Звездни компромати - 193 част

  • 66 169
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Черната Златна отговаря на Венета

Мда...поредната уговорка за "медиен цирк" между две жени, за да си правят реклама и да се пише за тях...Вече станаха банални всички  Mr. Green  (ако някоя смята да пише статия, да се свърже с мен  Mr. Green )

# 706
# 707
# 708
  • Мнения: 131
Много хубаво в Гала, романтично.

# 709
  • Мнения: 814
Като манекенка е.  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 36
Много ми хареса на Гала дома! Heart Eyes

# 711
  • До морето
  • Мнения: 7 142

Кремена Халваджиян го е правила. Гледала съм снимки и от къщата на Кремена и също много ми харесва. Абе въобще ако реши да ме попита бих я посъветвала да спре да се занимава с Х факторите и да се отдаде само на интериорен дизай  Laughing


Някой може ли да ми каже как се казва начинът, по който са направени стените зад дивана на първата снимка - до половината тапет, а отдолу дървена ламперия. Как го обясних и аз  ooooh!

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
моника валериева -
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/p403x403/1474449 … 08_38981113_n.jpg
прилича на онея двете страшни сръбкини от преди 2-3 страници.

Случайно ли се вижда логото или трябва да познаваме на кого е колата  Laughing

# 713
  • Мнения: 1 730
А на кого е?

# 714
  • Мнения: 9 144
моника валериева -
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/p403x403/1474449 … 08_38981113_n.jpg
прилича на онея двете страшни сръбкини от преди 2-3 страници.

Случайно ли се вижда логото или трябва да познаваме на кого е колата  Laughing

С тази полуотворена уста на мен ми прилича единствено на секс-кукла  Sick

# 715
  • Мнения: 36

На поредния....
някакво Мазерати

Много ми е гнусно това момиче... според мен снимката е направена умишлено, да се види, че е в Мазерати, направила я е докато собственика на колата е бил някъде и за това и не е сполучлива, не е имала време за по-хубава снимка...  Whistling

# 716
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

Кремена Халваджиян го е правила. Гледала съм снимки и от къщата на Кремена и също много ми харесва. Абе въобще ако реши да ме попита бих я посъветвала да спре да се занимава с Х факторите и да се отдаде само на интериорен дизай  Laughing


Някой може ли да ми каже как се казва начинът, по който са направени стените зад дивана на първата снимка - до половината тапет, а отдолу дървена ламперия. Как го обясних и аз  ooooh!


специална мазилка е, не е тапет  Peace

Джеймс Франко

# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт