ПАЗАРДЖИК - 49

  • 117 841
  • 605
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 941
момичета, пак аз и пак с призив за помощ..

Община Пазарджик работи усилено и смея да твърдя доста успешно в посока ПРИЕМНА ГРИЖА.
Движение на българските майки-Пазарджик, от година и 2 месеца подпомага приемни родители.
Засега срещаме затруднения с осигуряването на необходимото за отглеждане на НОВОРОДЕНИ т приемни семейства.

Следващата седмица предстои настаняване на три новородени, направо от родилният дом в приемни семейства.

ако някой има възможност и желае да се включи, нека ми пише или се обади на посочените телефони.

 https://www.facebook.com/dbmpz/posts/10152187357758610?stream_ref=10

# 61
  • Мнения: 941
дано да ви е интересна споделената информация..

вестник Пазарджишка МАРИЦА от днес (07.02.2014г.)

Девети Рожден ден на ДБМ и инфо за местното звено

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/190787 … 10_87341667_n.jpg




Щастлив развой на случая на самотния татко и трите му момчета - от Пазарджишко

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/188844 … 0_495277768_n.jpg



Многодетно ПРИЕМНО семейство - Пазарджик

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/75942_ … _1693570625_n.jpg



за ПРИЕМНАТА грижа в Пазарджик,  за дарителите и приятелите на  ДБМ-Пазарджик..

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/179877 … 0_670721523_n.jpg

и целия албум във ФБ:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152189745333610.1073 … 063609&type=1

# 62
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Здравейте момичета.Идвам с питанка..Simple Smile Момичетата ми скоро ще направят 12 години и ще ви бъда благодарна да ми предложите идеи къде да празнуваме рождения им ден.И двете не желаят да е в боулинг клуба а не съм запозната къде другаде може да се организира парти понеже те са големи за детски център.
Благодаря ви предварително.

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте, търся жена с опит в отглеждането на близнаци или на породени дечица. Налага се да ходя на работа от време на време, а някой трябва да гледа малките. Още не са ми съвсем избистрени условията, но смятам, че намеря ли подходящият човек - до останалото ще стигнем заедно. Дъщеричките ми са на почти 2 год., но няма как да ги пратя на ясла, макар че много ми се иска... В този ред на мисли - нали правилно съм разбрала, че няма частна ясла/кооператив/ или нещо такова в града ни, където да мога да запиша дзверки?!

# 64
  • Мнения: 941
мисля че преди време един от детските центрове Виктория Кидс, предлагаха целодневно или почасово гледане на деца, с осигурена храна от детската кухня.

Бях чука , че и има такива мини-детски градини частни - в апартамент до 5 деца ..но конкретно инфо нямам.

Мога да ти предложа да попиташ в детските кухни - Мечо Пух и МАКАРОН, дали не снабдяват с храна, подобен род детски заведения...по този начин ще хванеш следа  Mr. Green  има ли в Пз, или няма - частни детски градини.

успех  Hug

# 65
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте мами от Пазарджик. Искам да ви попитам дали още ги има динозаврите, които ги сложиха в парка - остров, незнам дали съм запомнила правилно името му, за 1 юни миналата година. Синът ми е маниак на тема динозаври и повече от година се четат книжки само за динозаври и се гледат филми пак само с динозаври. Мисля си, че ще му бъде интерсно да ги види "на живо" Simple Smile
Моля да ми кажете и какви забележителности могат да се посетят във вашия град и околностите му, за да ви посетим през майските празници.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 66
  • Мнения: 25
Ами в парк "Острова" има не лош мини-зоопарк или зоо-кът, както щеш го наречи. Но за динозаврите, аз нищо не знам, щото да си призная малчо го водят там на разходка други хора, та аз рядко ходя. Има и някакви нови люлки, дето като се залюлеят едновременно няколко деца на всичките места, и светвали някакви светлини. Демек, демонстрация, как се трансформира тяхната сила в ел. енергия и пр. В околностите - ако тръгнете към планината, най-близката местност се казва "Добра вода". Има поляни бол за игра и пикник, а има и ресторант в тази местност.
Има и друг парк "Стадиона" с изкуствено езеро и водни колела в него и рикши по алеите. През лятото имаше и басейн с тези водните коли, надуваемите, дето се въртят насам на там и децата ги управляват с кормило и се блъскат

