Лунна диета-13февруари-6.44ч

  • 2 545
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 664
Хайде и аз. Направила съм си една гооооляма чаша кафе без захар и ще го пия поне до обяд Simple Smile.

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз ще комбинирам с трети ден на "Лимонена с кисело мляко"
Нещо не разбрах,защо трети ден?Нали е 24 часа?А каква е тази "лимонена с кисело мляко"
Днес ми е трети ден на лимони с кисело мляко,и съм сега с вас на фрешчета.Ще видите вие като стана тънка фиданка Laughing

# 17
  • Мнения: 206
В диетата включват ли се парче торта, два бонбона и няколко соленки?... Sick
Да са живи и здрави рожденниците, които все ни дават необходимото извинение за провалите.. Twisted Evil Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Сега си запарвам от чая РЕГУЛАВИТ-2  food010 и от "ЧАЙ ЗА ОТСЛАБВАНЕ" на БИЛКАНА! newsm10
Този чай на Билкана и аз съм го купила,ама не виждам никакъв ефект от него. Дано с лунната да има в комбинация. Grinning

# 19
  • Мнения: 171
и аз съм вече само на чай Wink но се чудя дали маже да си сложа захарин newsm78 айде леки пости на всички Wink

# 20
  • Мнения: 1 934
Броите и мен. Преди години редовно я правих тази диета 1 ден само на течности, след това 3-4 дни на ябълки. Резултата е очевиден поне при мен.

# 21
  • Мнения: 181
 Laughingмами и аз съм с вас, ама сутринта изядох една ябълка бях забравила за луната,пречи ли нещо Laughing

# 22
  • Мнения: 485
Аз вече съм се включила и съм изпила 6 големи чаши чай до сега. Ако издържа да не ям довечера  - смятам и утре да продължа на чайчета докато издържа.

# 23
  • Мнения: 505
хайде едно рамо и от мен...пишете ме в отбора на лунатиците

# 24
  • Мнения: 1 645
И аз се включвам в отбора Peace
1 кг изобщо не ми е излишен Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бройте ме и мен

# 26
  • Мнения: 1 568
И аз и аз!
Направила съм си кана чай PU-ERH с лимон и за сега съм добре. Вечер обаче освирепявам ... дано този път издържа!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз "лунатирам" този път Grinning.Успешно за сега Grinning.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 044
 newsm51За сега съм на едно кафе с мед и въобще не съм гладна,ще си напраевя и един голям фреш от портокал и грейпфрут GrinningСутринта,тоест към 12ч,тогава станах се премерих и бях 54.400кг.ще видим утре как ще е GrinningПо-късно пак ще се отчета Grinning newsm44 newsm44 newsm44Мисля и малко степ да покарам Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък вчера си сварих зелевата супа и мисля да си хапна само малко супа довечера, иначе засега не съм гладна, наливам се с вода и кафе.

Общи условия

Активация на акаунт