Хасково - 19

  • 131 307
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 148
Думите ми не стигат да изразя благодарността си към др.Добрев. С две ръце съм за него  Peace

Подкрепям напълно  Peace

# 721
  • Мнения: X
Здравейте,
далече съм от Хасково, но в малко населено място и утре ще пътувам.
Интересува ме мнения за добър специалист относно поне 10 бенки, едната от които не е ясно дали е брадавица или папилом , или просто бенка.....
Когато съм ходила при Д-р василев, той ми е казвал че може да направи тази консултация, но аз се притеснявам да не каже да се махне всичко, само заради процедурите......
При кого можем да отидем да ни консултира, да ги види една по една и да даде искрено мнение а не на всяка цена махане....
Много ме е страх, защото непрекъснато чувам и чета за случаи на махнати бенки и след това проблем.....
А и този преглед ще е по мое настояване....
Затова ми трябва много компетентно мнение..
Благодаря предварително!

П.П. Д-р Даниел Янков е познат на моя близка, тя го препоръча но не знам дали само заради това или като лекар е добър..

# 722
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Здравейте,
далече съм от Хасково, но в малко населено място и утре ще пътувам.
Интересува ме мнения за добър специалист относно поне 10 бенки, едната от които не е ясно дали е брадавица или папилом , или просто бенка.....
Когато съм ходила при Д-р василев, той ми е казвал че може да направи тази консултация, но аз се притеснявам да не каже да се махне всичко, само заради процедурите......
При кого можем да отидем да ни консултира, да ги види една по една и да даде искрено мнение а не на всяка цена махане....
Много ме е страх, защото непрекъснато чувам и чета за случаи на махнати бенки и след това проблем.....
А и този преглед ще е по мое настояване....
Затова ми трябва много компетентно мнение..
Благодаря предварително!

П.П. Д-р Даниел Янков е познат на моя близка, тя го препоръча но не знам дали само заради това или като лекар е добър..

Д-р Живко Филев..сутрин в онкологичния диспансер, следобед в ДКЦ-0то до детско отделение/не знам как се казва точно ДКЦ-то/ Peace

# 723
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
За д-р Филев още един глас. Махал е на моя приятелка. На мен разни брадавички по ръцете.

# 724
  • Мнения: X
И аз чух за този лекар, обаче масовото мнение е че посреща с ножа....
А на мен не ми е това целта. А обективна преценка...
Ох толкова ми е напрегнато че..... Sad

# 725
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Защо не пробваш при д-р Нора Дочева, щом предполагаш какъв ще е резултатът при Филев. С  добри впечатления съм от нея. Детето съм го водила при нея. На мен нищо не ми е махала.

# 726
  • Мнения: X
Благодаря за мненията.
Дано всичко е наред...
знам, че не е за тук да обяснявам за притеснението си, но все пак понеже човека е със страшно много бенки, които са много различни и по форма и цвят, се страхувам че ще искат нещо да се маха...
Въпреки, че той си е така вече повече от 25 години и не е променена нито една от тях...

# 727
  • Мнения: 647
Аз също ходих при д-р Дочева и аз съм с много.За кафевите каза,че нищо им няма за червените,че ще ги премахне ако аз желая.Доволна съм от нея.

# 728
  • Мнения: X
Благодаря

# 729
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
и аз имам  червени, но не са релефни. последните години доста ми излезнаха. те опасни ли са?  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 647
Лолита не се притеснявах опасни са тези които растат,променят формата си или кървят.Аз имам много ситни,които не са релефни,но имам и доста големи червени изпъкнали даже сутиена ми ги закача,някои съм разранявала без да искам и за успокоение ги прегледах.Доктор Донева каза,че са безобидни и даже не ги изследват.Горяли ги с лазер до 5 броя за 60 лева.Два дни без къпане и готово.Аз доста по 60 ще трябва да платя хи хи.Не ме е страх ще ги махам след известно време.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Привет! На мен и моето семейство ни предстои преместване във Вашия град и имам въпрос към родители на ученици. Кои училища препоръчвате за първокласник? Подадох документи в "Христо Смирненски" и "Иван Рилски" и от вчера с ММ водим спор кое е по-добро  Simple Smile Аз клоня към първото, той към второто  Wink Ще съм много благодарна, ако споделяте мнения !

# 732
  • Мнения: 781
Мира, и двете са добри, само имай предвид, че Ив.Рилски тази учебна година /а може би и другата/ ще учат в други училища поради предстоящ голям ремонт на училището..

# 733
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
"Свети Иван Рилски".. Peace

# 734
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
е, добре. но хайде, нали си говорим по приятелски, не попълваме официални документи  Wink

etaa, благодаря ти.  bouquet поуспокои ме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт