Звездни компромати - 193 част

  • 66 189
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 31 389
моника валериева -
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/p403x403/1474449 … 08_38981113_n.jpg
прилича на онея двете страшни сръбкини от преди 2-3 страници.

Случайно ли се вижда логото или трябва да познаваме на кого е колата  Laughing

С тази полуотворена уста на мен ми прилича единствено на секс-кукла  Sick
Прилича на чудовище!

# 722
  • София
  • Мнения: 1 424
чак сега видях логото Simple Smile на кого е?
къщурката на сем. сиракови -
http://kliuki.ws/iliyana-raeva-se-shiri-v-dvorec-za-milioni-snimki/

# 723
  • Мнения: 814
Мисля че Сираков и Раева не си продадоха имението не защото не могат да се  разделят с него ,а защото не се намери купувач.Даже тук из темата беше пуснат линк към обявата в сайт за имоти.Сумата,която искаха беше около 4-5 млн.

# 724
  • Мнения: 3 958
Апартаментът Гала си го прави в предаването. Спомням си как се ходеше по магазините да избира плочки, хладилник, пералня. Печката си я избра, защото й харесаха копчетата. Кремена беше дизайнер и по едно време не й даваше да влиза вътре, за да я изненада.
Има някои много добри попадения, но някои неща бяха страшен кич, доколкото си спомням

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Не ми се гледат нито Венета, нито Нило,ако някой ги гледа ще бъде ли така добър да синтезира по-интересното (ако има такова).

# 726
  • Мнения: 31 389
Сега ще покажат при Просталета мъжа до Николчето Станкулова.

# 727
  • Мнения: 814
Ей ,видяхме го макар и размазано и в гръб този Носа. Laughing

# 728
  • Мнения: 3 181
Сега ще покажат при Просталета мъжа до Николчето Станкулова.
не го показаха, поне аз не го видях.
Сега дават Г. Христов и Нели Рангелова, последната изглежда страхотно. Николетка да вземе пример.
Нели Рангелова е на двойно повече години/ нямам идея точно на колко е/, а не знам коя в случая е по-по-......Охо- Нели Рангвлова каза, че  се готвела да стане титулярка на предаването, дали се шегуваше...........
Сега погледнах на 55г е.......изглежда  чудесно, супер

# 729
  • Мнения: 1 455
Според мен Нели Рангелова се шегуваше.
Аз случайно го гледах снощи, няма такъв епотеоз на простотията и прошлостта!
Изказвания от рода:"беше забелязан с неизвестен придружител да ходи по улицата..." и подобни, доказват колко изсмукано от пръстите това предаване е. Не вярвам да нямат средства в телевизията, могат да назначат екип от професионалисти поне да доставят сносни клюкини.
Дидо от Д2 например беше набеден, че отива на парти с непозната дама, а всъщност това беше сестра му. Как ли не им се ще да извъртят нещата откъм компроматната страна, ама нещо не им се получава.

За да не е гол запис - Мерилин Менсън преди да го споходи музата Mr. Green:
http://wonders.bg/wp-content/uploads/2013/09/marilyn-manson-teen … dhood-picture.jpg

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
снощи в предаването Нели Рангелова ми се видя доста подмладена,май си е слагала ботокс в бузките....но добре изглежда,не е прекалила

# 731
  • Мнения: X

Ох, завидях им за тази  огромна глициния... Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 31 389
снощи в предаването Нели Рангелова ми се видя доста подмладена,май си е слагала ботокс в бузките....но добре изглежда,не е прекалила
Не само ботокс, цялата е в пластики, но изглежда много добре.

# 733
  • на село
  • Мнения: 850
снощи в предаването Нели Рангелова ми се видя доста подмладена,май си е слагала ботокс в бузките....но добре изглежда,не е прекалила
Не само ботокс, цялата е в пластики, но изглежда много добре.
Беше леко блърната камерата и все пак Нели Рангелова е пример доколко трябва да играе скалпела.
Отделно, тя винаги е била красива жена - просто си е помогнала на природните дадености.

# 734
  • русе
  • Мнения: 1 317
гледам "жените говорят" Силвия Лулчева и тя се е подмладила -много е нежна Peace

Общи условия

Активация на акаунт