МИС ''БГ МАМА'' - Коментарна тема

  • 103 708
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 616
Joy
Докато вие гласите критериите, аз реших да покрия поне един! Връщам се към спорта два пъти седмично! (три пъти е прекалено...)


Ама от другия понеделник,нали Mr. Green
Naughty От събота!!! (Трябваше днес, но...ъъъъ... месечните случки не подминават и най-съвършените, та се наложи да отложа... НО! съм си приготвила яките панталонки за спорта, да ми тичкат на мрататончиците  Sunglasses)

# 1 981
  • Мнения: 19 305
Е минимум с райграс предполага и наличието на прекрасна просторна градина с цветя (може и рози Laughing).

Толкова е буржоазно с тоя райграс. Минимум градина с екзотични орхидеи заслужава ССФ  Laughing

# 1 982
  • Мнения: 6 624
А къде ще играят на ССФ децата - в градината измежду орхидеите ли?

# 1 983
  • Мнения: 1 781
Joy
Докато вие гласите критериите, аз реших да покрия поне един! Връщам се към спорта два пъти седмично! (три пъти е прекалено...)


Ама от другия понеделник,нали Mr. Green
Naughty От събота!!! (Трябваше днес, но...ъъъъ... месечните случки не подминават и най-съвършените, та се наложи да отложа... НО! съм си приготвила яките панталонки за спорта, да ми тичкат на мрататончиците  Sunglasses)

Още не си започнала и вече се оправдаваш Naughty Mr. Green baby_neutral

# 1 984
  • Мнения: 19 305
А къде ще играят на ССФ децата - в градината измежду орхидеите ли?

Ами да, специално изградени алеи и беседки, един вътрешен и един външен басейн, зимна градина тоже.

# 1 985
  • гр. София
  • Мнения: 2 532
Аз съм. Май най-добре да върна стария ник, че никой не ме разпознава сега Joy.

Ми аз ти влизах в профила да те проверя, че се чудех коя е тази, дето е така фамилиарна с всички, пък аз да не я знам  Mr. Green

Нищо му няма на спорта 3 пъти седмично. Екстра ми идва  bowuu

# 1 986
  • Варна
  • Мнения: 1 744
.

А за Богиня абревиатурата се чете Съвършено Създание Форумско, тя е въобще в друго измерение затова няма общо изискване с критериите на простосмъртните потребителки.


Хох, бе, Акаша, ще ме умориш следновогодишно  Flutter

# 1 987
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
А къде ще играят на ССФ децата - в градината измежду орхидеите ли?

Аз ще взема да се класирам за абревиатурата, някъде назад останаха критериите, но май ги покривам  Mr. Green вкл. градина от орхидеи  Heart Eyes

# 1 988
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ох, и аз имам. Бтв, това е единственото растение, което оцелява у нас. Направо учудващо.

# 1 989
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Имам ли шанс, ако тревата у дома е в саксия-пасище за котките ми?

# 1 990
  • Мнения: 616
Имаш! Нали е растение  Naughty!
 Mr. Green

# 1 991
  • гр. София
  • Мнения: 2 532
Имам ли шанс, ако тревата у дома е в саксия-пасище за котките ми?
Зависи дали използваш "трева" буквално или като нарицателно  Mr. Green

# 1 992
  • Мнения: 616
Ъм... тя има предвид котешка трева, макар че и на мен ми мина точно същата идея, Зимна роза Wink
И сега какво, ако гледа подобни растения, ще има предимство в класирането, тъй ли?  Crazy

# 1 993
  • Варна
  • Мнения: 6 377
 tooth
Котешка е тревата.

# 1 994
  • гр. София
  • Мнения: 2 532
Че и тая трева котката ти ще я одобри. Даже твърде много ще я одобри  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт