Отговори
# 750
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Наде, по-добре съм, но не съм още оздравяла. Просто в момента и нещо на сърцето не ми беше добре. Не знам що така. newsm78

Местя се в новото крило.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 071
Здравейте!! Знам, че не е много по темата, но някой има ли представа как се казва и къде се намира вилата на която бяха Емир и Ферия и спаха заедно.
Благодаря предварително!! Heart Eyes Wink

# 752
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Предполагам, че имаш предвид не когато се ожениха в хижата в планината, а в 52-ри оригинален епизод. По-голямата част от снимките са правени на остров Буюк Ада, но не са правени на едно и също място. А от вътрешните снимки сигурно има правени в студио. Т.е. не можем да говорим със сигурност за една вила.
Виж в този мой пост  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754332.msg26945915#msg26945915
има една външна снимка от сета на този епизод. Виждат се включени прожектори към един прозорец. Там са снимани няколко кадъра от епизода, в които Фериха, и Фериха и Емир стоят пред прозореца и гледат навън. А на старничната стена с врата е сниман кадърът, когато Емир излезе и остави Фериха да се облече, а не да стои по хавлия. За съжаление коя е точно вилата и в коя част на острова се намира нямам представа. Кадрите, в които излизат от някаква градинска порта може и да са правени на друго място. Peace

# 753
  • София
  • Мнения: 1 071
бях намерила снимка, в която ясно се виждаше че тази вила е използвана и в ПЕПЕЛ ОТ РОЗИ...а някъде из форума четох, че накаква жена искала да резервира, но било 1700лв. за 5 или 7 дни.
Може и да не е вярно, но проявих любопитство.
Благодаря все пак! Hug

Общи условия

Активация на акаунт