След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 28

  • 41 319
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 9 541
Рейтингът от вчера, вече сме паднали на 23 място hahaha

# 752
  • Мнения: 9 541



Mustafa Ceceli - Dünyanın Bütün Sabahları

# 753
# 754
  • Мнения: 9 541
Какво мислят толкова?

# 755
  • Мнения: 9 541
До другата тема wavey

# 756
  • Мнения: 8 446
Привет момичета  Hug Hug Hug
Саше Hug,Аниста Hug,Лиа  Hug,Клю Hug,Ели Hug,Ванинка Hug,Мел Hug
Аз изгледах и 33 серия.Не се случиха много неща втази серия освен че Сермет и Денис отидоха на кино,а Фърат направи второ предложение за брак на Нарин ама както го беше направил преди 10 години в Яслихан  smile3521
Денис и Сермет имат много готина свалка ,а Али като един елф на любовта бди всичко в любовната среща на шевчето да е наред  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Цял киносалон само за Сермет аби и Денис ееееееее филма не беше любовен ама пък Денис йенге се оказва че обича страшни филми тъй че всичко е наред  smile3521
Фърат направи предложение за брак  с оркестър и мегафон та да го чуе не само Нарин ами и хората които живеят  от двете страни на Босфора  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Обаче тая мома Ърмак сериозно ме притесни.Като чу че Фърат е предложил на Нарин побесня и изглеждаше като напълно луд човек.И в лудоиста си и  с  тая нейна куха главица отново е измислила глупост.Поне като ще забременява от донор да беше нАмерила някой дето прилича малко повече на Фърат-тоя от снимката бие яко на китаец или кореец. Joy Joy Joy Joy JoyТая жена нищо не може да направи като хората-в първи сезон нае дедектив дето не може да разбере че някой го следи,после във втори сезон пък нае дедектив дето се оказа ,че е луд по цялата глава и мрази  Фърат сега пък тая бременност чрез донор  newsm78 newsm78 newsm78Глупост след глупост прави това момиче -според мен  да вземе вече да мисли така и така не и се отдава що се мъчи  newsm78

# 757
  • Мнения: 9 541
Eни Hug, много ми беше весело да те чета, благодаря Peace Тая Ърмак е "тъпа", вярно, ама все някой й се връзва, щом в 37 еп. е убедила Фърат да зареже Нарин и да заживее с нея, докато роди Joy Joy Joy Joy Joy hahaha А и Дениз си я върти на малкото пръстче hahaha

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 22:47 от lia-martin

# 758
# 759

Общи условия

Активация на акаунт