Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 77 043
  • 643
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 974
Добре де, трябва ли така да го подчертавате. Няма да се учудя, ако повече не видим епизод там!

# 241
  • Мнения: 297
всеки момент ще качат епизод 9 във Vbox

# 242
# 243
# 244
  • Мнения: 40

Да изисква само безплатна регистрация и активиране на профила от имейла, който сте посочили при регистрацията.

# 245
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Епизодите ги качват и в един друг сайт, но трябва да се следи, защото ги махат много бързо. Simple Smile Лично аз него си ползвам, защото си имам вече регистрация, а не трябва да си правя още по други сайтове.

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой знае ли колко серии ще бъде сезона?
И вярно ли, че веднага след трети започва четвърти сезон?

# 248
  • Мнения: 2
А 10-ти го няма все още, нали?

# 249
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Последните серии ми се струват по-слаби и разтеглени във времето ... Да гледам постоянно как Мира и Боби се натискат или изпълненията Цеков/Пешева ... Не са ми неприятни героите, няма нищо против да ги гледам, дори напротив, но действието зацикля и спира .... Confused

# 250
  • Мнения: 3 181
Мен Ани, започна определено да ме дразни.
Иначе сериите са ми интересни.
Чакам 10 еп.

# 251
# 252
  • Мнения: 40


Ами те са взети от Т У К  вижда се горе в десния ъгъл е написано API това е и името на релийза от DMCA-removal-from-Google

Нали ви казах първо се качват в DMCA-removal-from-Google  взимат ги от там и се качват по по другите сайтове.


# 253
  • Мнения: X
Не знам от къде са взети. Давам линка като алтернатива, просто.  За мен като зрител, не намиращ се в БГ е в пъти по-лесно да гледам филми онлайн, без да тегля (тук е незаконно) и без да се регистрирам някъде.

# 254
  • Мнения: 143
Моля ви, давайте линковете във скрит текст.

Общи условия

Активация на акаунт