Августовски мами много се вълнуват, за коледен подарък сърчица ще чуят

  • 25 244
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29
Аз звънях в Панацея , казаха ми след 10-ти януари. Но се познавам с брат му - Алън Начев ( правил ми е конизацио 2009 и щеше да ме изражда първия път, но уви не успя да дойде Simple Smile) и се оказа ,че няма как да ме вземе преди 28-ми ( което е определено по -добре от 10.01), надявам се да не е късно.

# 61
  • Мнения: 3 807
Защо не му звъннеш по телефона за съвет?Поне ще се успокоиш до прегледа.

# 62
  • Мнения: 29
Най- добре ще е да звънна . До колкото разбрах трябва да ми направи ехография на жлезата и някакви други изследвания за "антитела".. май беше. Защото ТСХ е високо, но другия хормон ,който изследвах Т4 ,май беше е в норма...нищо не разбирам.. за пръв път се сблъсквам с тия хормони.

# 63
  • Мнения: 240
Nadejda1@ може да си вземеш Прополки /от аптеката/ те са на основата на прополиса и са безвредни за бременни стига да нямаш алергияя към пчелни продукти. На мен ми помага от първото бонбонче и са вкусни.  Wink

П.П.
Момичета, записала съм си всички нови данни които сте ми пуснали за добавяне или промяна на 1-ва страница. Изчаквам да събера няколко защото не мога да правя постоянни редакции. Ако не ми позволи да редактирам, промените ще бъдат нанесени в следващата тема.  Wink

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте, бъдещи маминки! Присъединявам се към щастливите редици с термин 4 август. Втора бременност. Имам чувството, че съм бременна от години - коремът ми е постоянно подут, постоянно имам газове, гърдите ми ще се пръснат, отвратително много ми се гади, но пък за капак на гаденето и ми се яде всичко. Абе ужас!!! Нищо общо с първата бременност. Тогава чак в 4 месец почна лекинко да ми се повдига коремчето, нищо не ми се прияждаше....и като се има предвид, че тогава качих 20 кг, като се хранех дори по-малко от преди берменността, сега с този апетит направо не ми се мисли. Ужасно е, това, че хем ми се гади, хем съм гладна. Единственото време през, което не ми се повдига е докато ям Sad
Работеща майка на един малък мъник съм, така че няма да съм постоянно тук, но ще ви наваксвам с четене. Радвам се, че съм сред вас и пожелавам на всички ни възможно по-лека бременност и щастлив край на "ерата на големият корем" Simple Smile

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Моята рецепта за сутрешно гадене, която открих случайно: 2-3-4 мандарини на гладно, а след това препечена филийка със сирене  Mr. Green - при мен действа безотказно.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 164
Снощи преоткрих таратора  Mr. Green, много добре ми подейства.
Кисели краставички, филийки с майонеза, сок от туршия. Знам колко абсурдно звучи, но ми се поуспокоява стомаха.

Сутринта като отворих кутията за кафе и... бегом до тоалетната  Sick, как ще я карам без кафе, не знам.

# 67
  • Мнения: 2 237
Момичета, аз само влизам с едно уточнение:
На първа страничка е записана blizna4e_2 с термин 03.08. както и Tesy_Desy  с термин 08.08.
Това е един и същ човек и е сестра ми , тя просто си смени ника от Теси на близначе. В момента е blizna4e_2  с термин 08.08.  Тъй като тя не може да влезе да пише , пиша аз за да корегирате  Peace

# 68
  • Мнения: 240
blizna4e знам, че това е един и същи човек, но явно още в началото е станало объркване и съм я написала 2 пъти а после съм поправила ника за 8.8 и не съм видяла, че я има и на друг термин. Ще го поправя. А сестра ти добре ли е или заради технически причини не може да влиза във форума?

Съжалявам за объркванията, но повечето момичета не си дават точни данни за термин и аз вече изкукуригах да изчислявам. От сега на татък вписвам на първа страница само ако изришно иска някой и ми е дал пълни и точни данни - име/ник, термин, години, град, бременност.
Благодаря ви за разбирането!

На мен следобедното гадене ми се усили и корема ме боли от глад а след 2 хапки вече ме боли от преяждане. Направо полудяввам. Все по отпаднала и сънлива се чувствам. Сутрин едва успявам да стана. Рева от всичко - филми, реклами, анимация и всякакви щуротии. Уф тези 3 месеца докато минат ще откача.

AniMM сега ти забелязах лентичката и ми стана любопитно. Да не би да се надяваш да имаш момиченце, което да кръстите Маги?

# 69
  • Мнения: 3 807
wafi това ми беше мечтата- момиченце Магдалена родено август поне месеца уцелихме другото ще разберем след два месеца  Grinning.

# 70
  • Мнения: 2 237
wafHug

Добре е ,да Simple Smile Даже много добре. Аз като си спомня колко зле бях миналата година по това време и каква тежка бременност изкарах.... ooooh! Дано при вас да е лекичко и безпроблемно  Hug
А тя не пише по технически причини Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6
здравейте момичета.аз имам един доста голям проблем-днес малко ми позацапа.моля кажете възможно ли е това да е нормално.първа бременност ми е и съм на 7 г.с.

# 72
  • Мнения: 4
wafi, благодаря ти отново за отговора.  Kissing Heart
sa4mi4ka, не е нормално зацапването. Обади се на твоя лекар да ти каже какво да правиш и евентуално да те прегледа утре някой...

# 73
  • Мнения: 240
sa4mi4ka зацапването в ранна бременност е нормално. Зависи вече от цвета и количеството, но при всяко зацапване е добре да се направи преглед.

НЕВ къде се изгуби, какво става с теб? Ходи ли на преглед, наред ли е всичко?

# 74
  • Мнения: 6
благодаря за съвета

Общи условия

Активация на акаунт