Отговори
# 705
  • Мнения: 16 079
Малеййййййййй моя човек от туитъря Бура Гюлсой  участвал в тоя Север Юг с Киво, тря го гледам  Wink Grinning Grinning Grinning Grinning
ама ти ощИ ли не си го гледала  Whistling човекЪ тЪ последва па ти грам Фнимание значи  Laughing

# 706
  • София
  • Мнения: 1 426
Той чара че не си го е изгубил не си е,ама погрознял бееее,кат стафидка станал Mr. Green
Диди, Hugпотроши ли някоя пара Heart Eyes
Ели,кой тоз твоя човек,убав ли е Crazy newsm78
  Лека ,Рени, Hug

# 707
  • Мнения: 16 079
Рени  Hug лека  .....  newsm78 ама мноУ рано отиваш да спиш ,тъкмо щях да вадЯ толтите  Mr. Green

# 708
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Малеййййййййй моя човек от туитъря Бура Гюлсой  участвал в тоя Север Юг с Киво, тря го гледам  Wink Grinning Grinning Grinning Grinning
ама ти ощИ ли не си го гледала  Whistling човекЪ тЪ последва па ти грам Фнимание значи  Laughing
Ам нали ся ши го дават ши го гледам и ши му пиша впечатленията Mr. Green Joy Joy Joy
Без майтап аз не съм гледала много турски сериали - АФК, малко ЗП , КВФ , малко Листопада и тва е Peace

# 709
  • Мнения: 16 079
Линчееее  Hug Heart Eyes тц,ни ми щат парите у магазините  Laughing

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотуууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754104.new#new

Това е новата стара тема...моля отново за извинение, но не мога да я обновя сега.
Пишете и не ме чичечвайте...само Габа...нейните Фтички отново ще красят темата. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 711
  • Мнения: 16 079
Малеййййййййй моя човек от туитъря Бура Гюлсой  участвал в тоя Север Юг с Киво, тря го гледам  Wink Grinning Grinning Grinning Grinning
ама ти ощИ ли не си го гледала  Whistling човекЪ тЪ последва па ти грам Фнимание значи  Laughing
Ам нали ся ши го дават ши го гледам и ши му пиша впечатленията Mr. Green Joy Joy Joy
Без майтап аз не съм гледала много турски сериали - АФК, малко ЗП , КВФ , малко Листопада и тва е Peace
Ели ,аз вече за 4 път ще го гледам ,хубав е филма

# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Профи, Ивче, заинтригувахте ме, какъв е този филм, за какво се разказва!?
Вани, от прическата му и от доста свалените килограми.
Я вижте Хазалката как се промени с новия си цвят на косата и като ослабна, просто на Ча му идва вече в повечко избуялата му грива. Joy
Аз самата доскоро бях с кичури, а сега съм с естествения си кестеняв цвят и съм толкова различна.
Косата и килограмите на човек го променят до неузнаваемост.

Наде, Проф спомена за Изборът на Софи- доста стар филм с Мерил Стрийп и аз казах, че така ми е подействало видяното в детството ми в един откъс от него, че и до ден днешен не съм поискала да го гледам Peace Трябваше да избере едно от децата си което да задържи при себе си. Действието се развива в хитлеристка Германия, не знам, лагер ли беше, както казах, никога не поисках да го гледам....Тежък филм!

пп За Ча- не мисля, че е само от косата и свалените кг. Някак изгърбен ми стои на мен newsm78 Той е на същите килограми от първите серии на АФК и лицето му е някак по-друго. Много е слаб и в моделския си период и лицето му тогава е по-слабо отколкото е сега, но е някак по-свежо и изпънато.... Сега имам чувството, че кожата на лицето му му е някак широка....и аз не знам как да го обясня....някаква умора , абе нещо....не ми е секси на мен  ooooh! Ако беше започнал кариерата си от Яман, аз определено нямаше да съм в диспансера по повод Ч.У. Но за косата му си права- то това вече не е коса, а някакъв губер Sick че и изгорена и сплъстена стои, сякаш не е виждала шампоан от месеци Sick

# 713
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Линче Hug Heart Eyes ей тоз убавец ме следва у туитъря Peace


Диди Hug Heart Eyes ще го гледам аз и Киво си го харесвам нишо че е твой Mr. Green Joy Joy

# 714
  • Мнения: 298
Как, ще изглежда като болен от жълтеница бе Габче, толкова е сладък като Яман, един такъв по детски му миличък. Heart Eyes

Наде, подозирам, че гледаш през голееееееееми розови очила  Thinking

Скрит текст:

Затова не виждаш очевидни неща  Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 1 426
Профи, Ивче, заинтригувахте ме, какъв е този филм, за какво се разказва!?
Вани, от прическата му и от доста свалените килограми.
Я вижте Хазалката как се промени с новия си цвят на косата и като ослабна, просто на Ча му идва вече в повечко избуялата му грива. Joy
Аз самата доскоро бях с кичури, а сега съм с естествения си кестеняв цвят и съм толкова различна.
Косата и килограмите на човек го променят до неузнаваемост.

Наде, Проф спомена за Изборът на Софи- доста стар филм с Мерил Стрийп и аз казах, че така ми е подействало видяното в детството ми в един откъс от него, че и до ден днешен не съм поискала да го гледам Peace

пп Не мисля, че е само от косата и свалените кг. Някак изгърбен ми стои на мен newsm78 Той е на същите килограми от първите серии на АФК и лицето му е някак по-друго. Много е слаб и в моделския си период и лицето му тогава е по-слабо отколкото е сега, но е някак по-свежо и изпънато.... Сега имам чувството, че кожата на лицето му му е някак широка....и аз не знам как да го обясня....някаква умора , абе нещо....не ми е секси на мен  ooooh! Ако беше започнал кариерата си от Яман, аз определено нямаше да съм в диспансера по повод Ч.У. Но за косата му си права- то това вече не е коса, а някакъв губер Sick че и изгорена и сплъстена стои, сякаш не е виждала шампоан от месеци Sick
 smile3521 smile3521 smile3521
Отивам за да Езелствам,че той Киво и там участва smile3503

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ох, бееееееее...трудно пиша...ама да се посмея... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 717
  • Мнения: 16 079
Линче Hug Heart Eyes ей тоз убавец ме следва у туитъря Peace


Диди Hug Heart Eyes ще го гледам аз и Киво си го харесвам нишо че е твой Mr. Green Joy Joy
ЕлитУ ,все още не е изтрит във вики,ако искаш го гледай ,че иначе нашите ще има да го точат 2 години

# 718
  • Мнения: 21 201
Как, ще изглежда като болен от жълтеница бе Габче, толкова е сладък като Яман, един такъв по детски му миличък. Heart Eyes

Наде, подозирам, че гледаш през голееееееееми розови очила  Thinking

Скрит текст:

Затова не виждаш очевидни неща  Joy

Не Манка, очила не нося, но ако ти имаш нужда си ги ползвай със здраве. Mr. Green
Ти мен не ме мисли, но ти благодаря  за очилцата все пак. Joy
Ивче, мерси за инфото, но щом е тежък, не е за мен, не ми се гледат сълзливи филми и сериали.
Ренка, лека. Hug

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
ох, бееееееее...трудно пиша...ама да се посмея... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Що бе Зиз, давай, че и ние да се посмеем Crazy

Ох сега се сетих, че аз лятото се издялках на ренде Бьорнер- случвало ми се е само няколко пъти, но който е ползвал, знае за какво говоря...Бях в болнични и една седмица бях с превръзка, а като забравех и ползвах ръката, все избиваше кръв ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт