След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 28

  • 41 339
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
Ени Hug newsm10, най-сетне разбрах, чок мерси! newsm51 А за Ръфат всичко си беше ясно ooooh!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет мили Мерхаметки Hug
Изтървала съм доста събития,но със закъснение
Саше Hug-да са ти живи,здрави  и късметлии и рожденика и малката  bouquet
Лиа  Hugне съм забравила,че трябва да си водя записки,но виждам,че Ени Hug ме е изпреварила Laughing
но аз пак ще си кажа по последните гледани епизоди Peace
30 еп -държанието на Дениз не ми се връзва с характера и импулсивността й,видя ми се направо неестествена Mr. GreenИ според мен има много алогичност в представянето на героите.Изграждат системно конкретния образ и изведнъж той действа абсолютно в разрез с дотук изградения имидж,липсва на моменти последователност и логика Cry
Тук ми направиха впечатление думите на Нарин за по-голямото момиченце,което беше с Мелек.Тя каза на Шадие-"ако бях я срещнала на улицата щях да си помисля,че  е твое дете.Копие на тебе в детството."Замислих се за бебето на Шадие и къде е то.Още не са ни казали момче или момиче е  newsm78 Може да е това момиченце Thinking

31 еп
Не ми хареса.Особено измислиците за мъртвото дете на Фърат,сестрата на Синан и отмъщението на Синан.По голяма глупост как не можаха да измислят.Тоз Фърат го направиха от черен,по-черен.Зарязал пак поредната,че заради него и детето умряло,че и тя полудя.Ееее,много стана вече ooooh!
Умря заради него и служителката му,сега и това ..направо прекалиха #Cussing out
И как пък толкоз години минаха и точно сега Синан реши да му отмъщава,а пък сестра му как живееше сама в таз къщурка Thinkingидея нямам.Много задълбах май #Crazy
Москоф пак беше ужасен в сцената с малката Шадие.Направо ме потресе ooooh!Милата ,тя не е  като сестра си и той я мачка жестоко #Cussing out
А Нарин как хубаво я успокояваше в миналото,а не както сега в настоящето само да я овиква.
Усещам като че ли лека отегченост в играта на Йозгю Mr. Green
А това пък,че гръмнаха Синан Sick думи нямам,ама нали трябва да се отърват от излишните персонажи Joy Joy
33 еп
Хареса ми пак в миналото -рожден ден на Нарин и как брат и сестри се обичат и подкрепят,жалко,че беше само когато бяха малки Cry
Зафер-мисля,че ни подготвяха за такъв обрат чрез думите на Нарин в предходните епизоди.
Историята със Назми/Кайя беше забавна и пак доказа,че приятелството на Н и Д се е доказало с времето.Дениз как му скочи на въпросния Joy Joy
И двете обаче по някакъв начин нараняват сестрите си с казани думи.Москоф пак изтрещя,но този път с цел да защити дъщеря си.....да не повярваш ooooh!
Накрая Фърат с повторението от миналото на предложението ми хареса Laughing

Малко пак съм в телеграфен стил,но толкова засега драги ми Мерхаметки.
Ще продължа със записките и скоро пак Peace
 Hug Hug Hug Hug за всички момичета в темата

пп забравих да кажа,че гледам" Приливи, отливи" и много ми харесва,добре направен, засега поне.Хубав каст,кефят ме максимално.Особено Мерт,страхотна игра прави това момче.
И на мен много ми харесва Ендер и като визия ,и като игра.
Почнах и Чучулигата ,но нещо не му достига според мен,много ми е муден  ooooh! и някои неща в играта им/няма да споменавам имена/ ме дразнят,на моменти направо театралничат Embarassed





Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 22:45 от Аnista

# 707
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Добро утро Убавици!

Лиа моят режим и аз не си го знам. В момента заспивам вечер рано и ставам рано. Вчера легнах към 21-22ч и сега станах, но не всеки ден е така. Съобразявам се с децата, иначе никога няма да се наспя.
Ени то Мадона 2029 няма да изглежда много по-различно от баба Лили, само може би малко по-разголена.
Аниста мерси за пожеланията!
Мел миличка къде се губиш?
Клю гледа ли "Под прикритие"? Може би един от малкото , да не кажа дори единственият бг филм, в който ми харесва как играят актьорите. Единствено Мартин ми е бил винаги малко дървен. Да те питам за АШК. Сега след като гледа финала, заслужава ли си да се почва?
На останалите  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug





Дано не ви събудят така

# 708
  • Мнения: 9 541
Добро утро и от мен!
Бг-гърл Hug, страхотна закуска, че и кафе, мерси Peace  bouquet Мел Hug зачезна някъде, дано не е по здравословни причини newsm78 Ели Hug, ти добре ли си, че и теб те няма пак? newsm78

Аниста Hug, много интересни записки, с кеф те чета, още повече, че ни се припокриват мненията Peace Още не съм гледала последния епизод, а днес ще излъчват 37 еп., но съм намислила последните епизоди да ги изгледам на руски newsm78 И на мен ми се струва, че Фърат направо го взеха на мезе...но две изгубени деца - абортът на братовчедката на Нарин и мъртвото дете на лудата в САЩ оправдават сегашните му бащински трепети към очакваното от Ърмак дете newsm78 Да видим още какво ще измислят, в повече ми идва отдавна Мерхамет, но все още ми е интересно какъв финал ще заформят след толкова щуротии и неуравновесеност на всички персонажи Wink

Клю Hug е в сесия, така че е оправдана, че не пише Stop

Хубав ден на всички! Hug

# 709
  • Мнения: 9 541
Пак не ми зацепва GT, та не мога да разбера какво се казва в статията Shocked newsm78

http://www.sacitaslan.com/perihan-magdenden-ekran-unlulerine-salvo-haberi-163044

# 710
  • Мнения: 9 541


2. Bilkent Televizyon Ödülleri | En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu???????

Не съм си допила кафето и хептен нищо не вдявам Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 9 541



Narin&Firat ಌஜಌ Say something ಌஜಌ

ново  bouquet

# 712
  • Мнения: 9 541
Добре си похапва Сермет hahaha

# 713
  • Мнения: 167
Здравейте мили дружки Hug
Преди малко ви писах, но не знам къде се загуби newsm78
Саше, тенкю за слънчевото кафенце Peace
Аниста, благодаря ти за стегнатият преразказ, на това разчитам за да съм в час Hug
Тук съм,  тичам по задачки, иначе съм отпуска, но нищо не разбрах ooooh!
И от мен нещо за приятен ден Peace

# 714
  • Мнения: 167
Лиа мила, моето кафе е най-вече за теб, да се
разсъниш - за теб този час не е ли ранен Wink newsm78

# 715
  • Мнения: 9 541
Лиа мила, моето кафе е най-вече за теб, да се
разсъниш - за теб този час не е ли ранен Wink newsm78


Направо е безумен часът, но имам куп задачи Mr. Green А сутрин ги върша с темпото на костенурка Joy Joy Joy, щото не съм хич в час Heart Eyes
Миличка Мел Hug, благодаря за специалното кафе за мен   bouquet, че иначе за другите няма да остане Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 12 839
Здравейте!

Лиа , благодаря!
Горе-долу бива hahaha но така съм се заплеснала по Каяп, че минутите които имам за пред монитора са за Аслъ и Мете. Сериалът е много по-добър от Мерхамет, поне за мен, а го спират.
Аниста, точно това коментирах и аз, не ми харесва това залитане в Мерхамет.Н
е ги разбирам ,защо ще продължават  с измислени истории и разточителство, а не оставят един много по -добър сериал.
Какво да се прави, парите за продуцентите са по важни от нас  зрителите


Иначе и зад камера  са добър екип


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 382
 wavey милички

Саше Hug   Лиа Hug радвам се,че са ти харесали размислите ми,макар и лаконични/цял епизод в 5 изречения Joy Joy /


2. Bilkent Televizyon Ödülleri | En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu???????

Не съм си допила кафето и хептен нищо не вдявам Joy Joy Joy Joy

това с моя беден турски е май някаква награда за най-добра драматична актриса newsm78 може би за ролята на Нарин Thinking
дано да съм уцелила Joy
хубаво клипче си сложила  bouquet
Мел Hug дано си разбрала нещо от несвързаните ми приказки LaughingПак ще пиша Peace
Ели Hug май всички имаме консенсус,ама кой да ни чуе ooooh!

Лека вечер на всички Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 9 541
Чета тук за интересни турски сериали и сигурно е така, но аз нещо вече нямам желание да гледам турско, омръзна ми, трябва известно време да мине, че пак да се заинтересувам newsm78 Горе-долу развитието ми беше такова - от денонощно гледане на турски сериали, през лека досада - през по-голяма досада и вече скука  smile3511. Всички са ми под общ знаменател и не ми се гледат, още по-малко да започна нов сериал newsm78 А иначе има артисти/ки, които ми харесват, но дизитата нещо ми дойдоха в повече,...май се претоварих Heart Eyes
Затова чакам с нетърпение Мерхамет да свърши и почивкааа, да не говорим, че без превод сериал повече не гледам Stop Stop Stop

# 719
  • Мнения: 9 541
Аниста Hug, благодаря за подсказката за Йозгю, без съмнение е добра актриса Peace, но на моменти явно и на нея й идва в повече hahaha
А наш Ибрахимчо какво ли прави тук? newsm78



Общи условия

Активация на акаунт