МИС ''БГ МАМА'' - Коментарна тема

  • 103 582
  • 2 022
  •   1
Отговори
# 2 010
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ееее, жалко! Sad Ако скоро го организирате няма да мога да участвам, а имам снимки от детството, които си заслужава да се видят. Flutter Grinning Мога да се добера до тях едва пролетта.

# 2 011
  • Мнения: 2 280
Чувах по празниците за ретро-конкурс "Аз, детето". Ще има ли, да се кандидатирам Flutter? Решила съм да боря котката на Блу с лимба и панделка Mr. Green
Laughing Hug

# 2 012
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Може да го направим и за първа пролет  Peace Не ми пречи да го организирам аз - няма да участвам, но нямам и идеи какво да се прави освен снимки и анкета - и най-добре без конкретни снимки от типа - снимка под елхата, снимка на плажа, снимка с животно  Joy hahaha но едва ли много хора ще имат голям арсенал снимки  Blush затова по-добре който каквито избере  Peace

# 2 013
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да взема да ни пусна темичка ли Laughing? За снимки от детството през тийнейджърството до студентските години, само да са с поне 10 годишна давност Grinning. На мен лично би ми била забавна такава тема. Без конкурсен елемент, че да няма дракания.
Но ако искате конкурс по-нататък, ще се въздържа, че да не се убива интригата. Казвайте Hug.

# 2 014
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Их, че и анкета. Laughing С какви въпроси? "На колко годинки си?", "Как се казва мама?", "Какво работи тати?", Каква искаш да станеш като пораснеш?"... hahaha

# 2 015
  • София
  • Мнения: 2 702
Аз съм за тема  Peace

# 2 016
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Их, че и анкета. Laughing С какви въпроси? "На колко годинки си?", "Как се казва мама?", "Какво работи тати?", Каква искаш да станеш като пораснеш?"... hahaha

Аз имах предвид - анкета за гласуване - ако ще е конкурс  Peace



Моля, ако някой ще пуска тема - да сподели тук линка, аз рядко преглеждам какво се пуска в Клю-то  Peace

# 2 017
  • Мнения: 1 764
И съм За Blush Тези теми са ми забавни(ако не се мрънка в тях де Mr. Green )

# 2 018
  • Мнения: 616
Е, хайде сега... малко мрънкане за цвят само  Crazy

# 2 019
  • Мнения: 1 764
Е, хайде сега... малко мрънкане за цвят само  Crazy


малко може,но да не става постоянно Naughty

# 2 020
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Дерзайте Laughing http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758465.0
Ванилия, сладурано, моля дай тон със снимка оттатък Hug.

# 2 021
  • София
  • Мнения: 208
А въпросът с повишена трудност може да е от рода на "Каква искаше да станеш и стана ли такава?"
 аз например си мечтаех да стана учителка и бам такава си и станах.....е,то при майка,баща и вуйна  учители каква мечта да съм имала.....

# 2 022
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
А въпросът с повишена трудност може да е от рода на "Каква искаше да станеш и стана ли такава?"
 аз например си мечтаех да стана учителка и бам такава си и станах.....е,то при майка,баща и вуйна  учители каква мечта да съм имала.....

Страхотна идея  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт