Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 77 058
  • 643
  •   1
Отговори
# 600
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
И на мен много ми харесва, но дали е от песен наистина? Изобщо музиката в сериала е много хубава.
Пишат, че е Hеаvy Honey - On the Run Again, ама не е тя според мен.

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 12:15 от abs

# 601
  • Мнения: 626
Аз да питам, някой знае ли коя е песента която пускат на края на всеки епизод - докато текът финалните надписи?

+1 , че забелязах, че дъщеря ми си танцува на нея  Mr. Green

И да си отговоря сама  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=jd8sUlETxrM

# 602
  • София
  • Мнения: 627
Ами те ви бяха отговорили ама няма кой да гледа.  Mr. Green

Аз да питам, някой знае ли коя е песента която пускат на края на всеки епизод - докато текът финалните надписи?

Various - I Won't Be A Rockstar

# 603
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
 Mr. Green И синът ми се клати смешно на нея. Simple Smile

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Някъде има ли качен 3-ти сезон, че не успявам да намеря?

# 605
  • Мнения: 64
Някъде има ли качен 3-ти сезон, че не успявам да намеря?
Ето тук, има ги и по отделно сериите http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-details&a … 9e98758fdf304dc7c

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … ry=0&active=1

# 606
  • Мнения: 52
Аз само да попитам темата ще продължава ли или вече няма смисъл.  newsm78

# 607
  • Мнения: 52
За пръв път толкова много ми липсва какъвто и да е сериал. Днес изгледах пак последния епизод и си поревах доста..  Crazy От бременноста ли е незнам, но като се сетя за сериалчето и ми се реве. Никога няма да го забравя !!  Sad Wink #Crazy

# 608
# 609
  • Мнения: 5 173
На мен краят не ми хареса. Някак недодялан и претупан ми се стори. Балът беше пълна пародия и още не мога да повярвам, че Мира и Ани бяха с еднакви рокли, предвид финансовото състояние и на двете. Очаквах Мира да ме забие в земята, а тя беше с обикновена рокличка с дантелен гръб и черен сутиен. Маринова пък беше с нощница Mr. Green.
Трудно ми беше да повярвам, че Фифо се отказа от мечтата си, след като той заминаваше за 4 месеца, т. е. нямаше какво толкова да изпусне. ММ беше потресен от избора му, аз не бях, прочетох коментарите тук преди да гледам епизода Whistling.
Цеков и Пешева ще ми липсват, Цеков особено много. Страхотен актьор, страхотен!
Някой ден ще започна да гледам всички сезони. Сериалът беше свеж и ще ми липсва!

# 610
  • София
  • Мнения: 1 019
И аз поревах на финала!
И все пак не виждам защо се налагаше да избират между едното и другото,можеше Фипо да си отиде на стажа за няколко месеца и после пак да се съберат и да свирят.За останалите изобщо не виждам проблем-Ани можеше да помага и на деца в България,навсякъде има нуждаещи се.Боби да си учи право и да си свири.Мира,Тино и Стефо са си ок.Така че малко ме подразни заключението,че не е необходимо да се учи,а е достатъчно да си следваш мечтите,да си свириш и това е.Не бих искала това да се внушава на младежите...Защото чрез филмите се внушава на децата,че това е правилно и страхотно.
За Савов също-колко години кандидатства за тоя Церн и накрая с лека ръка се отказа.Някак си не останах удовлетворена от финала и това си е. Sad
И въпреки всичко сериалчето ще ми липсва.

# 611
  • Мнения: 9
Хорица ще има 5-ти сезон !!!  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 612
  • Мнения: 5 173
Хорица ще има 5-ти сезон !!!  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Shocked
Къде го чете това?

# 613
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сериозно  Shocked

# 614
  • София
  • Мнения: 627



 Whistling  Ivailo Dakov     Дай  някоя сламка де , влизаш - бум и никакво инфо по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт