Красотата на земята сме събрали в цветята! Зима-Тема 64

  • 43 004
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 908
 

Денима,честит рожден ден!
Желая ти много здраве,много щастие,много мечти за следване и за сбъдване! Да ти е цветно навсякъде !  Hug

# 61
  • Мнения: 1 693
Добър ден.
Матце, чакам на Денима сладките че да дойда ама я няма.
Денима, да си жива и здрава и много щастлива.   newsm51 Със закъснение малко, но чак тази сутрин видях.
Матце, а в действителност какво правя. Вече и аз не знам. Помощник на Дядо Коледа съм днес. Надписвах картички, издирвах адреси на добри деца  Laughing и опаковах подаръците на Вики.  Правих една картичка с джобче за шоколад вътре, но вместо шоколад сложих един ваучер и един книгоразделител за едно детенце. Вики е на рожден ден в събота.
Сайта ме дразни и никак не ми се пише. Добре поне че темите върнаха в приличното им състояние.
Све, супер орхидейка.
poepie , да не забягваш така.  Hug
Аз днес имам картичка от една немска цветарка която много рядко идва в темата. Много се зарадвах.  Hug
Хайде стига спам, че ще ме бият.

http://media.snimka.bg/s1/2987/032218135.jpg?r=0
Орхидеите ми. Цъфна още една.
Скрит текст:


Коледната ми звезда и малко украса.
Скрит текст:

Снимката е гадна. Не знам защо.
Ново местенце за бебета теменужки и на Писето приятелчетата  hahaha
Скрит текст:
И да почерпя ей така за здраве. Последни произведения из нас.
http://media.snimka.bg/s1/2987/032218171.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/2987/032218174.jpg?r=0
Днес стават 5 години от както ме оперираха от разни гадостиooooh!
Лек ви ден. Аз отивам за Вики.

# 62
  • Мнения: 6 908
Ммм,Хекси,всичко е толкова красиво! Браво!  Hug

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ехе, Браво всичко си е както преди, заболяха ме очите да се взирам със този нов облик на бг.мама
Сега ми олекна...
Момичета тук съм вече..
Като гледам каква коледна подготовка кипи тук, сладки, украси и т.н. а мен нещо ме домързява  Rolling Eyes
Кажете рецепта за лесни ароматни коледни сладки като за мързеланка  Mr. Green

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 204
Седнах най-после Whistling
Благодаря на момчето и момичетата за пожеланията и красивите букети!
Хекси,страхотни са ти цветенцата и украсата и всичкото Heart Eyes
Днес и аз подготвях подаръци разни,сутринта едвам си пренесохме торбите за базара.сега ще ви почерпя с нещата които правихме за там Grinning
Скрит текст:



направих по хубави снимки на хипеаструма,него няма да го крия


Направих и няколко звезди за подарък.
Скрит текст:

И да докладвам за втората къща Mr. Greenднес беше продадена на търг за 70лв,при първоначална 35лева,а класа на малката събрал най-много парички.Аз съм доволна Grinning
И аз станах разногледа с тази нова визия на форума,ама сега е малко по-добре като са ни разширили,че много тясно ми беше и некомфортно.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 204
Забравих да ви покажа нещо,я да видим кой ще си познае кратунката Grinning

Нали е растение, та съм по темата hahaha
http://media.snimka.bg/s1/2988/032219520.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/2988/032219521.jpg?r=0

# 66
  • DE
  • Мнения: 971
Хекси, мляс-мляс Laughing Много цветно у вас, бе. Купила си и ново в беличко за на вън Hug
Денима, ех как красиво и с много  фунии е цъфнал.
Голямо сладкарство е падало у вас-за къщичката се зарадвах!
Нези, бързо да покажеш какво цъфти при теб-какво се скатаваш, ама-ха Hug

Ако ви е замирисало на изгорели меденки, да знаете, че от нас се разнася пушилката Close

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 204
Да много е готин,до 3-4 дена ще има още един Simple Smile
Иначе и сладкарка бях и джудже,вече приключи всичко и ще си отдъхна Whistling
Утре банкетите и ваканция Laughing
Аз за това се явявам на отчет вечер,че не остава време от задачи.
Ааа,и да покажеш меденките Simple Smile

# 68
  • DE
  • Мнения: 971
Тц, приличат на въглища Twisted Evil

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 20:12 от matze

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 204
Извинете ама не се сдържах  Joy Joy Joy Joy Joy
Да кажа и на Све,че туй дето го чакам не е орхидея,да не е само търкаляне от смях Laughing

# 70
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
denima, Честит рожден ден  на патерици и от мен. Здраве, късмет, щастливи мигове и слънчеви усмивки   bouquet Heart Eyes

Аз само надничам от време на време - имам много работа в офиса, вечер се занимаваме с първокласника, а сега съм и малко болна. Картинката е просто прелестна  Close

Иначе много  Hug за всички

# 71
  • София
  • Мнения: 716
Минавам на бързо да се похваля, че орхидеята ми най-накрая си има нов цветонос. Party

И още нещо, някоя от вас дали има Пахира? Аз отглеждам тази красота от около 2 седмици, следвам стриктно инструкциите за отглеждане и мисля, че цветето се чувства добре. Но забелязвам, че на две от листата са се появили сиво-кафеникави петна, все едно ще изсъхнат, макар към момента да са жизнени. Четох в интернет, но там пише, че това се получава при прекомерно излагане на слънце, което е невъзможно - Пахирата е в кухнята, която е със северно изложение, имаме и щори...разбира се влиза и светлина, но не е силна и пряка. Моля за съвет. Thinking

# 72
  • Мнения: 6 908

Нези, бързо да покажеш какво цъфти при теб-какво се скатаваш, ама-ха Hug


matze,ще покажа,не се скатавам,само да мине и утрешния работен ден и да си остана малко вкъщи. Напоследък не ми стига времето за нищо. Confused
Иначе имам две нови орхидеи-Пафиопедилум. Не съм гледала досега такива,но се изкуших.  Crazy

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 204
Дончева ,благодаря!
Веси,пахира нямам и не мога да кажа,как поливаш?
Нези,аз уморих две пафчета Embarassed,може и от прекалено престараване да е.Единия го докарах до цъфтеж и в края на лятото се гътнаха,може и жегата да им дошла в повече,зимата ги държах на хладно.
Танче Hug,благодаря ти!

Сагата с къщичката продължава Laughing
Скрит текст:
Днес ми се обади госпожата силно възмутена.Оказа се ,че е била покрита и въобще не е изложена,според нея някой си я харесал и за това не  е участвала в конкурса.Вчера е била разпродажбата и тя отишла рано за да я откупи,но се оказало,че е изчезнала и никой не и дал обяснение.Беше толкова възмутена горката,че трябваше да я успокоявам,жалвала се и на директорката да провежда разследване Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 716
denima, поливам с преварена хладка към топла вода, на всеки 10-14 дни. С пулверизатор пръскам листата. Това са указанията за отглеждане на Пахирата и ги спазвам стриктно. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт