Отговори
# 675
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да гръмнем шампанското и тука,че ни развълнуваха много тия бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk

# 676
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Оф, ще ме уморите с тези Чачкови усмивки... Joy Joy Joy

Много хубаво ФЕмирското колажче на Снежи... Heart Eyes

Ирче, Hug Heart Eyes и мен ме развълнуваха яко...newsm44 newsm68

# 677
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Звездичке,големи погледи,страшна работа ,ааааа и тия като се погледнат и ток те удря браво значи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 678
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Божееееееееееееееееее аз че не съм у ред не съм,ама наистина ня мястото на  сините китки ми се появяваше Чачи ку щети ми вярвайти Mr. Green Диди Hug няма ми я спираш май пойчИ ми трябва да вляза у час Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 679
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тука па ся не мога фана дискусията нещо  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 680
  • У дома :)
  • Мнения: 110

И аз  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 681
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Звездичке,големи погледи,страшна работа ,ааааа и тия като се погледнат и ток те удря браво значи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ооо, напълниха ми душата, има голяма химия между тях...пасват си идеално, като една друга двойка... Mr. Green

# 682
  • Мнения: 21 201
Ако не друго, то поне слънчовците ми напълниха душата и очите тази вечер. Heart Eyes
Много съм доволна от тазвечершния епизод. Party

# 683
  • Мнения: 16 079
Божееееееееееееееееее аз че не съм у ред не съм,ама наистина ня мястото на  сините китки ми се появяваше Чачи ку щети ми вярвайти Mr. Green Диди Hug няма ми я спираш май пойчИ ми трябва да вляза у час Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
newsm78 требва спешнУ да отидеш на терапия за изчистване при Беатрис  Joy Joy Joy

# 684
  • Мнения: 123
Божееееееееееееееееее аз че не съм у ред не съм,ама наистина ня мястото на  сините китки ми се появяваше Чачи ку щети ми вярвайти Mr. Green Диди Hug няма ми я спираш май пойчИ ми трябва да вляза у час Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo ох, бееее, сцепих си устната да се хиля значи..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ха, наздраве за слънчасалите!  Drunk Drunk Drunk

# 685
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Цитат
author=НАРЦИС (член на трио Смехурани) link=topic=753375.msg26893567#msg26893567
Май накрая ше се реши ЗейКерския въпрос...та за тва....Баклавата кво обяснение дръпна на Кадаифа... smile3544 smile3544 smile3544 smile3544[/b]
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 686
  • Мнения: 21 201
Зиз, ти ни зададе въпрос за Хазалиния сериал защо се казва АШК но ти отговори ли ни, че ние дадохме отговори но дали са верни според теб!?
Пепи, честит ти ФЕмирски крачол.

# 687
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Звездичке,големи погледи,страшна работа ,ааааа и тия като се погледнат и ток те удря браво значи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ооо, напълниха ми душата, има голяма химия между тях...пасват си идеално, като една друга двойка... Mr. Green


Брех,пък и не мога се сетя коя ще да е  Joy Joy Joy И аз за тях си помислих  Heart Eyes Heart Eyes

# 688
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Божееееееееееееееееее аз че не съм у ред не съм,ама наистина ня мястото на  сините китки ми се появяваше Чачи ку щети ми вярвайти Mr. Green Диди Hug няма ми я спираш май пойчИ ми трябва да вляза у час Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
newsm78 требва спешнУ да отидеш на терапия за изчистване при Беатрис  Joy Joy Joy

Зиз Hug Heart Eyes спешно моляяяяяяяяя сеанс ми запиши при Беа,откачам шъ знайтИ Joy Joy Joy Joy Joy

# 689
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Вече навсякъде ми съ привижда ЧачитУ чак  у усмивкитИ,вий съ смейти ма мойто работа е сериозна Joy Joy Joy

Ама ся вече съм сериозна само аз ли го видях там newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт