След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 28

  • 41 318
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ей, сега видях - случило се е нещо прекрасно Hug Peace

Саше Hug - браво на тебе

От кога съм оплела терличките да знаеш. Че и още чифтове съм спретнала в "гардероба"  newsm53



И наистина ти пожелавам да се гушкате и да се обичате и да те радва и ти да я радваш newsm10 newsm10 Мамина отмяна и гордост да е винаги

# 46
  • Мнения: 1 863
  Здравейте, момичета! Hug

Merhamet ~ еп. 34 ~ трейлър ~ бг суб


http://vbox7.com/play:e8e6fe4f79

 Клю   bouquet

# 47
  • Мнения: 371
Царинка, много си бърза, душко  Hug  bouquet

Аз тази вечер съм на филмов маратон, гледам пак 30ти епизод, леле Дениз колко се уплаши в началото на сватбата  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 863
  Клю  Hug  Винаги на пост! Joy Joy Joy

  Аз съм на X Factor и леко се ядосах, че  моята фаворитка отпадна  Mr. Green

  Ени, извинявай, че леко съм разсеяна. Praynig  Да ти е живо и здраво братчето, много да се обичате и да сте винаги един до друг! Много е хубаво да си имаш такова рамо. Винаги да се подкрепяте! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 23:05 от Tsarinna

# 49
  • Мнения: 8 444
Танче Hug,Клю Hug мерси за фрагмана  smile3525 smile3525 .Мерси и за пожеланията милички  Hug Hug
Танче и аз съм на X Factor smile3521.Моите фаворити Иван и Теди за съжаление отпаднаха ,но сега стискам палци на Жана
Лелееее чудо ще става в новия епизод  newsm78.Най-много ако не е нечий сън ами е реално случващо се събитие Ърмак да ги подкара по домова книжка всичките  smile3513.Тя така  лесно не може да се примири и да си остави играчката Фърат.
Ох пък тоя Реджеееп толкова да е противен  smile3511.Той защо нищо не знаел  newsm78 newsm78 newsm78.Той пак са е присетил да иска да е баща сигурно е надушил някоя изгода мръсника  smile3511 smile3511
Аз да ви се похваля почнах да гледам Мерхамет от началото  за  да си припомня всичко както си му е ред  smile3521.И отново съм започнала да и набирам на Хатиджето  smile3511.Реджеп я пребива от бой а тя продължава да се притеснява ,че щял да я изостави  smile3511

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 23:13 от Eny87

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз докато се ориентирам къде съм, аджеба - даже съм объркала чие е новороденото и къде да пиша.
Нейсе, сега от телефона набързо да приветствам бебе Адриана и да й пожелая един живот с повечко розови нюанси. Simple Smile   bouquet
Тъкмо гледах новия фрагман. Ох, Сермет, ще ме умориш...  hahaha

# 51
  • Мнения: 9 541

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 02:14 от lia-martin

# 52
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте милички!!

Благодаря на ВСИЧКИ за прекрасните пожелания. Много се зарадвах! Прекрасни сте!

Мел няма проблем, че си споделила снимката. Мъжа ми я сложил в неговият фейсбук, а всички си помислили, че е Лео и никой не му честитил. Приликата между двамата като новородени е поразителна. Лео бесхе с 600гр по-тежък и имаше по-големи бузи, но на снимките не си личи.
Спазарих се да ме пуснат утре в нас. Ще има последен преглед на Адриана и после се прибираме. Много съм щастлива. Имах късмет и със стаята. Понеже бях настинала преди да родя и имам херпес, за всеки случай не ми пуснаха никой тук. Голям кеф. Хубаво е, че херпеса веднъж свърши и добра работа. Не знам кога ще намирам тези дни време да пиша, но ще се обаждам. Свекървата е в нас и много помага. Да е жива и здрава!

Момичета пак благодаря за прекрасните пожелания!! Хубаво е, че ви има!  Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 9 541
От трейлърчето ми се струва, че Ърмак ще обяви, че чака дете от Фърат, но да видим hahaha
Клю Hug, хубава новина и от теб! И още по-хубаво да изкараш празниците!

# 54
# 55
  • Мнения: 9 541
Тинче Hug, добре си се завърнала! Ванинка Hug, ти съвсем пък зачезна, сигурно плетеш много терлици и нямаш време да минаваш, Петане Hug, радвам се, че и ти намина /няма ли рейтинг някакъв Wink/?

Мерси на Клю Hug и на Танчето Hug за готовия фрагман с бг-субове, много сте бързи! newsm51 smile3525 newsm51

Бг-гърл Hug, наспи се хубаво днес на тишина, че от утре, т.е. днес вече ще се грижиш за две дечица...не е същото newsm78 Една приятелка казваше: най-голямата промяна е между едно и две деца, после ако ще и да са 5, вече имаш създадена организация Heart Eyes
Клю Hug, е, какво ще кажеш...преди2-3 дни Бг-гърл Hug пусна тази тема, а днес вече ще си ходи с момата у дома Peace Не чувам и звук на оплакване от Бг-гърл Hug Joy Joy Joy Така че, няма страшно, не искам да си вкарваш страхове в главата Stop



Tolmin, Slovenia

# 56
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, права беше за вярата на Йозгю Намал : no /бълг. кимане за "да"/

# 57
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
За мама Саше като се прибере едно чайче Peace

За всички нас по едно силно и горещо кафе, а на Лиа двойна доза Peace

Весел работен съботен ден Party

# 58
  • Мнения: 167
Момичета, благодаря за труда  bouquet
Доживяхме да видим Нарин и Фърат под венчило... Heart Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Party

# 59
  • София
  • Мнения: 5 334
Добро утро! Сега се залавям да гледам серията. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт