Литературен спамо-чат - 3 тема

  • 35 615
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 960
Благодаря ти много, Нели  Hug , но аз имам в момента едни книжки на svet 65, които още не съм прочела и предпочитам първо да й ги върна...  Embarassed  Мога да се възползвам в бъдеще от офертата! Благодаря ти, че предложи!  Hug

# 376
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 ОК! Когато имаш нужното желание, драсни адрес и на следващия ден ще пратя книгата.

 А Милето ако иска, още сега да ми пише.  Simple Smile

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Ей, момичета, и аз се нареждам за "Пазителките на гълъбиците" в ел.формат, но на БГ, че нещо чуждите езици ги поизоставих  Embarassed

# 378
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 918
Нели  Heart Eyes много си мила! Тихо, плахо, сромно бих помолила да я взема за прочит. Ще ти пиша на лични, за да се разберем.  Heart Eyes

# 379
  • София
  • Мнения: 12 326
Привет  Grinning Какво си правите?  Hug


Ох, да ви се похваля, след дълги терзания резервирах за лятна почивка - "първо" юнско море  Blush
Направо ми олекна, писна ми да се чудя и да чета мнения  Tired
Тази година сме на север, до Балчик - Комплекс Топола Скайс - някой бил ли е?  newsm78
Ако да, нека говори сега, преди да сме платили депозита, или да мълчи завинаги  Laughing

Миле, ти не ми прати мейл за "Пазителките" на английски...  Rolling Eyes
Въпреки че мен ако питаш по-добре е на български да я четеш  Peace Смея да кажа английският ми е добър, но книгата ме затрудни и реших да не се мъча  Hug Аз също я имам на български, но не е у мен в момента. Като ми я върнат, мога да ти я дам за прочит, ако Нели до тогава не ти я е изпратила, а като я знам каква добра душа е тя сто на сто още утре книжката ще отпътува към теб  Heart Eyes

Ето и следобедно кафе  Grinning

# 380
  • София
  • Мнения: 5 729
Забравихте,че Слив също я има тази книга.Мога да я изпратя,но чак по-другата седмица.Нали другата ме няма Crazy
Мижжжка,мерси за кафето.За Топола не мога да дам мнение.Ние ходим в Албена или Златни.Няма ли някакво инфо в "На път"?

# 381
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мижжж, много уютно кафенце и местенце.

 А за почивката ти нямам мнение, не ми говори нищо. Ти май обичаш и юни да си на море. Не ходи ли така и миналото лято?
 
 "Пазителките.." вече е върху плика, само чакам сигнал и я слагам вътре. Милето ми  е писала на лични, ако каже да пращам, имам адреса й, още утре ще потегли към нея.

Сливке, настрои ли се за курса?  Mr. Green Настроиха ли се твоите хора?

# 382
  • Мнения: 39
Мижжжка, информация в нета  не успя ли да намериш ???  Thinking

# 383
  • София
  • Мнения: 12 326
Успях, но и тук да питам   Simple Smile Че не всички четат и пишат в форума "На път"...
Да, Нели, и миналата година ходихме края на юни, но на юг  Hug Но ние, започвайки от юни, ходим общо взето през уикенд на море, нали ММ е от Поморие  Laughing
Но едно море задължително ни е другаде, по-далеч от свеки  Naughty Ако ме разбирате какво имам пред вид ...  Laughing Това ми е почивката   Grinning

# 384
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 муахаххаххах. Мижка ме разсмя, ама гръмко се изхилих.

Но едно море задължително ни е другаде, по-далеч от свеки  NaughtyТова ми е почивката   Grinning

# 385
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 918
Нели, прекрасна си! Благодаря ти! Ще се радвам да ми я пратиш и аз да ти пратя нещо.

Сливке, благодаря ти, миличка! Много си внимателна. Ние с теб сме от София и можем да си разменим лично други желани книжки. Пиши ми на ЛС в кой район си, може и съседки да сме.

Миж, тя Петето е мома англичанка, аз предпочитам на красивия български да я чета. Уча езици, поназнайвам нещо, но не винаги ми е приятно да чета художествена литература на чужд език.

Този компекс не съм го чувала. И ние ходим често на Албена.

# 386
  • Мнения: 5 776
муахаххаххах. Мижка ме разсмя, ама гръмко се изхилих.

Но едно море задължително ни е другаде, по-далеч от свеки  NaughtyТова ми е почивката  Grinning


И аз, и аз  Laughing. Аз изкарвам цялото лято на 1600км от свекървата, от сега броя дните дотогава  Mr. Green

# 387
  • София
  • Мнения: 5 960
Мижжжка, Гърция е още по-далече от Поморие, а е толкова различно там, такова безметежно безвремие и истински релакс!  Heart Eyes Просто идея!  Wink

Милето е по-добра в други езици, затова не е проявила интерес към английския.  Wink  А аз определено съм "мома англичанка", чета си на английски и пушек се вдига, някои автори дори не бих ги пробвала на български (например Харуки Мураками), не ми се разчита на превода...  Wink  Затова ти пратих мейл с молба за 'Пазителките..."  Wink

# 388
  • София
  • Мнения: 12 326
Затова ти пратих мейл с молба за 'Пазителките..."  Wink

Ама не съм получила нищо....  Rolling Eyes Имам пред вид на ЛС  ли ми го прати? Нямам съобщение с мейл от теб...


Както и да е, качих книгата тук - http://dox.bg/files/dw?a=37ad5720a1

# 389
  • София
  • Мнения: 5 729
Хич ме няма с езиците.Лятото се разправях на английски с едни румънци за шезлонги.И то такъв англ.извадих,че онзи помисли че съм пила нещо./по принцип алкохол не пия само малко винце/.
Ние по принцип живеем далече от свеки.Сами сме,майка ми живее в друг квартал и не се натрапва/на нея й е и такъв характера/.Свикнали ли сме сами да се справяме с всичко.С дете,работа,финанси.Така е и по-добре.Караме се,бием се,плачем,смеем се,наша си работа.
Милето,ей сега ще драсна някой ред.
Нел,настройвам се за курса.Изпрах си новата пижама,гащите,купих си нова четка за зъби.Дано ми разберете майтапа.

Общи условия

Активация на акаунт