Fragrancedirect.co.uk- 20!

  • 66 756
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Веднага ли ви отказват поръчките до англ адрес или след 1-2 дни. Странно ми е, че в поръчката ми пише че адреса е потвърден
   До адреса на кой превозвач поръча?

   mimkatabg, с PayPal ли си платила? Ако да, имаш правото в рамките на 45 дни от датата на покупката да повдигнеш диспут. Peace

габко - от 3-4 години все до тях пускам

   И аз ползвам само тях, по принцип. Но, за жалост, мисля, че вече няма как да се поръчва до техния адрес от този сайт. Все пак, ако поръчката ти мине, пиши, за да знаем. Peace

# 676
# 677
  • София
  • Мнения: 4 494
Веднага ли ви отказват поръчките до англ адрес или след 1-2 дни. Странно ми е, че в поръчката ми пише че адреса е потвърден
   До адреса на кой превозвач поръча?

   mimkatabg, с PayPal ли си платила? Ако да, имаш правото в рамките на 45 дни от датата на покупката да повдигнеш диспут. Peace

габко - от 3-4 години все до тях пускам

   И аз ползвам само тях, по принцип. Но, за жалост, мисля, че вече няма как да се поръчва до техния адрес от този сайт. Все пак, ако поръчката ти мине, пиши, за да знаем. Peace
А на какъв етап ги отказват? С какъв статус на поръчката или горе-долу време ?

# 678
  • София
  • Мнения: 4 494
VCN33Y2KD4Y - 10% off

# 679
  • Мнения: 109
Веднага ли ви отказват поръчките до англ адрес или след 1-2 дни. Странно ми е, че в поръчката ми пише че адреса е потвърден
   До адреса на кой превозвач поръча?

   mimkatabg, с PayPal ли си платила? Ако да, имаш правото в рамките на 45 дни от датата на покупката да повдигнеш диспут. Peace
Да, през ПейПал платих. Къде да повдигна диспут, моля ви да ми пишете на лични, за да не спамим темата! Благодаря предварително!

# 680
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Веднага ли ви отказват поръчките до англ адрес или след 1-2 дни. Странно ми е, че в поръчката ми пише че адреса е потвърден
   До адреса на кой превозвач поръча?

   mimkatabg, с PayPal ли си платила? Ако да, имаш правото в рамките на 45 дни от датата на покупката да повдигнеш диспут. Peace
Да, през ПейПал платих. Къде да повдигна диспут, моля ви да ми пишете на лични, за да не спамим темата! Благодаря предварително!
Ако са изминали 30 работни дни от изпращането на поръчката , просто им пиши , ще ти върнат парите. Сайта е много коректен. Не влизайте във филми излишно и без диспут си ги връщат. Просто трябва да е изтекъл този срок. Писмото , което са ти пратили ,,не е че не носят отговорност , а че това е срока за доставка!

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
  mimkatabg, с PayPal ли си платила? Ако да, имаш правото в рамките на 45 дни от датата на покупката да повдигнеш диспут. Peace

Да, през ПейПал платих. Къде да повдигна диспут, моля ви да ми пишете на лични, за да не спамим темата! Благодаря предварително!

   И аз не съм на 100% запозната с повдигането на диспут чрез PayPal, понеже досега не ми се е налагало, но всичко по въпроса можеш да научиш от тази тема – http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759279.0;topicrefid=19. Peace

   И все пак, както вече са те посъветвали, опитай се първо да разрешиш проблема, пишейки мейл до самия сайта, че искаш full refund, преди да решиш да се занимаваш с диспути.

# 682
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Така , пристигнаха ми една част от нещата със спиди. Вътре в кашона няма фактура , явно е разделена пратката. Според вас другата част дали пак със спиди ще дойде.... Доста неща ми ги няма...

# 683
  • София
  • Мнения: 8 306
Нещата до изпратени директно до България се получават чрез Спиди ли ?? Ако ме няма, оставят ли бележка?

# 684
  • Мнения: 107


Дали е актуален все още този код?
Благодаря!  bouquet

# 685
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Другата част може да я получиш в пощата.
Аз и до Централна поща съм ходила.

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 15 612

Дали е актуален все още този код?
Благодаря!  bouquet

   Пише, че е валиден до 5 октомври. Peace Можеш да си го изтеглиш от тук: http://www.vouchercodes.co.uk/fragrancedirect.co.uk?rc=2269134. Peace

# 687
  • Мнения: 107

Дали е актуален все още този код?
Благодаря!  bouquet

   Пише, че е валиден до 5 октомври. Peace Можеш да си го изтеглиш от тук: http://www.vouchercodes.co.uk/fragrancedirect.co.uk?rc=2269134. Peace

Благодаря!  bouquet

# 688
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Току що направих първата си поръчка от сайта и до номера ми с поръчка ми излезе бутон за 10 паунда кешбек при следваща поръчка. Някой възползвал ли се е или е някаква зарибявка? Ето линк към формата, която ми излезе: Опитах да използвам два кода, но повече от един не ми разреши. Дали има някаква тънкост, за да се включат повече от един код?
Благодаря за отговорите предварително!  Peace

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Опитах да използвам два кода, но повече от един не ми разреши. Дали има някаква тънкост, за да се включат повече от един код?
Благодаря за отговорите предварително!  Peace

   Кои два кода си се опитвала да използваш? Понякога става, понякога – не. На мен ми е хващало най-много 3 кода – за безплатна доставка до UK адрес над определена сума на поръчката, за намаление на определена марка аромати и за общо намаление от 10% на всички продукти. Peace Пробвай да въведеш кодовете в различна последователност, като преди това изпразниш цялата кошница и заявиш продуктите наново. Би трябвало да стане.

Общи условия

Активация на акаунт