Време ни е за промяна - 160

  • 16 845
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

Гуге, и тук честито, пожелавам ти с Иванката скоро и теми да пускате, да видите хубо ли е  Whistling

Не знам за Ибупрома, но Михова ми каза само парацетамол. В петия месец като бях ме пипна грип с много гадна кашлица и температура. Само парацетамол ми разрешиха да пия. Щом го препоръчват само него на бременни, едва ли от него ти е алергичната реакция. Може в комбинация с нещо друго да е станало така.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
много благодаря Фели  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
те го препоръчват за бременни, ама моята случка беше страховита, прибрах се от трансфер, цепеше  ме тиквата яко, изпих един парацетамол, след още час ръгнах фраксито и след 5 минути ела да ме видиш кво стана, никога в живота ми такова чудо не ми се е случвало, цялата се надух, докато стигна до една клиника вече припаднах, казаха, че няколко минути са ми оставали буквално Mr. Green Та, така и не се изясни какво беше това, парацетамол съм пила много в живота си, нито алергини реакции от друго съм имала, ама шубето е страшно Crazy
какво ти е Радо Hug

# 47
  • Мнения: 7 488
Ами докато слагаш утрогестана ще стискаш зъби и ще си траеш на болката  Hug
Сега нали не стискаш кълки, само зъбите се ядва Whistling

Мен през цялата бременност един път не ме заболя главата, а сега през ден пия аналгитици  Whistling

# 48
  • Мнения: 11 552
Gugi, бременна е питала доктора си (т.е. инфото не ми е от първо лице), казал й е за ибупрома - може да се пие до втория семестър, вкл. Миналата седмица пих парацетамол - мина ми точно за 1/2 час, после пак се върна болката.
Дорадо, какво ти е  Hug
Днес няма ли студенти да почерпят?
Аз правя лазаня и млечна баница  bowuu

# 49
  • Мнения: 39 630
като ме гепи плексита от медрола, невроложката ми даде пряко сили общо 5 хапчета нурофен да си ги разпределям като болката е вече нетърпима.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък правя чайче от лайка, сьомга с горчица, мед, портокалов сок и подправки за обяд  и за гарнитурка - печени картофки с розмарин.  bowuu

# 51
  • София
  • Мнения: 3 050
В петък трябваше да ми е контролната биопсия, да ама не. Оциклих се два часа преди часа за биопсия, шурна изведнъж, без цапотене, без никакво предизвестие на 21 ден от предишния цикъл, толкова рано не ми е идвало никога. Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 3 050
Аз пък днес ще готвя, нещо наречено Гюварлакя авголемоно, също и канелени кифлички или курабии.

# 53
  • Мнения: 2 263
Добър ден  Hug Hug Hug
Гуги много се радвам мила  Hug Hug Hug Hug Честито, така ме зарадва  Simple Smile Напоследък валят хубавите новини, нека все така да е!
Радо да не се сдухваш моля те  Hug Hug Praynig Praynig Може да е за добро. Не се притеснявай, вожда ще ти каже, защо така. Похарчи си парите за биопсията за коледа, пък догодина нов късмет. Ще изгрее слънце и на нашата улица  Praynig
Аз варя супичка. Тия дни сме на прехрана при родата, приятели, нека ни е лошо.
Някой да е сушил филе? Решихме да си направим домашно, но нещо по рецептата, която ни дадоха много солено става и аз реших да я модифицирам, ама ако някой сподели опит, ще съм много благодарна. Рожденичките, нищо не казвате, как изкарахте празника? Шоко ко стана с Балтаджиева?

# 54
  • софия
  • Мнения: 9 590
Gugi, бременна е питала доктора си (т.е. инфото не ми е от първо лице), казал й е за ибупрома - може да се пие до втория семестър, вкл. Миналата седмица пих парацетамол - мина ми точно за 1/2 час, после пак се върна болката.
Дорадо, какво ти е  Hug
Днес няма ли студенти да почерпят?
Аз правя лазаня и млечна баница  bowuu
hahaha hahaha hahaha

# 55
  • софия
  • Мнения: 9 590
А добър ден

# 56
  • Мнения: 7 488
Шътки изпревари ме  Joy Joy Joy

Сега да почерпи за семестъра  hahaha hahaha hahaha

# 57
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ами каза ми, че съм в сивата зона и да слагам Неупогена. Пък понеделник на прегледа да ми кажат на колко да увелича прогестерона и дали да слагам утрогестан, но те ми препоръчват максимална доза прогестерон. И между 16-18.12 на контрола на молекулите.

# 58
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Еми то днес е студенския празник, така че честито на всички празнуващи. Аз само за бамби се сещам, че учеше нещо, но може и други студентки да си имаме.  Mr. Green

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Момичета стиснете едни палци за мен днес, отивам на трансфер в три часа.

само едно ембрионче е станало на бластоцист, другите две са се забавили и са морула още  Sad

Общи условия

Активация на акаунт