# 67
  • Мнения: 1 198
Динозаври има още, първоначално обаче на някой беше хрумнала гениалната идея, недалеч от всяка фигура да има фотоклетка с високоговорител, така че преближавайки се към животинката изведнъж чуваш як рев изотзад... за мен не беше най- доброто хрумване, особено имайки впредвид че е направено за деца, да им изкараш ангелите- незабравимо. За добро или зло някой вече се е погрижил и е изкъртил тая велика система, та може спокойно да се посещават.
Синът ми много се радва на количките тип Флинстоун, които са също на острова.
На Стадиона в момента изкуственото езеро е празно, но до Май вероятно ще го напълнят.
Според мен също можете да посетите и Цигов Чарк, да направите една обиколка и на яз. Батак, Велинград също е наблизо.

# 68
  • Nearby
  • Мнения: 194
Там са си.

Според мен идеята с рева на динозаврите си беше много добра. В крайна сметка са били живи същества, ревящи.

Мен ме дразни факта, че някой от динозаврите са счупени, заради мерака на някой да си покачи детето/ или той самият и да се снимат. Много е хубаво, че пише да не се качват хора върху тях, ама още по-хубаво щеше да е, ако някой четеше какво пише.  smile3511 smile3515
После "мрън" ,  че нищо не било както трябва.

# 69
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Благодря на всички за бързите отговори. Страхотни сте   bouquet
Със сигурност през май ще ви посетим, никога не сме били в Пазарджик и ще ни бъде интересно  Hug

# 70
  • Мнения: 40
 Здравейте и от мен..да се запишем и ние! За парти цинтър за младежта .. тц..никъде..миналата седмица навършихме 12 и боулинга ми беше категорично отказан..истината е че и на мен ми е втръснал,всеки празник там..но ...аз реших проблема като го поканих на ресторант само семейството и младежът ми се почувства като мъж вече  Wink за по малкия ,който има рожден ден през март,ще стискам палци за хубаво време и  на Острова.За частни градини идея нямам , но мога да препоръчам добра детегледачка....виждам все повече близначето в градо,което много ме радва Praynig и ние чакаме...хайди близнашкити мамита на сбирко и обмяна на опит...ще бъде забавно! Поздрави!!!

# 71
  • Мнения: 25
Чакай, чакай, mimikosan,имаш дете на 12, друго по-малко и чакате близнаци или аз нещо не разбрах newsm78? Обясни, ако обичаш, че любопитството ме обзе.

# 72
  • Мнения: 941
да кажа и аз за Динозаврите..ако някой е наистина фен, задължително трябва да посети
"Плиоценски парк Дорково"

Динозаври оживяват в село Дорково

с. Дорково се намира близо до Велинград..което пък също е близо до Пазарджик Simple Smile

майчето
,  Гугъл ще ти даде подробно инфо  Peace
Нашите дино  Simple Smile  тук в парк Острова са интересни - да, но в Дорково също си заслужава да се види... Peace

# 73
  • Мнения: 40
Здравейте момичета!
Специално за  Скуби-ду пояснение Wink Имаме един батко на 12,още един на 10 и сега очакваме близнаци..една девойка и един младеж...мдааа голямо весело семейство Party лудницата ще ни е голяма ,но всички сме се спретнали в постигането на положителни резултати:))) Съдбата винаги може да ни изненада smile3532 и да обърка плановете ни !

# 74
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Олеее Мимико - Да сте живи и здрави всички! Леко раждане и здрави бебешори, и мнооого да ти помагат батковците! Дай ми инфо за гледачката на лични ако може.
Ива страхотна въжена градина в Ракитово, която може да посетите с деца в околността.
Рожден нед на бате правихме тази година на Лаута на картинг, а миналата до Пз-к на пейнтбол. И двата пъти беше страхотно. Билярда и боолинга и при нас вече не се броят за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт