ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 507
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 216
Как е оригиналното заглавие на бразилския филм "Най-страхотните неща на света", (дават го сега по CINEMAX)?

# 721
  • Мнения: 8
Как е оригиналното заглавие на бразилския филм "Най-страхотните неща на света", (дават го сега по CINEMAX)?
As Melhores Coisas do Mundo

# 722
# 723
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.Тази година гледах един филм ,мисля че е излязал тази година,защото нямаше бг букви и го дръпнах от руснаците,но не си спомням името му.Разказва се за един лекар в древността,който като малко момче изживява смъртта на майка си от апендицит и после тръгва с един възрастен пътуващ лекар да учи лечителското изкуство.Изучава тайно трупове и устройство на човешкото тяло и спасява един владетел като го оперира.
 Някой да се сеща?
Благодаря предварително.

# 724
  • Мнения: 2 453
Здравейте момичета.Тази година гледах един филм ,мисля че е излязал тази година,защото нямаше бг букви и го дръпнах от руснаците,но не си спомням името му.Разказва се за един лекар в древността,който като малко момче изживява смъртта на майка си от апендицит и после тръгва с един възрастен пътуващ лекар да учи лечителското изкуство.Изучава тайно трупове и устройство на човешкото тяло и спасява един владетел като го оперира.
 Някой да се сеща?
Благодаря предварително.


Ето го.

# 725
  • Мнения: 27
Еха,това е,мерси много  Hug

# 726
  • Мнения: 6
Аз искам да попитам за един маалко стар филм.. Разказваше се май за едно момиче дето трябваше на рождения си ден да свали шините си и си харесваше едно момче... Най-добрите и приятели-момче и момиче гледаха кеч и също се сгаджиха хД нещо такова беше, много ще съм ви благодарен, ако помогнете!

# 727
  • София
  • Мнения: 369
Здрaвейте!
  Бихте ли ми препоръчaли немски филми/ сериaли?
Извинявaм се, че пишa в неподходящaтa темa, но не нaмерих другa.  Embarassed Ще се рaдвaм, aко ми кaжете дaли имa немски кaнaл, който могa дa добaвя към пaкетa си от прогрaми.  Praynig

# 728
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здрaвейте!
  Бихте ли ми препоръчaли немски филми/ сериaли?
Извинявaм се, че пишa в неподходящaтa темa, но не нaмерих другa.  Embarassed Ще се рaдвaм, aко ми кaжете дaли имa немски кaнaл, който могa дa добaвя към пaкетa си от прогрaми.  Praynig

Най-добре попитай момичетата в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=668950.0;topicrefid=20Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 369
Здрaвейте!
  Бихте ли ми препоръчaли немски филми/ сериaли?
Извинявaм се, че пишa в неподходящaтa темa, но не нaмерих другa.  Embarassed Ще се рaдвaм, aко ми кaжете дaли имa немски кaнaл, който могa дa добaвя към пaкетa си от прогрaми.  Praynig

Най-добре попитай момичетата в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=668950.0;topicrefid=20Simple Smile
Блaгодaря ти. Simple Smile

# 730
  • Мнения: 2 453
Здрaвейте!
  Бихте ли ми препоръчaли немски филми/ сериaли?
Извинявaм се, че пишa в неподходящaтa темa, но не нaмерих другa.  Embarassed Ще се рaдвaм, aко ми кaжете дaли имa немски кaнaл, който могa дa добaвя към пaкетa си от прогрaми.  Praynig

Никакви ли нямаш?
На прима виста се сещам за Pro 7, RTL (май са няколко), ZDF, ARD.

# 731
  • Мнения: 1 243
Ние вкъщи сме с целия "разширен" пакет от всички възможни немски канали. Така че споделям наблюдения. Wink

По ZDF и ARD (които са държавните тв) дават най-хубавите немски филми - нови и актуални, но за съжаление много често е късно вечер или дори през нощта. По 3SAT също има нови филми, но не от типа "американски хит", а по-скоро са интересни за хората, които си падат по по-алтернативно кино, източноевропейски заглавия, скандинавско кино, такива неща. Амеркинаските филми в момента са най-вече по Kabel1, всичко е дублирано по стара немска традиция. По Pro7 има най-вече сериали (макар че до неотдавна имаше и филми, но вече не.)

# 732
  • София
  • Мнения: 369
Ние вкъщи сме с целия "разширен" пакет от всички възможни немски канали. Така че споделям наблюдения. Wink

По ZDF и ARD (които са държавните тв) дават най-хубавите немски филми - нови и актуални, но за съжаление много често е късно вечер или дори през нощта. По 3SAT също има нови филми, но не от типа "американски хит", а по-скоро са интересни за хората, които си падат по по-алтернативно кино, източноевропейски заглавия, скандинавско кино, такива неща. Амеркинаските филми в момента са най-вече по Kabel1, всичко е дублирано по стара немска традиция. По Pro7 има най-вече сериали (макар че до неотдавна имаше и филми, но вече не.)

Много блaгодaря зa изкaзaното компетентно мнение по въпросa .  Grinning  Heart Eyes

# 733
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 306
Търся "Двоен спусък".
Ето резюме за този филм, за пояснение: "Цялата идея на двойния спусък беше, че всеки капан беше Х2 - спомням си, имаше момент, в който пипнаха едно колело, от под седалката се изпръска едно лепило, а в същото време една препарирана акула се завъртя и от устата й се изстреля нож, точно там, къде би трябвало да е залепнал човека... Simple Smile
На финала, след като гардероба (май беше пълен с някви тежки железа) размаза крака на единия, но все пак се освободи, отвориха вратата към статуетката. Единият откачи и си свали маската, всички камери го заснеха и май избяга. Другият също се побърка и седна в моторизираната инвалидна количка на собственика на статуетката и започна да обикаля около поставката със статуетката и ... май така си и умря..."

# 734
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Котьо Тръмп, малко сложна задачка... но пък предизвикателство.  Grinning
Фактът, че същото е било и френското заглавие на филма "Червена топлина" с Арнолд Шварценегер, се оказва допълнителна пречка.  ooooh!

Според чичко Гугъл разни хора имат спомени за този филм от времето на "Студио Х". Ама тогава не е имало торенти.
Така че недей да храниш особени надежди.
Но ще поровя.

Общи условия

Активация на акаунт