Августовски мами много се вълнуват, за коледен подарък сърчица ще чуят

  • 25 265
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Добро утро на всички.На мен днес ми предстои преглед и дано всичко е наред.wafi на мен ми допълни 25 години Ямбол първа бременност

# 691
  • Мнения: 961
wafi и аз не се виждам на 1 страница.Термина ми е на 27 август-1 бременност  Simple Smile

# 692
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Още е рано, но момичета от Варна, при кого ще правите ранната ФМ?
'Майчин дом', д-р Евгения Георгиева- при нея на ЖК, а БХС и ФМ си влизат в пакета на ЖК. Относно часовете не е много рано, защото навсякъде записват поне за 2 седмици напред. Simple Smile

wafi една огромна усмивка след поста ти и браво на мъника, да си кротува на мястото!

Добре дошли на всички нови бремелинки!

# 693
  • Мнения: 438
Здравейте,
И аз да се запиша в тази темичка.Искам да я следя, защото от вас мога да разбера много неща които ме вълнуват и които ще ми помогнат доста за по-леко и спокойно бременеене.
Само да се отчета че съм бременна в 11 г.с с термин 02.08.2014.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 185
Sa4mi4ka, стискам палци за прегледа!

Wafi, до колкото си познавам лекаря ще иска БХС, но ФМ не (поне не отделно от замерванията които той сам прави преди БХС!

За първа страничка - 31г., термин 31.08, трета бременност, София

# 695
  • Мнения: 2 965
Добро утро момичета!  bouquet
Аз писах по-напред   за данните ми, когато се записах!

За белъото, аз нося тип бюстие, а бикините са с ниска талия и не ме стяга нищо! Вечер и моя корем става плондер и около пъпа е надут повече, но е рано да личи, по-скоро е от течностите и храната! Simple Smile

Успех на всички, които са на преглед днес!  bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 1 185
За коремчето пропуснах да пиша - от хормоните по време на стимулацията и големия брой фоликули, коремчето много ми хвръкна, панталона ми е за бременни, защото не мога да закопчая дънките си и място в градския биха ми отстъпили вече  Laughing!

# 697
  • Мнения: 3
Здравей wafi моят термин е на 14.08.2014г., първа бременност на 25 години

# 698
  • Мнения: 379
Момичета, спасявайте ме с някоя бабина рецепта против "магарешка" кашлица, вече корема ме боли, нито мога да спя, нито мога да лежа от нея.   love001 newsm51

# 699
  • Мнения: 988
За протокола на 23 години, първа бременност, термин на 25 август.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 185
Наде, бабина не знам (аз съм малко предубедена към билки и друга народна медицина), но хомеовокс ще ти помогне (хомеопатия и е позволено при бременност)! Сетих се и нещо от баба - вариш сърцевина на дюла и пиеш сока!

Момичета с термин края на август - кога чухте сърчице, в коя седмица?

# 701
  • Мнения: 988
*Щастливка* аз чух сърчицето в 7 г.с.

# 702
  • Мнения: 961
Аз чух сърцата  в края на 6г.с  Wink

# 703
  • София
  • Мнения: 1 185
На 17.01 съм на преглед и много се надявам да чуем нашето сърчице! От записките ми с другите две бебета сякаш по-рано сме го чували! Но е факт, че последния ми преглед е с данни от снимката 4 седмица и 5 дни!

# 704
  • Мнения: 2 104
Добър Ви ден!
Nadejda1@ , отивай и си взимай Стодал сироп от аптеката, хомеопатичен е.
Не съм го пила, но тези дни и аз се разболявам и чета какво може да се взима. Аз си взех Тантум Верде спрей за деца , но го започнах от самото начало.
 За дюлята и аз знам, но според мен не е за бременни- втечнява секрети, респ и цервикалния и знам ли какво може да стане  Stop
 Може да "смучиш" мед , ако имаш такъв ,който не е мн. течен. Загрява гърлото и помага. Или си разбъркай мед и сок от лимон и си "хапвай" по малко, да преминава бавно през гърлото. Аз заради кр.захар не мога и мед да консумирам .
 Не искам да ви плаша, но имах колежка, която започна да кашля 10г.с и така си откара...и доведе до проблем заради ,който трябваше да лежи.
*Щастливка*, раничко е било. При мен се видяха пулсации в 6с.2д., след няколко дни пак така.А в 8с.4д. вече сърдечна дейност. Много ви се радвам на бъдещите мами с 3-то детенце Hug

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 10:44 от mama irina

Общи условия

Активация на акаунт