Ти какво сготви? Снимай, покажи! 114-та тема

  • 163 978
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 534
Може ли да ми дадете рецепта за плодов крем.
Може ли в класическия крем за торта да добавя киви например и има ли някаква технология .Кивито трябва ли да го обработя предварително, или просто прекарвам през преса и после цедка и добавям в крема.
Благодаря предварително.

# 721
  • Мнения: 7 779
Може ли да ми дадете рецепта за плодов крем.
Може ли в класическия крем за торта да добавя киви например и има ли някаква технология .Кивито трябва ли да го обработя предварително, или просто прекарвам през преса и после цедка и добавям в крема.
Благодаря предварително.
попитай в другата тема - Бързи въпроси и отговори.  или в тортената тема.   bouquet

# 722
  • Мнения: 8 534
Мерси Бонго, ще питам и там

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 23:04 от MG18

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 113
Ани, това цвекло е толкова изкушаващо.. Аз, въпреки, че не съм му почитател, бих го опитала с удоволствие, а теринът изглежда фантастично!
На Геновеф, вече казах, но и тук ще го кажа - невероятни цветове, много изящно направено.

От мен една скоростна вечеря - Пилешко филе със сос от сметана и бадеми


# 724
# 725
  • Мнения: 22
Мале, рано сутринта получих слюноотделяне пред компютъра. Такива вкусотии и красоти сте направили, че искам от всичко да опитам.

От мен един шоколадов фъдж по рецепта на Ирина.

# 726
  • Мнения: 368
Може ли да ми дадете рецепта за плодов крем.
Може ли в класическия крем за торта да добавя киви например и има ли някаква технология .Кивито трябва ли да го обработя предварително, или просто прекарвам през преса и после цедка и добавям в крема.
Благодаря предварително.

Моите опити с киви в плодов крем водят до това, че в 90% от случаите започва да горчи. Бих сложила директно преди сервиране като украса, но не и да престоява в крема.

# 727
  • Мнения: 375


             Желирано кисело мляко



http://valia-recipes.blogspot.com/2014/01/blog-post_28.html

# 728
  • София
  • Мнения: 716
Мале, рано сутринта получих слюноотделяне пред компютъра. Такива вкусотии и красоти сте направили, че искам от всичко да опитам.

От мен един шоколадов фъдж по рецепта на Ирина.



Може ли рецептата? Hug

# 729
  • Мнения: 5 435
Веси, кликни върху снимката!  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 716
Веси, кликни върху снимката!  Peace

Благодаря! Hug

# 731
  • Мнения: 904
Sincerita_11,  не ми стана ясно  от рецептата какво представляват тези бонбони

# 732
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
от мен домашна торта , снимката е от телефон
http://daniela781.snimka.bg/daily/vkusno.801426

# 733
  • Мнения: 22
dalina_50 , бонбоните са ето такива. Последно ги купих от Кауфланд, в Била също ги имаше по едно време, сигурно и в много други магазини.

# 734
  • Мнения: 82
Благодаря ти flint, пилето изглежда страхотно! Какъв точно е сосът?

Общи условия

Активация на акаунт