Време ни е за промяна - 160

  • 16 847
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 971
Добър вечер  smile3535

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
момичета, благодаря за хубавите думи, съжалявам, че не споделих по-рано, но какви ли не притеснения ми минаха през главата  Embarassed Hug Hug Hug Hug Hug Hug
днес гледам, че много рожденици имаме Laughing Да са живи и здрави всички и късметът да е винаги с тях   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 585
 afwitch afwitch afwitch идааааа и аз,   от миткосване опуснах новата тема  Mr. Green

Честито на рождениците ни   bouquet  bouquet  bouquet, да са здрави им пожелавам и да преследват мечтите неспирно  hbday bdbaloni

# 33
  • Мнения: X
Честит рожден ден на всички рожденички   bouquet

# 34
  • Мнения: 991
Меме, Шоко, Биско, честит рожден ден! Пожелавам ви от здраве и от бебета да не се отървете цял живот! 

Меме, това е твоята година, от мен да го знаеш   Hug

Гугиии, поздравления за  резултата  Hug

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
ЧРД на Биско, много здраве, щастие и късмет! newsm59

# 36
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Честито и на Биско и всички останали. Наистина много рожденици днес   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 9 399
благодаря ви момичета Hug Hug Hug Hug

Биско, драголова честит ви рожден ден, да сте здрави , обичани и уважавани, и догодина и ние да се похвалим с едно или две вързопчета  bouquet  bouquet  bouquet

Гугинце Hug Hug Hug Hug Hug

ликунче, да ти се връща и на теб пожеланието Simple Smile

# 38
  • Мнения: 558
Честито на рожденичките! Здраве, щастие, любов, и от всичко най-метчтано по много!  Hug
Честито на Гуги!
Лека вечер  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 23 208
 Flutter

# 40
  • Мнения: 17 995
а добро утро. ма вие към втора страница сте се запътили. бива ли така

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Добро утро!

Гуги, честито!  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 11 552
Охоооооо, Гуги - бива ли така да не споделиш - да ти стиснем палци всичко да е наред и без ни-как-ви проблеми  Hug Hug Hug Hug
Аз изкарах поредната събота с мигренен пристъп - 24 часа  ooooh! Не че в момента ми е минало, но поне намаля болката и мога да стана от леглото. Пратих ММ да ми купи ибупром, дано помогне, че така не се живее.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и мен главоболието често ме мъчи, но не смея и парацетамол  да пия, че в деня на трансфера пих и после имах една алергична реакция, доста тежка, та не се установи от какво е Tired
ибупромът разрешен ли е newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 3 050
Едно ми е криво и тъпо..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт