Big Brother All Stars България 2013 - 5 - Финал

  • 24 101
  • 665
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 221
Злата, в профила си във фейса , е сменила статуса си на омъжена, и сключила брак.Нали жълтурите писаха, че още не може да се разведе нейния Мирко, жена му се опъвала. Да не би да са разрешили многоженството Laughing

# 616
  • Мнения: 2 963
Все повече са гостите, които не взимат насериозно предаването на Гала.Крайно време е тя да го осъзнае.

# 617
  • Мнения: 5 825
Все повече са гостите, които не взимат насериозно предаването на Гала.Крайно време е тя да го осъзнае.
То, нейното предаване е отвратитлно! Както и тя като водеща, време е да я махнат вече!

# 618
  • Мнения: 8 575
Значи Денди не се е появил,супер,трбваше да излизам  и ме беше яд ,че не мога да го гледам Laughing

# 619
  • София
  • Мнения: 23 133
Кога започва новия сезон на ББ?И какъв точно ще бъде?

# 620
  • Мнения: 4 864
Кога започва новия сезон на ББ?И какъв точно ще бъде?

Имай милост Simple Smile Нека малко си починем Simple Smile

# 621
  • Мнения: 0
Кога започва новия сезон на ББ?И какъв точно ще бъде?

Имай милост Simple Smile Нека малко си починем Simple Smile


 Joy Joy Joy

Жалко, Денди е единственият от тези петимата, когото бих гледала в на кафе и не само.

# 622
  • UK
  • Мнения: 1 334
в събота в "горещо " Злати Ноар и ЕЛза Парини  Mr. Green

# 623
  • Мнения: 924
Райна е в На кафе
http://novatv.bg/live/

# 624
  • Поморие
  • Мнения: 186
Сега научавам,че Финдо се  представял за художник.  ooooh! Joy

# 625
  • Мнения: 2 756
Как може Райна така сама да се закопава  newsm78 "На кафе" съвсем изпростя...

# 626
  • Мнения: 102
И как се унаследява ценностна система  #Crazy Много глупости наговори Райна...

# 627
  • Мнения: 924
И как се унаследява ценностна система  #Crazy Много глупости наговори Райна...
не я харесвам, но е права децата в България живеят спрямо модела на родителите (поведение,нрав,обноски,възпитание....т.н) ценностна система се определя от родителите- Rihanna каза, че Blue Ivy няма да мие чинии в живота си и е права Laughing 90% от децата в училищата имат изграден модел на поведение от родителите (морал,възпитание...) и не може да се очаква от дете от бедно или неморално семейство да стане нещо повече от обикновен човек с нископлатена работа и да повтори примера на семейството си (всички знаем кой се жени на 13години и до 20 има 5/6 деца с ниско възпитание) Shocked

# 628
  • София
  • Мнения: 23 133
Питах за новия сезон, защото много усилено се говореше, че след приключване на Ол старс-а започва друг.
И аз с огромно удоволствие бих гледала  Денди отново! Не крия, че той е фаворита за мен.
Не гледах "На кафе", защото за мен това предаване отдавна не е интересно, а Гала не я търпя.  Mr. Green Но явно съм изпуснала поредната простотия от Райна и безкайното й напомняне, че е дипломиран психолог........ Joy Joy Joy Joy Толкова се е главозамаяла, че става много смешна напоследък с всичките си изказвания в къщата и след това.

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 13:13 от Amiamo

# 629
  • Мнения: 1 013
какво обади Райнето?

Общи условия

Активация на акаунт