ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 506
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 306
А дано се закваси морето Crazy.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Сега като ви прочетох се сетих, но не знам дали е същия филм. Точно по "Студио Х" го даваха, може би 1983 година. Спомням си само, падането на гардероба върху крака. Дотогава беше само един човек. Той се обади по телефона, дойде някаква жена с крик за кола, с него вдигнаха гардероба. Друг човек нямаше. Нашият продължи да търси там каквото търсеше (не помня точно какво) и накрая - количката. Изводът на целия ни клас беше "няма по-тъп филм от този".

# 737
  • Мнения: X
Търся филм ,гледах го миналата година -действието се развива на борда на самолет -имаше гей двойка -единят с брада и хората на борда го помислиха за терорист /а той беше мил и добър човечец/ , друг персонаж беше мъж с кученце -булонка или пуделче -изтърва го в тоалетната /после по чудо беше живо/. Много приятно филмче. Ще съм благодарна някой ,ако се сети кой е.

# 738
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 306
Сега като ви прочетох се сетих, но не знам дали е същия филм. Точно по "Студио Х" го даваха, може би 1983 година. Спомням си само, падането на гардероба върху крака. Дотогава беше само един човек. Той се обади по телефона, дойде някаква жена с крик за кола, с него вдигнаха гардероба. Друг човек нямаше. Нашият продължи да търси там каквото търсеше (не помня точно какво) и накрая - количката. Изводът на целия ни клас беше "няма по-тъп филм от този".
Не помня дали става дума за "Двоен спусък" - началото беше как някакъв мъж стои пред врата на къща и се опитва да влезе с взлом и когато отвори съвсем до него се изля кофа с киселина. След това започнаха капаните. Май е същият филм.
А помните ли "Честни сини очи"?  Grinning

# 739
  • Мнения: 14 473
А,"Честни сини очи"-помним,помним Peace
Дали го няма някъде сега? newsm78

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 14 139
Ох ...  върнахте ме във времето, когато бях млада и хубава ... Blush

# 741
  • Мнения: 146
Търся старите сезони на Сървайвър БГ и, чудно защо, само US сериите намирам. Никъде ли ги няма или аз не ги намирам? Във /vbox7 има части от серии или непълен "комплект" серии на даден сезон.

# 742
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Първият сезон мисля, че го няма вече никъде.
Другите все още могат да бъдат намерени из разни торенти, но ми трябва малко време да намеря информация къде точно.
Има най-различни форуми, в които пишат фенове на играта и из тях тук-там има линкове за сваляне на старите сезони. Аз съм ги сваляла и ги имам на дискове, значи все някъде ги е имало...
Ако имаш желание да чакаш, ще опитам да намеря някакви актуални през следващите дни.  Peace

# 743
  • Мнения: 146
Първият сезон мисля, че го няма вече никъде.
Другите все още могат да бъдат намерени из разни торенти, но ми трябва малко време да намеря информация къде точно.
Има най-различни форуми, в които пишат фенове на играта и из тях тук-там има линкове за сваляне на старите сезони. Аз съм ги сваляла и ги имам на дискове, значи все някъде ги е имало...
Ако имаш желание да чакаш, ще опитам да намеря някакви актуални през следващите дни.  Peace
Много ти благодаря за бързата реакция. Прерових всички познати и непознати мен торенти, но нищо Вече въпросът взе да става принципен!  Grinning Как може да не излизат никъде!  Grinning Ако знаеш от къде мога да ги изтегля, с огромно удоволствие ще запълня "ТВ програмата си" от 20 до 21,30 ч.

# 744
# 745
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Ами чудесно. Дано да е всичко от 2 до 4.

# 746
  • Мнения: 146
Да... ама не. Има сезон 2 и сезон 4. Това добре, лошото е, че за 24 часа НИЩО не се е изтеглило. Луда работа. Май нямам късмет  tantrum

# 747
  • Мнения: 124
Здравейте, търся английски субтитри за филма "Camp x-ray" (2014) с Кристен Стюарт .

# 748
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
от мен просто запис

# 749
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Здравейте, търся английски субтитри за филма "Camp x-ray" (2014) с Кристен Стюарт .
тук - http://subscene.com/subtitles/camp-x-ray
и тук - http://www.podnapisi.net/bg/ppodnapisi/search/sT/0/sK/Camp%20X-R … ay-2014-subtitles

Общи условия

Активация на акаунт