или някакъв герой който да ги забавлява ...
Сега вече детето ми е голямо и обмисля варианти за кино и почерпка на приятелите примерно . Догодина ще водим децата на конна езда и стрелба с лъкове и ще си направим пикник на това място , което е неверотяно - с прабългарски юрти , маси и столове и много , много поляни за тичане  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 055
Когато Калоян беше малък от 3 до 5 години празнувахме в детски клуб и понеже аз дълго избирах, недоволни никога не е имало и от деца, и от родители. После на 6 години празнувахме в боулинг и много се забавляваха дечурлигата. Последният 8-ми рожден ден бяха 7 момчета в лазерния парк в Мола на България и след това 2 деца от групата заявиха, че искат и техниярожден ден да е там.
С годините бройката на поканени деца намалява от 15-20 в началото до 7-8 сега, като с времето и порастването на дацата придружаващите родители съществено намаляха. Аз очаквам следващия път да реши, че иска само с най-добрите си приятели самостоятелно да се забавляват някъде.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
Ако детето има РД през топлите части на годината има повече варианти. Но зимата е значително по-трудно. Досега - детски клубове, последното беше клуб с дискотека. Но мисля, че догодина вече ще боулинг, игрална зала или и аз не знам каква ще е модата.
Вкъщи нямам сили предколедно и РД да правя, така че само навън. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 15 379
Моят е роден през август и предвид времето е лесно с организацията. Обикновено залагам на детски парти център на открито или наемам аниматор и устройвам градинско парти.
Водят ме предпочитанията на детето, все пак това е негов празник.

# 12
  • Мнения: 6 031
Винаги извън къщи - клубове, ресторанти и т.н.

# 13
  • Мнения: 458
никъде не празнуваме. Роден е на 31 декември.
С годините много пъти съм канила деца/родители, но на този ден никой не иска..

Докато беше в Детската градина си избираше някой ден от последните на декември и и празнуваше. Сега е ученик и освен да му купя подарък и торта в къщи , няма кой да дойде или да поканим.

Силно се надявам, като порасне да си празнува с приятели РД+Нова Година.

# 14
  • Мнения: 86
Дъщеря ми също е родена на 31.12. Винаги празнуваме вкъщи. Не всички поканени идват, но са достатъчно:)

Общи условия

Активация на акаунт