Магията на изтока - 27

  • 30 516
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Ей на , като съм изключила да виждам подписи губя подсказки. Значи на четвъртата горния пръв правилно съм го заподозряла че съм го гледала и ако не бъркам е единия от Чани-тата ни.
Tuon, не се изнизвай по допирателната  Naughty. . На последната снимка е "синята китара" - Хьонг + на Тупи Йонги- CNBLUE. На втората е триото на 2в1Laughing тя може и да не знае но при мен се водят така. Друго непознато?  Laughing

Ей на и загубения Минчо се намери. Браво нощен гост , строявай го  newsm66, то не може само целувки да раздава.

Редактирах щото като прочетох 2в1 разбрах че червените съм ги сгрешила, мислех че са едни други , но тохоо да не ме спипа rossonera, щото вместо Хоя съм видяла Ду. Ама казах че имам напредък а не че съм ги научила окончателно  Naughty.

# 16
  • Мнения: 9 192
Tuon, не се изнизвай по допирателната  Naughty. . На последната снимка е "синята китара" - Хьонг + на Тупи Йонги- CNBLUE. На втората е триото на 2в1,  Laughing тя може и да не знае но при мен се водят така. Друго непознато?  Laughing

Не се изнизвам,а направо си бягам Laughing
Уточних,че са ми познати само първата и втората снимка.Тях съм ги слушала Grinning

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 16:22 от Tuon

# 17
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 543
нощен гост, вчерашния Music Bank беше специален, заради празниците и бе с участието на наши любимци. Предполагам, че ще се зарадваш да видиш тези, които ти избрах.

2PM - Come Back When You Hear This Song (изобщо не ги слушах, важно е, че и шестимата ми превзеха екрана, както винаги, затова и не стигам до слушането, никога с тях (а и няма кой знае колко за слушане), предпочитам само да ги гледам)

Шошулчо, ако познаеш до един всеки един с името му, от зеления ханбок до последния шести син ханбок, значи наистина имаш напредък.

# 18
  • BG
  • Мнения: 4 456
Eха, 2РМ костюмари, и моя екран изпълниха Party

# 19
# 20
  • Мнения: 9 192
di80,моля.Ако искаш да се вижда снимката в спойлера слагай и тага,който се използва за снимки - img.

9 места, които трябва да посетите в Сингапур (отдавна не съм спамила Rolling Eyes)
Скрит текст:
Мерлионът се счита за талисман на Сингапур. Той олицетворява митично животно, което е наполовина лъв, наполовина риба. Символизира смелостта, упоритостта и силата на гражданите на Сингапур. Статуята е висока 8 метра и е разположена на устието на известната река Сингапур.
Чайнатаун – Китайският квартале е едно от най-популярните места в Сингапур. Той е основан още през 1820 година, с идването на първия китайския търговец от Ксиамен. Ако тръгнете на разходка из този квартал, впечатление ще Ви направи многообразието от цветове и уникалната атмосфера на това място. То е и проспериращ комерсиален район. По време на тържествата за китайската нова година очаквайте да видите изобилие от традиционна китайска храна и да бъдете очаровани от цветната украса на квартала.
Кларк Куей-Това е много популярно място сред интересуващите се от нощния живот в Сингапур. На това място има много барове, заведения и ресторанти. Освен това тук можете да намерите голямо разнообразие от ръчно изработени предмети и сувенири. Това е перфектното място за хората, които обичат да пазаруват и да се забавляват.
Зоологическата градина в Сингапур е сред най-популярните туристически дестинации в цяла Азия. Тя е високо оценена заради дизайна си и открития си пейзаж. По този начин животните се намират в близка до естествената им среда. Зоологическата градина предлага голямо разнообразие от екзотични животни – бели тигри, полярни мечки, слонове и други. Зоологическата градина предлага най-интересното нощно сафари, при което туристите имат възможност да наблюдават част от дивия живот чрез 45-минутна обиколка.
Остров Сентоса е главният курортен остров в Сингапур, който предлага много атракции и целогодишни събития. Можете да се насладите на вулкана, на градината с орхидеи, на музикалния фонтан, прекрасните голф игрища или просто да мързелувате на красивите плажове.
Подводен свят в Сингапур е най-големият в цяла Югоизточна Азия. Разположен е на остров Сентоса и се счита за мечтано райско място, което показва красотата и разнообразието на подводния свят. Той е дом на повече от 2500 риби от 250  различни вида. Тук можете да видите и едно от най- редките същества на Земята - дугонгът.
Паркът за птици "Джуронг" е най-големият резерват за птици в света. Той е дом за над 600 вида птици. Също така е и най-обширният по рода си в цяла Азия, и притежава най-високия  водопад, направен от човешка ръка.
Ботаническата градина в Сингапур  е панорамен парк, който се простира върху 52 хектара земя в центъра на града. Това е място, където хората могат да се насладят и да се отпуснат от забързания живот в големия град. Ботаническата градина е отличителна поради факта, че съдържа цялото разнообразие на флора от различни климатични условия.
Виенското колело в Сингапур е най-голямото в света и предлага на туристите изумителна панорамна гледка на целия Сингапур.Намира се в южната част на Марина Център и предлага на посетителите гледки с обсег до около 42 километра - в това число Batam, Bintan и Джохор.

# 21
  • Мнения: 14 418
Уау,пиши Praynig и за Сеул,но без ски-пистите наблизо,че не съм се научила да си вързвам шалчето,все още ooooh!
Пък на лятос може натам да летим Wink
Редактирамсее bowuu,че спамяяя bowuu

# 22
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 543
нощен гост, потанцува ли и ти с костюмарите от 2PM? Щях да ти пиша вчера, но едно ли е... и пропуснах. Чани вчера се отчете отново с много дълбоки мисли. Говореше за различните хора, тези, които мнозина не приемат, и на които обръщат гръб. Не мога да ти цитирам сега точно какво каза той, но по памет смисълът на написаното от него бе, че трябва да приемаме различните от нас, да не им обръщаме гръб, защото правейки ги това превръща самите нас в самотници. Отново е чел нещо, което му е мътило главата и решил да сподели. Ако след края на кариерата си с 2PM не издаде поне една книга, ще е чиста загуба, хаха.

# 23
  • BG
  • Мнения: 4 456
че трябва да приемаме различните от нас, да не им обръщаме гръб, защото правейки ги това превръща самите нас в самотници.

Чакай да го прочета няколко пъти, че още не мога да  разтълкувам тази му мисъл
Много е хубава Великолепната шесторка бе, няма да се уморя да го повтарям Laughing
Скрит текст:
И геният сред тях
Скрит текст:




Значи този танц с тирантите...хм Sunglasses
Изгледах и 2 еп. на шоуто им, там повече раздвижване имаше, едни караха колело, друго хапнаха(доооста и то), а DO милият сам отиде на кино.

JYJ
Скрит текст:





# 24
  • Мнения: 9 192
Редактирамсее bowuu,че спамяяя bowuu
В зависимост с какво ще ме подкупиш Mr. Green ще ти кажа за чудото антиспам Flutter
 hahaha

# 25
  • Toronto
  • Мнения: 683
Аз познах от раз JYJ, 2АМ (заради Чангмин, него мога да го позная навсякъде вече май) и CNBlue естествено. Първата ми корейска и въобще азиатска любов беше Йонги Heart Eyes Но да не се повтарям Peace
2в1, благодаря за прекрасната коледна тема,  и нея ще изпишем с кеф! Hug newsm51

# 26
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 543
че трябва да приемаме различните от нас, да не им обръщаме гръб, защото правейки ги това превръща самите нас в самотници.
Чакай да го прочета няколко пъти, че още не мога да  разтълкувам тази му мисъл.

Натиснала съм по грешка "и" вместо "о", тоест правилното е "го", тоест ако обръщаме гръб на различните това прави самите нас самотни. Един вид трябва да приемаме хората, които са различни от нас, за да не бъдем самотни. Дрън та пляс. Чани откри топлата вода, но все пак не мисля, че приемайки различните от нас ще ни направи по добри, или пък обръщайки им гръб (каквото и да значи това за него и какъвто смисъл да влага в написаното) ще бъдем самотни. Всичко си е до човека и дали ще срещне правилния до него, независимо дали е приятел, любим/ а или прочие, важното е, да е сродна душа, да те разбира. Повечето му мисли звучат за мен объркано - аз ги определям като мисли, които са много прости (обикновени), но той увива в една много сложна опаковка и неразбираема за доста хора. И с думи прости може да обясни и изкажат очевидните/ ясни неща, няма нужда от високопарни думи, сложни обвивки, само за да звучим "по-умно". Това обаче си е до самия човек и това дали умее да се изразява ясно и добре, но няма сега да правя анализ на това, което споделя/ пише Чан (много има да пиша), хаха, така че съм пас.

Танцът на тирантите е голяма работа, хаха.

# 27
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря за коледната тема Hug. За моя радост всички групи ги разпознах.Е, не знам на всички айдъли имената /това само rossonera го може/, но пък по физиономии ги разпознах Laughing.

Гледах едно симпатично филмче и искам да го препоръчам - Try to Remember - актрисата в главната роля ми беше харесaла   и във Warrior Baek Dong Soo, тук също.

Моята първа  и настояща корейска любов е ненагледния Бини Laughing Embarassed.



Исках да попитам, някой гледал ли е Mahiru no Tsuki и дали си заслужава? newsm78

# 28
  • Мнения: 14 418
Редактирамсее bowuu,че спамяяя bowuu
В зависимост с какво ще ме подкупиш Mr. Green ще ти кажа за чудото антиспам Flutter
 hahaha

Ще подкупвааам bowuu
Скрит текст:

# 29
  • Мнения: 6 105
Здравейте  Hug

Благодаря за новата тема   bouquet

В последно време ви изпуснах,та май не съм наясно с новостите,но ще ви застигна.  Simple Smile

Да има някой интересен романтичен сериал на хоризонта?

Общи условия

Активация на акаунт