КГБ = Клуб на Готините Баби - 141.

  • 95 052
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 065
Добър вечер.
На няколко пъти влизам днес и не мога да се вредя да публикувам ....
Пак опитвам, дано успея ....

Честит рожден ден, Анжелка!!!
Ти си една малка умница-хубавица и аз от сърце ти желая  много здраве и късмет, щастливо детство, успехи в училище и сбъдване на всички мечти!
Бог да те закриля!


Янче, честито ви рожденничка!
Прегръщам те и ти желая много  здраве, сили и търпение!

Нямам възможност за повече писане.
На всички, хубава, спокойна и топла вечер !

# 76
  • Мнения: 894
Здравейте!
Анжелка,честит рожден ден !
Пожелавам ти много весели игри с добри приятели и чанта пълна с шестици!

Янче,честит ви празник,прегръдки!
Hug
Уютна  вечер на всички

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит рожден ден , Анжи!
Бъди много щастлива и весели и безгрижни игри!
Яне , честит празник! Да ти е жива и здрава и опора.

# 78
  • София
  • Мнения: 16 174
Янке, да ти е жива и здрава Анжи! Пожелавам и здраве, само шестици  в училище и весели игри с приятелчетата.Да расте и да те радва  newsm59

Жабката, според прочетеното - май ще си идвате.  Hug Радвам се за вас и дано да имаш време за среща.

Снощи нямаше проблеми с форума. Но тази вечер едва сега успях да вляза. Имам си записано името и паролата, пък те ми викат, че са грешни и ме изхвърлят като мръсно коте. Ама ха, Ф.
Болестите са ни налегнали здраво. И Ани днес окапа като круша. След работа ходих да и нося лекарства. Дано ги пие.

# 79
  • Мнения: 2 019
Добра вечер момичета !

Първо:ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИЧКА АНДЖИ!!!БЪДИ ЗДРАВА ! ВЕСЕЛИ ИГРИ С ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ !!! Hug Hug 




Честити да са всички празнували ,които не съм поздравила Hug Hug Hug

Жабчче - благодаря ти  и аз за празничната тема Hug  bouquet

То вече ще я преполовим ,а аз чак сега се записвам EmbarassedГрабнала ме е една работа - навсякъде- у дома ,на работата ooooh!

И още не ми е празнично newsm78
Но утре вечер ще украся елхата Grinning


Спокойна нощ на всички Hug Hug

# 80
  • Мнения: 7 460
Яне,честит рожден ден на малката красавица Анджи!Да е жива и здрава,много щастлива,умна и с късмет!Весели детски игри и много успехи в училище!


                  Сега стискам палци да публикувам,че цял ден нищо не излиза! Thinking

# 81
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , позна , прибираме се. Laughing
По точно , имаме същия коледен подарък като мин. година.  Peace
Ани и сие ни прибират.  Grinning Пак най скъпият подарък е от тях.  Crazy
Та пълня торбите от една седмица. Утре отивам за телешко месо да взема
от една кланница. Останаха дребни неща - капсули за кафе машината ,
пижами тип космонавт ватирани за дребните. Така и отвити да спът ,
няма страшно да настинат и да им е студено.От няколко години им купувам
от тез пижами.  Mr. Green Даже има 4ХL като за слонове. Мислят за всички възрасти.  hahaha
Хамоните да купя и тях , днес взех стойка и туй то. Готови в събота за старт.  Laughing
А за среща нямам идея , че на 2.01 се връщаме , а ще пътуваме по празниците и
не знам как ще е свободното време , затова си трая.  Grinning  

# 82
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ех, Жабке, чак аз се развълнувах от твоите приготовления и предстоящата среща с децата ти. Поначало съчувствам на хора, които живеят далеч от децата си и сега ми става много мило като чета как мислиш за всичко - пижамки, шунки и какво ли не, за да ги зарадваш. Сигурна съм, че ще бъде една много щастлива среща.

# 83
  • Мнения: 1 250
Само при мен ли е така или това е новата визия на мамата. Една трета екран за форума и две трети за реклами на Икеа , продавалници и неща които нито ме интересуват, нито съм се интересувала или ще ме заинтересуват. Май ще премина във фейсбук #Cussing out

# 84
  • София
  • Мнения: 2 675
Добър ви ден, момичета!

Ех, Жабче и аз бих ти завидяла за приготовленията и очакваните емоции. Апропо, винаги приготовленията за нещо хубаво са невероятна емоция поне за мен! Хубаво е, че ще прегърнеш любимите си хора и ще им се порадваш дори и за малко!

