В кой месец ви бяха най - силни коликите?

  • 5 149
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
въобще не съм разбрала - първи , втори newsm78 единични дни

# 16
  • Мнения: 1 639
Нямаше силно изразени колики , много много . Но към края на първия ....за малко време ....

# 17
  • Мнения: 239
Е тогава не мога да си го обясня newsm78.Нашите колики са много силни, през целия ден и си мислех че като навърши 3 мес поне малко ще намалеят.А те се увеличиха и станаха по - болезнени.Само на АМ е, дори и сок не давам.
Имам чувството че ако не минат скоро ще откача от нерви и тотално недоспиване #Cussing out

# 18
  • Мнения: 445
И при нас в първия, към втория взеха да отшумяват. При всяко бебче е различно, дано скоро свършат и при вас.

# 19
  • Мнения: 124
Tery, синът ми имаше до към 5 месец колики  ooooh!. Най-силни бяха към 3-ти и 4-ти месец. И аз си мислех, че до 3-ти месец ще отшумят, ама не. И сега на моменти ми се струва, че има.

# 20
  • Мнения: 8 505
В края на първия и целия втори месец.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При нас коликите бяха до средата на 2рия месец, но знам, че при някои бебенца може да продължат до 6ти месец, а имам позната, която даваще Саб Симплекс до 9ти месец Rolling Eyes Rolling Eyes

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До края на 5-ия месец бяха силни.Минаха изведнъж.

# 23
  • Мнения: 243
Най силни бяха в края на втория месец. Дано бързо минат и при вас Praynig

# 24
  • Мнения: 1 427
При нас бяха за двайсетина дни през първия месец.

# 25
  • Мнения: 1 808
Rolling EyesВече сме в 4 месец...май по лошо става Rolling Eyesа аз си мислех че като стане на 3 месеца ще отшумяват  #Cussing out

И при нас като при вас. Първите 3 месеца най много да е плакал 7-8 пъти, даже в средата на 3-тия мислих че вече няма да има кризи, защото 20 дена беше супер спокоен. Но към края на 3-тия и в четвъртия месец стана страшно, почти всяка нощ и то към 2ч. нощес.
Ако даваш сокове спри ги. Това изостря коликите. Към края на 4-тия всичко отшумя.
Дано отминат бързо и при вас.

# 26
  • Мнения: 1 934
Ние изобщо нямахме но съм чувала че накрая са най- силни.

# 27
  • Мнения: 239
Ох, дано след като са толкова зверски сега да им идва края Praynig Praynig PraynigВече 4 дни плаче денонощно....
А след пика им при вас веднага ли минаха?

# 28
Най-лошо беше през втория... Когато спряха, започнах да давам сокчета и се подновиха. Горкото мъниче се мъчеше, въпреки че сокчетата му харесваха на вкус, и затова просто ги спрях Peace Още не съм се върнала към тях - има време, не искам пак да предизвикат колики...

# 29
  • Мнения: 48
при нас коликите бяха втория месец и малко от третия , но имам приятелки които са изживявали кошмара на коликите до 5 месец, но мисля че това е максимума след края на петия ще ви олекне Praynig

Общи условия

Активация на акаунт