Хасково - 19

  • 131 596
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 639
Имало нова лаборатория зад очната болница до втора поликлиника тан където беше кабинета на д- р Дачев.Онзи ден ми я похвалиха много от една аптека,че и аз като теб съм с различни резултати от изследванията.

Благодаря!  Hug

# 691
  • Хасково
  • Мнения: 440
В никакъв случай д-р Тенева. За съжаление, когато бях малка ме заведоха точно при нея. Тази жена не знае как се работи с деца. Да не говорим, че ми изписа глобули, които на 10 години представете си колко съм си слагала.На 15 ми се наложи пак да я посетя, заради засилено течение. На контролния преглед ме попита имам ли картон и аз отговорих ами не знам дали сте ми направили, и тя " бременна ли си" .... newsm78 ooooh!  Благодарение на нея си имам хронично бяло течение. Иначе е много мила, но...

# 692
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Магазинът за чамови мебели си е на мястото.. Peace

Може би не в същия обем и на вратата пише Мебели от Велинград...ама мисля, че са си същите..Толкоз по въпроса с чамовите мебели..

# 693
  • Под люляка
  • Мнения: 72
Препоръча те ми гинеколог в Хасково работещ с деца (3г.).
при д-р Памукова съм засичала да вкарват за преглед деца

# 694
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 766
Уф да. През ден минавам от там,  а защо съм останала с такова впечатление, не знам. Разсеяна работа. Магазинът за дрехи и този за мебели са били един друг. Съжалявам, ако съм заблудила някой.  Embarassed

# 695
  • Мнения: 38
Моля ви, препоръчайте ми читав педиатър, който да прави домашни посещения в почивен ден. Похвалиха ми д-р Консулова, но телефонът й е изключен.

# 696
  • Мнения: 350
Моят съвет е да се запишете при който педиатър сметнете за добре, а през почивните дни да водите детето на частно ако се разболее. Поне аз така правя. Само Живко Христов прави посещения по всяко време, но за мен това не е лекар, а  някакво подобие на такъв.

# 697
  • Мнения: 6 006
Оооо, Христов се чудя как има толкова пациенти при все методите му на лечение  ooooh!

# 698
  • Мнения: 193
Аз  за сега съм доволна от него,за други лекари от Хасково също съм чувала много отрицателни мнения така че е много относително.

# 699
  • Мнения: 781
Аз  за сега съм доволна от него,за други лекари от Хасково също съм чувала много отрицателни мнения така че е много относително.
Чукай на дърво...

# 700
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
В почивни и празнични дни работи ВИНАГИ спешен и неотложен педиатричен кабинет, в сградата на спешна помощ.Заместват и джипитата вечер и в празнични дни.Повечето са лекари и сестри от детско или пенсионирани такива.


При спешност отивате направо там и ще преценят за болница ли сте или за домашно лечение...
Аз лично съм го посещавала няколко пъти, понякога има и доста деца, за махалата не ми се говори, че ще ми изтрият поста.. ooooh!

# 701
  • Мнения: 6 006
При спешност отивате направо там и ще преценят за болница ли сте или за домашно лечение...

Дааа, и почти винаги детето е за болница, естествено  ooooh! Направо ми настръхва косата като се зададат поредица почивни дни, нямаме пропуск просто... Сега поне беше само някакъв вирус с Т и повръщане, който мина за едно денонощие, та не се наложи да ходим до спешен кабинет, но по принцип въобще не ми харесва как работят, ама нямаме избор.

# 702
  • Мнения: 806
Здравейте! Мнения за ортопед? Става въпрос за профилактичен преглед на бебе.

# 703
  • Мнения: 683
Здравейте! Мнения за ортопед? Става въпрос за профилактичен преглед на бебе.

Предимно при Генов ходят. Но мен лично не ми харесва. Май на повечето изписва ортопедични гащи и даже веднага праща да ги вземат от аптеката под поликлиниката (чувала съм, че е негова).

# 704
  • Мнения: 781
Нас не ни е пращал за гащи, нито за стелки..аз пък съм много доволна от Генов..

Общи условия

Активация на акаунт