Кари, ще свикнеш с новата визия. Аз гледам да не  обръщам внимание много.

Аз се завърнах с емоционалния си внук от операта "Мечо Пух". Беше чудесно и завладяващо! Бяхме на първия ред и "участвахме" в постановката. Много е доволен юнака и иска пак.  Laughing

А аз след поредните сладки се отдавам на леглото с нова книжка. И с едно кафенце, че очите нещо се затварят. Каня ви и вас на кафепиене.



Песничка за хората

Видях една невидима жена
на ъгъла на "Шипка" и умората.
Продаваше гевреци на дъжда,
откакто бяха твърде сити хората.

И явно съм приличала на дъжд,
защото ми протегна несъзнателно
надежда от вода, сусам и ръж
и спъна, без да иска, суетата ми.

Видях я. И за миг от изненада
зениците й станаха гевреци.
Не помнеше от много, много млада
да бяха я поглеждали човеци.
...

За първи път поисках да говоря
(на ъгъла на "Шипка" и живота)
със Тебе, Боже. Простичко. За хората.
Не се сърди на хората, защото

те щяха да са други, ако знаеха,
че, сгушена под старите тополи,
на ъгъла на "Шипка" и безкрая,
една жена продава ореоли.

~ Елица Мавродиева

# 85
  • Мнения: 7 460
                       Девойки,вие ме стресирахте с тази нова визия  newsm78  Нито в къщи,нито в работата ми "виждам" огромни реклами и полето на темите си ми е в средата на екрана!Не виждам никаква съществена разлика  newsm78 само дето понякога ме изхвърля и трудно публикувам.В момента единствената реклама,която виждам е отгоре и е на Емаг то като се замисля май друга не съм виждала  newsm78

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 19:53 от Didia

# 86
  • Мнения: 641
Здравейте, готини момичета! Аз ви чета, но ми беше неудобно да се включа в темата.Наистина приятелите са за хубаво и лошо.....
Да си се похваля и благодаря на Дидимити, вчера направих "арменските сладки"и си ги хапнахме с ММ много вкусничко. " ам, ам"...На моите колежки казах рецептата и те ще си ги приготвят.
Моят дядо ми Янко, все иска да го храня здравословно....Не иска вкъщи да има сладки храни, ама си хапна топчиците, като мечка стръвница....
Днес с ММ се разходихме из моловете в Стара Загора( един в магазина, а друг кибичеш в колата),с уговорка, че имам време и да не се притеснявам...Дали е "аномалия"....гледам, гледам и все за внучката харесвам ?... Купих сувенири за сватите си и съм доволна от разходката. Това е от мен...

# 87
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кремче , аз също бях на шопинг терапия.  Laughing
Излязох в 9 ч. да дам кръв и като юрнах , та преди малко седнах.  Crazy
Купих от кланницата телешко месце. Не им дадох да ми го транжират ,
та до преди малко разфасовах , кое пържоли , кое пърцолКи , кое за готвене.  Mr. Green
Взех и съответно два хамона , стойка за хамона , минах през бутука и на
ФКБарса та купих суйчар за зетя. От там се дигнах и бръмнах до една приятелка на
кафе , тортичка и сладки приказки. Та това за днес.  Laughing
Утре кашкавал , салам , пижамите на дечковците и хаповете на дедко
за месеца да взема и край , приключих за таз година с подаръци и покупки за дупетата да не заслабнат.  Mr. Green
Светалчо , то много не сме се затъжили един за друг , че децата лятото 3 месеца са тук на море.
Та през 4-5 месеца се виждаме.  Laughing Не е поне от година на година.  Peace

# 88
  • Мнения: 641
ЖаБкА , то и аз с едната щерка не съм се виждала от август месец. Бяхме заедно на нашето Черно море, след това ходихме на сватята на рожден ден. Макар, че сме си в БГ....мина доста време. Добре, че са телефоните...

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323

 Здравейте, момичета! Снощи исках да благодаря на всички, поздравили рожденичката \и мен|, но Мамата изобщо не ме пусна. По-точно ми излиза надпис: Ами сега! Гугъл не може да отвори сайта! Joy Тази сутрин и на обяд - тоже. Чак сега ми зареди!
Така че ГОРЕЩО БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ! ДАНО СЕ СБЪДНАТ!
Тази вечер имаха празник на цифрите. Беше интересно. На края всяко дете получи сертификат със снимка в десния ъгъл и текст: " Вече знам да броя и смятам до 10" Това им беше изненада. Госпожата снимала всяко дете, но не им казала защо.
За темата - и аз съм с рекламите отдясно  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт