Big Brother All Stars България 2013 - 5 - Финал

  • 24 102
  • 665
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 936
 Hug Браво на ЧЗ!  Hug

# 631
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Представете си колко е бил тъп този сезон за да се харесва този псевдоинтелектуалец Денди. Говоренето на забравени или измислени езици не те прави умен!!!
Предлагам част от наградата да бъде използвана за кастрирането на Джейсън и за преса за коса на "сомалийското мекотЯло".
За следващия сезон би било интересно Н.Кънчев да задава въпроси на зрителите по време на лайфовете ... макар че вероятно и това ще нагласят!

# 632
  • Мнения: 102
Цитат
И как се унаследява ценностна система  #Crazy Много глупости наговори Райна...
не я харесвам, но е права децата в България живеят спрямо модела на родителите (поведение,нрав,обноски,възпитание....т.н) ценностна система се определя от родителите- Rihanna каза, че Blue Ivy няма да мие чинии в живота си и е права Laughing 90% от децата в училищата имат изграден модел на поведение от родителите (морал,възпитание...) и не може да се очаква от дете от бедно или неморално семейство да стане нещо повече от обикновен човек с нископлатена работа и да повтори примера на семейството си (всички знаем кой се жени на 13години и до 20 има 5/6 деца с ниско възпитание) Shocked
Ценностна система се формира, изгражда, развива и т.н.  детето не се ражда с унаследена ценностна система от  родителите. За всичко останало си е права.

# 633
# 634
  • Мнения: 7 779
колко серии ще е  hahaha

# 635
  • Мнения: 2 018
не знам как може да се изчисти името на ББ, но ... щом 4 карти могат да са 90% от гласуващите.. представям си как новите брадърци ще се надцакват отвън с карти и смс-и.
Ако имат и по-голяма награда - всеки бъдещ брадър може да си изчисли вероятността за победа при една инвестиция от СМС-и и делът, който може да отдели за да инвестира в победата си.
Зрителят отпада от класацията и би бил добре дошъл някой смс от него, но той няма да е основният решаващ.
Така ли ще се изчисти името на ББ?
Според мен той няма правилен бъдещ ход. Просто изчерпва и последните капки възможност за печалба от предаването.

# 636
  • София
  • Мнения: 627
Ох , аман  Crazy , не е ли прекалено рано за още един сезон  Rolling Eyes
Имам чувството вече , че ако отворя някой ден хладилника и ще чуя " Говори Биг Брадър .... "
 smile3544

# 637
  • Мнения: 3 959
Ох , аман  Crazy , не е ли прекалено рано за още един сезон  Rolling Eyes
Имам чувството вече , че ако отворя някой ден хладилника и ще чуя " Говори Биг Брадър .... "
 smile3544
Нали Нова Тв трябва да борят с нещо "Къртицата". Лятото ги смазаха откъм рейтинг.

# 638
  • Мнения: 3 181
Ох , аман  Crazy , не е ли прекалено рано за още един сезон  Rolling Eyes
Имам чувството вече , че ако отворя някой ден хладилника и ще чуя " Говори Биг Брадър .... "
 smile3544
Нали Нова Тв трябва да борят с нещо "Къртицата". Лятото ги смазаха откъм рейтинг.
Кой кого смаза от към рейтинг?
аз Къртицата не съм я гледала, стори ми се тъпо

# 639
  • Мнения: 3 959
Ох , аман  Crazy , не е ли прекалено рано за още един сезон  Rolling Eyes
Имам чувството вече , че ако отворя някой ден хладилника и ще чуя " Говори Биг Брадър .... "
 smile3544
Нали Нова Тв трябва да борят с нещо "Къртицата". Лятото ги смазаха откъм рейтинг.
Кой кого смаза от към рейтинг?
аз Къртицата не съм я гледала, стори ми се тъпо

"Къртицата" смаза Нова Тв и БТВ. По Нова не се излъчваше нищо интересно по - това време. А "Къртицата" беше много гледано и имаха много интересни мисии, тип Сървайвър. Ако и двете са по едно и също време, определено ще гледам "Къртицата".

# 640
  • Мнения: 474
И аз ще следя "Къртицата".Доста по-интересно ми беше Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 627
Определено Къртицата бие Биг Брадър по всички точки  Whistling

# 642
  • Мнения: 4 607
Само да не е Къртицата срещу Сървайвър... Crazy

# 643
  • Мнения: 4 418
В момента върви Celebrity Big Brother 13 (UK), както и брадъри в Дания и Португалия.  tv

# 644
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Станка Златева ще е след малко при Диков!

 https://www.facebook.com/photo.php?v=605848682803606

Общи условия

Активация на акаунт