*В*е*л*и*к*о* *Т*ъ*р*н*о*в*о*

  • 50 173
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 192
Здравейте , момичета . Аз , честно да си призная пиша тук, само, когато имам нужда от съвет . Знаете ли ,в Търново магазин за животни. Искаме да си купим, канарчета за Коледа.
 Весели празници на всички  Hug

# 46
  • Мнения: 187
Здравейте , момичета . Аз , честно да си призная пиша тук, само, когато имам нужда от съвет . Знаете ли ,в Търново магазин за животни. Искаме да си купим, канарчета за Коледа.
 Весели празници на всички  Hug

Уличката над спортната зала, където е Теоната

# 47
  • Мнения: 3 022
В търговски център "Искра" имаше преди време зоомагазин, но отдавна не съм влизала и не знам дали още съществува.

Синът ми се оплаква, че го боли зъбчето, обаче си нямам идея с тези почивни дни има ли въобще някъде работещ зъболекар и то детски, може ли да ме насочите, ако знаете? Изобщо как се процедира, когато имаш спешна нужда от зъболекар, а са почивни дни, при лекарите е ясно, отиваш в Бърза помощ или спешния кабинет, ами за зъбите?

# 48
  • Мнения: 779
В търговски център "Искра" имаше преди време зоомагазин, но отдавна не съм влизала и не знам дали още съществува.

Синът ми се оплаква, че го боли зъбчето, обаче си нямам идея с тези почивни дни има ли въобще някъде работещ зъболекар и то детски, може ли да ме насочите, ако знаете? Изобщо как се процедира, когато имаш спешна нужда от зъболекар, а са почивни дни, при лекарите е ясно, отиваш в Бърза помощ или спешния кабинет, ами за зъбите?

Мисля, че някъде на Габровски имаше дежурен зъболекар... Ако някой се сеща да помага.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Крушева срещу ГУМ най-често не връща пациенти, ако искаш телефон ще ти го издиря. Но не знам как е с децата.

# 50
  • Мнения: 3 022
Юлче и Hunny_bunny, свързах се с дентален център Санорал, нямам лични впечатления, но бяха много любезни да ни кажат, че може да отидем по всяко време и работят с деца.

Весела Коледа на всички.

# 51
  • Мнения: 779
Юлче и Hunny_bunny, свързах се с дентален център Санорал, нямам лични впечатления, но бяха много любезни да ни кажат, че може да отидем по всяко време и работят с деца.

Весела Коледа на всички.

Весела Коледа!  Hug

# 52
  • Мнения: 1 707
Честита Коледа на всички   bouquet

# 53
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Приказна Коледа с пожелания за вълшебни моменти  Hug

P.S. Зоомагазинът от Искра, сега се намира надолу по улицата в посока битака  Peace

# 54
  • Мнения: 32
Весела Коледа! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 110
Честито Рождество Христово на всички във Велико Търново  Grinning!

Мили дами, предстои ни да посрещнем Новата година близо до красивия Ви град. Една компания сме все с дребни дечица и Ви моля да ми кажете дали може да се разчита на педиатър в спешният Ви център? Всичко се случва, ще ми се да съм подготвена с информация Simple Smile.

# 56
  • Мнения: 1 780
Честито Рождество Христово на всички във Велико Търново  Grinning!

Мили дами, предстои ни да посрещнем Новата година близо до красивия Ви град. Една компания сме все с дребни дечица и Ви моля да ми кажете дали може да се разчита на педиатър в спешният Ви център? Всичко се случва, ще ми се да съм подготвена с информация Simple Smile.
Здравейте, дано не ви се налага. Има неотложен кабинет, а от спешното доколкото знам изпращат в детско отделение, в смисъл няма постоянно педиатър, а ползват този, който е на смяна, ако нещата са наистина спешни-това за е Горнооряховската болница, не вярвам в Търновската да е по-различно. Само че отдавна не ми се  е налагало и нещата явно се променят и то не към по-добро  .При последния ни прием малко се обърках -де4ко беше с тежка алергична реакция избиваха пъпки по цялото тяло и ни пратиха в неотложен кабинет, нямам оплаквания само че ме накараха да си платя урбазона, сумата си беше символична но да ви кажа хубаво беше че изобщо се бях сетила в бързината да взема пари.
Сравнявам с това преди 7-8 години как дечко беше тикнал един ужасно лютив вазелин в носа си и започна някакво неистово кихане и ужасни сополи от реакцията с вазелина,не само че ни приеха в спешното, извикаха дежурния уши-нос и гърло, прегледа ни обстойно и изявиха желания да постъпи в детско отделение. В смисъл за мен последният ни инцидент не беше по-малкосериозен, явно правилата са различни.

# 57
  • Мнения: 873
Честито Рождество Христово на всички във Велико Търново  Grinning!

Мили дами, предстои ни да посрещнем Новата година близо до красивия Ви град. Една компания сме все с дребни дечица и Ви моля да ми кажете дали може да се разчита на педиатър в спешният Ви център? Всичко се случва, ще ми се да съм подготвена с информация Simple Smile.

Дано не ви се налага да ходите в спешното, понеже не вярвам много да ви помогнат там Confused На мен буквално ми е забранено да ходя там за себе си или децата. По-добре си подготви аптечката с най-необходимото. Е, ако някой си цепне главата или си напъха твърдо тяло в носа, е друго, но иначе..... Rolling Eyes Макар че, като се замисля, точно преди 10-тина дни един приятел отиде в спешното с кървяща рана на главата-беше се ударил в капака на багажника- и се оказа, че там в 17.30 следобед няма кой да му обърне внимание. Накрая бе намерил в един кабинет един ортопед, който му промил раната и му взел 30 лв. ooooh! Аз, в случай на спешност звъня на личния си лекар или педиатъра, който в момента е завеждащ на детското отделение. Ако искаш, ще ти дам телефон на л.с.  Peace

Весели празници на всички и дано през идващата година не ви се налага да ходите по лекари, а само по хубави места!

# 58
  • Мнения: 779
Честито Рождество Христово на всички във Велико Търново  Grinning!

Мили дами, предстои ни да посрещнем Новата година близо до красивия Ви град. Една компания сме все с дребни дечица и Ви моля да ми кажете дали може да се разчита на педиатър в спешният Ви център? Всичко се случва, ще ми се да съм подготвена с информация Simple Smile.

Дано не ви се налага да ходите в спешното, понеже не вярвам много да ви помогнат там Confused На мен буквално ми е забранено да ходя там за себе си или децата. По-добре си подготви аптечката с най-необходимото. Е, ако някой си цепне главата или си напъха твърдо тяло в носа, е друго, но иначе..... Rolling Eyes Макар че, като се замисля, точно преди 10-тина дни един приятел отиде в спешното с кървяща рана на главата-беше се ударил в капака на багажника- и се оказа, че там в 17.30 следобед няма кой да му обърне внимание. Накрая бе намерил в един кабинет един ортопед, който му промил раната и му взел 30 лв. ooooh! Аз, в случай на спешност звъня на личния си лекар или педиатъра, който в момента е завеждащ на детското отделение. Ако искаш, ще ти дам телефон на л.с.  Peace

Весели празници на всички и дано през идващата година не ви се налага да ходите по лекари, а само по хубави места!

Аз ходих преди десетина дена и много ми помогнаха. Взеха ми 2 и нещо. Бях се натровила с някви хапчета. Явно зависи на кого попадаш и колко ги мързи в момента...


И да питам нещо далеч от спешното - някой от вас имат ли татуировки и къде ги правиха за колко?

# 59
  • Мнения: 3
Здравейте, мили търновски мами!
Честита Коледа и Щастлива Нова Година!
Отскоро живея близо до Търново - в Хотница, така че информацията, която споделяте, ми е много полезна - благодаря ви!
В момента наболяла тема в семейството ни е намирането на детегледач/ка за постоянна работа - публикувах обява във фейсбук, но се отзова само едно момче без опит и препоръки.
Чак да не повярва човек, като казват, че има повсеместна безработица... А може и фейсбук да не е подходящият канал.
Ще бъда много благодарна, ако ми препоръчате някого.
Синът ми е на 15 месеца, тъкмо започва да ходи самостоятелно, и ни трябва здрав силен човек, който да може да е около него.
И аз, и мъжът ми сме си в къщи, но работим от в къщи, така че детето няма да е оставено изцяло само на грижите на детегледачката (мъж или жена).
Сърдечни поздрави на всички!
Искра

Общи условия

Активация на акаунт