Бурята~~La Tempestad~~Тема 2

  • 55 555
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2 474
Как ги измислят тия новини,леле....Ева Лонгория майка на Леви в сериал,та тя е 3 години по голяма от него ooooh! ooooh! и какъв проект за Телевиса може да има Леви,нали медиите,туитър щяха да са гръмнали вече,много измислят тези обаче

# 722
  • Мнения: 7 538
Как ги измислят тия новини,леле....Ева Лонгория майка на Леви в сериал,та тя е 3 години по голяма от него ooooh! ooooh! и какъв проект за Телевиса може да има Леви,нали медиите,туитър щяха да са гръмнали вече,много измислят тези обаче

Кате,затова  аз лично, вярвам само на интервюта в които , виждам реакциите на Уилям на въпросите!
За мен това ,което преведе от шоуто му/ с Елизабет/ и от you tube е много истинско...Веднага личи кога е притеснен,например... Wink

# 723
  • Мнения: 2 474
Как ги измислят тия новини,леле....Ева Лонгория майка на Леви в сериал,та тя е 3 години по голяма от него ooooh! ooooh! и какъв проект за Телевиса може да има Леви,нали медиите,туитър щяха да са гръмнали вече,много измислят тези обаче

Кате,затова  аз лично, вярвам само на интервюта в които , виждам реакциите на Уилям на въпросите!
За мен това ,което преведе от шоуто му/ с Елизабет/ и от you tube е много истинско...Веднага личи кога е притеснен,например... Wink
определено винаги е най-реално това което излиза от собствената ти уста,тук знаем как правят сензации и шок новини на гърба на известните и там не е по различно Peace
мен по скоро ме забавляват тия новини,тъй като дори и не звучат правдоподобно

# 724
  • Мнения: 3 974
Назад съм с един епизод, но докато наваксам ви предлагам НОВА ТЕМА. Ако имате предложения за анкета, давайте  Peace

# 725
  • Мнения: 7 538
От посрещането на 2014г.:

# 726
  • Мнения: 2 474
Назад съм с един епизод, но докато наваксам ви предлагам НОВА ТЕМА. Ако имате предложения за анкета, давайте  Peace

Хриси,това което ми идва на ум в момента е,ако искате разбира се,да изберем така наречения
най-добрия лош или по скоро най любимият злодей,в тоя филм и без това са много-естер, урсула,ернан,фулхенсио,ернесто,нерео,макарио....мен ако питате може и Беатрис да включиш Joy hahaha

ако пък не ви се занимава със злодеи
Според вас правилно ли беше решението на Дамян да остави Марина?
това е малко като риторичен въпрос,ама,знам ли newsm78

а сетих се и нещо друго,което може да е интересно
Смятате ли,че Химена Наварете се справя успешно с ролите на близначките?
Да и с двете роли се справя прекрасно
Като Марина не ми е убедителна,но като Магдалена да
Като Магдалена ми е убедителна,но като Марина не
Не,изобщо не става за актриса
Друго
това не сме го коментирали,а и всеки си има различни възгледи за добър актьор,тук по може да има различни мнения,защото все си мисля,на по-горния въпрос по един и същ начин ще се отговаря newsm78
 
това еот мен Лека нощ,темпестадки

# 727
  • Мнения: 7 538
Лека нощ!

# 728
  • Мнения: 2 474
ето и нещо съдебно задкадърно да си постна,че утре сигурно няма да го намеря,притежавам тая уникална дарба Joy
















химена явно кученцата я обичат


# 729
  • Мнения: 849
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!






Нека Новата 2014 година донесе на вас, скъпи, миаморки, миалмачки, корасонки, темпестадки, пещернячки, буреноски, амигас, левиретки, порфаворки и мили момичета, много здраве и късмет!

Пожелавам на всяка от вас да има добър попътен вятър и по един капитан до себе си!
Бъдете щастливи и се радвайте на дребните неща! Те винаги правят голямото щастие!


   Flowers Rose Flowers SunflowerFlowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  Flowers Sunflower Flowers Rose

Лава, честит рожден ден на патерици!Пожелавам ти сбъдване на реалните мечти, гарнирани с много късмет! Бъди здрава и успешна!

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 10:14 от dimana-nova

# 730
  • Мнения: 2 474
Здравейте,буреноски!

Мен пак ме хвана творчеството


Да ви питам,тази страница като минем ли,се местим в новата тема newsm78

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 12:13 от La_TempestadFAN

# 731
  • Мнения: 5 591
Добър ден,буреноски!

кате  Hug,Исо Hug,Меги Hug,димана Hug ,  благодаря ви  за хубавите пожелания.Hug

Здравейте,буренски!

Мен пак ме хвана творчеството


Да ви питам,тази страница като минем ли,се местим в новата тема newsm78
Кате,темите се заключват след 50та страница. Hug Отново прекрасен колаж,страхотна си. Peace Hug Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 2 474
и още нещо



Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 11:57 от La_TempestadFAN

# 733
  • Мнения: 3 974
Ще сложа за злодеите първо, а после и за двете роли, тъкмо ще погледаме като Магдалена  Peace

# 734
  • Мнения: 2 474
Ще сложа за злодеите първо, а после и за двете роли, тъкмо ще погледаме като Магдалена  Peace

И аз си мисля, че трябва първо да погледаме Магдалена, ама не знаех дали ще ви заинтересува за злодеите

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт