Имението Даунтън

  • 44 594
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 120
 Аз заради Томас бях на път да се откажа да гледам, в началото персонажът му е като на антагонист в БГ филм- плътно черен. Но после го развиха Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
До момента са 4, аз го изгледах на един дъх:) Чакаме коледната серия, след всеки сезон има коледен епизод.

Благодаря! Четири сезона звучи добре. Simple Smile

О'Браян и аз не мога да я понасям! Зла и намусена жена. Но Бейтс ми стана симпатичен от самото начало.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бейтс има толкова хубав глас в оригинал! Аз съм много разочарована от дублажа.

# 63
  • Мнения: 2 757
И на мен Бейтс ми стана симпатичен от самото начало, както и Анна.

# 64
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Ами Дейзито каква е фурия  Laughing

# 65
  • Мнения: 402
За любителите на Маги Смит горещо препоръчвам филма Квартетът, режисьор Дъстин Хофман.

http://www.youtube.com/watch?v=cNYJZbci31c

# 66
  • Мнения: 4 120
 Дейзи и главната готвачка също губят от чара си от дублажа. За Маги Смит е излишно да споменавам.
 Единствен плюс е за Сибил, толкова красива, персонажът толкова приятен и светъл, а в оригинал звучи сякаш вечно е болна, една хриптяща такава...

# 67
  • Мнения: 258
Може ли някой да сложи на първа страница имената на актьорите от сериала и техните герои , снимките им и т.н. Да си ги преглеждаме отвреме на време дакато ги научим кой кой е , кой какъв го играе в сериала и т.н.

Може!  Grinning Вече е направено.  Peace Имената на героите и актьорите само. Със снимките ще се заема по-късно.  Peace

# 68
  • Мнения: 293
За любителите на Маги Смит горещо препоръчвам филма Квартетът, режисьор Дъстин Хофман.

http://www.youtube.com/watch?v=cNYJZbci31c

Заинтригува ме филма! Ще го гледам, със сигурност! Благодаря!

# 69
  • Мнения: 5 462
Може ли някой да сложи на първа страница имената на актьорите от сериала и техните герои , снимките им и т.н. Да си ги преглеждаме отвреме на време дакато ги научим кой кой е , кой какъв го играе в сериала и т.н.

Може!  Grinning Вече е направено.  Peace Имената на героите и актьорите само. Със снимките ще се заема по-късно.  Peace
Оооо много ти благодаряяя .Сега се връщам да разгледам и да си изясня кой кой е в този сериал , че тия английски имена изобщо немога да ги запомня
Дано следващите две серии да са по динамични откъм събития от първите две серии.

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може ли без спойлери или поне да ги слагате в скрит текст?
Благодаря! Особено на lucky mama!

# 71
  • Мнения: 173
За сега се помни лесно-семейството и къщата-замък.Щом няма да е само любов,ще е подобен на Гулденбургови...не ми е по вкуса но ще се гледа явно.
Мерито не ми харесва нещо,може би е от прическата.Майка им ме привлича,като изключим едно положение, от което се променя формата на очите и...

# 72
  • Мнения: 1 402
Може ли без спойлери или поне да ги слагате в скрит текст?
Благодаря! Особено на lucky mama!

Извинявам се, поправих се, за напред ще внимавам.  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 241
Пропуснах вчера да гледам.
Ще пробвам довечера.

Наистина в началото е трудно, защото има много герои и особено прислугата е сложна - кой за кого се грижи и какво му е мястото в йерархията.
Аз също в началото гледах в интернет кой какво прави Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 577
И аз го гледах, учудващо, децата ме оставиха и почти не пропуснах нищо. И мъжа ми го хареса, хареса новият наследник и държанието му. Имената не можах да запомня.

Да питам - защо в крайна сметката бащата отказва да запази парите и имението за голямата си дъщеря? Не иска да ги дели от титлата ли?

Аз предвиждам, любов между господар и поданик, така си мисля

Общи условия

Активация на акаунт