Хасково - 19

  • 131 305
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Здравейте! Мнения за ортопед? Става въпрос за профилактичен преглед на бебе.

Предимно при Генов ходят. Но мен лично не ми харесва. Май на повечето изписва ортопедични гащи и даже веднага праща да ги вземат от аптеката под поликлиниката (чувала съм, че е негова).


Аптеката под втора поликлиника е на фармацевтите сем. Найденови..като твърдите нещо, поне го проверявайте предварително.. Peace

Преди години ходихме при д-р Георгиев, но за съжаление сега практикува в Германия.За д-р Генов бих дала много добри отзиви, но за лечение на други заболявания,  за бебешкия преглед- предполагам, че е добър и там:bowuu:

# 706
  • Мнения: 148
Нас не ни е пращал за гащи, нито за стелки..аз пък съм много доволна от Генов..

+1  Peace

# 707
  • Мнения: 1 907
И ние ходихме при Генов, изписа на детето Шуслерова сол 2, за гащи не е споменавал  Simple Smile

Искам да ви питам имате ли отзиви за яслите в Хасково. Мнения, препоръки и наблюдения, всичко ще ми е от полза. Рано е още и не мисля да го пускам преди 2год., но ми е интересно и искам да си сверя часовника  Hug

# 708
  • Мнения: 806
А със записване на час ли е ? Там винаги има доста хора. Не ми се струва ок да чакам с малко бебе.

# 709
  • Мнения: 781
Бебетата са с предимство и веднага ви вкарват, но все пак е добре да се запише час..

# 710
  • Мнения: 806
Ще съм благодарна,ако някой даде телефон за връзка  bouquet

# 711
  • Мнения: 38
Да се оплача: в лаборатория "Зинвест" ми казаха сама да си взема носен и гърлен секрет на детето, защото "такива са правилата на лабораторията". Подаде ми "лаборантката" две тампончета, па даже ми и обясни как да боравя с тях....и така. Това явно е българската визия за "немско качество"...

# 712
  • Мнения: 781
Ами в болницата мен ме караха сама да взема секрет от дупето на детето, така че нищо не ме учудва.

# 713
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Коя е тази лаборатория? Къде се намира?   newsm78

# 714
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета, можете ли да кажете на мен, къде в Хасково по-добре да направя прегледи за бременност?
Аз намерих списък на лекарите, но не знам, кой трябва да избира.
Д-р Анна Бойдева ВЕЛЧЕВА-ДОНЕВА
Д-р Антоанета Иванова ЧЕСТИМЕНОВА
Д-р Величка Тодорова ТЕНЕВА
Д-р Виолета Александрова ПЕТЛЕШКОВА-ВЪЛЕВА
Д-р Лилия Маринова КРАЛИКОВА
Д-р Недялка Желязкова КРЪСТЕВА
Д-р Стефка Славчева АНДРЕЕВА
Д-р Стефка Христова ИЛИЕВА

Извинявам за моят български, още не съм научила хубаво

# 715
  • Мнения: 148
От списъка аз не бих отишла при никоя  Peace

# 716
  • Мнения: 23
От списъка аз не бих отишла при никоя  Peace
може би кажете друго хубаво място? в хасково или пловдив

# 717
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета, можете ли да кажете на мен, къде в Хасково по-добре да направя прегледи за бременност?

При Петлешкова аз отново не бих отичла,Бих казала че съм доволна от др Добрев.

# 718
  • Мнения: 193
С две ръце за Д-р Добрев и двете си деца съм родила при него и по-голямата част от приятелките ми.

# 719
  • Мнения: 806
Думите ми не стигат да изразя благодарността си към др.Добрев. С две ръце съм за него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт