Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 439
  • 726
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 011
Божкеей, тва от някое детско ли е?  Crazy newsm78 Не го знам аз /засега/.  Joy
Достатъчно ми е всяка сутрин да ги обличам полу-заспали в леглото, да се разправям после до последния възможен миг с Максето кои играчки не може да носи в градината и защо, и после да тичам по улиците като простинал кон, влачейки дете с всяка ръка и носейки две раници на гръб.  Mr. Green Mr. Green

# 181
  • София
  • Мнения: 856
Честито на днешните рожденници Simple Smile Да са живи и здрави, много щастливи дечица на супер щастливи мами и татковци  Laughing

Юхи, представих си го нагледно  hahaha
Покрай кака си, Калина загледа монстър хай. Сега иска да е полулярна, прави се на зомби и иска шарена коса  Crazy Кака ѝ е намерила и някакви игри за гримиране, често ме нарочва мен и ме гримира. За да съм по-красива... та обичайния ми макияж е: резедава основа, тъмно лилави сенки, черен акцент и черна коса с поне 6 цвята кичури - лилави, сиви, зелени и сини... абе аватарци рЕпа да ядат. Червилото обикновено е наситено лилаво, а ако има маникюр то е всеки нокът в различен цвят. Тоалет тип Гандалф, изпълнен в безумна шарения ... и аз всеки път трябва да се възхищавам на твърде ексцентричната си в стил Пикасо визия... Laughing

Ника и теб си те представих.  Laughing Софи сама си носи раницата, но айденето мисля се подразбира. Обичайно и квартала ме чува... значи само докато стигна до работата, вече съм гроги  Crazy Калина баш когато нося торба с боклук, резервни дрехи и някоя играчка, която мноооого тежина Калина, последната решава да тича като изголавена е сами разбирате, че квартала ме чува ясно, отчетливо и звънко в 7:45 сутринта...

Оставям ви, че Калина реве нещо. Хубава вечер!

# 182
  • София
  • Мнения: 110


Слънчи, представих си те и аз, страхотна картинка, а?  pletka

Аз нямам проблеми (сериозни) с организацията сутрин. Сравнително бързо се оправя дребното, ама нещо ми липсват понякога времената, когато нямаше право на глас...  Crazy Mr. Green

По пътя не се налага да юркам Диди, не се спира почти никъде, не ми се измъква от ръцете и като цяло разходката до градината е чудна.  bowuu

# 183
  • София
  • Мнения: 856
Мани... то ние не сме за представяне, ние сме за резил.  Crazy
Твърдо вярвам, е квартала отдавна ме е обявил за бЕсна истеричка, която крещи и не дава нищо на горкичките деца, ако случааайно се мине и вземе, че ги изведе. ooooh!
С това учене, пардон мотня на Софи, не помня от кога събота и неделя не съм ги изеждала да играят. Сега времето е хубаво и ако Софи се мота, оставям Софи да учи, и мъжа ми извежда Калина...

Абе хубава вечер, Юхи цункай тази прекрасна чаровница ако позволи...  Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 1 067
Влизам само да почерпя за порасналото ми ми момче !  Heart Eyes
Честито и на другите февруарчета порасващи днес  Hug

# 185
  • Мнения: 307


Почерпете се за 4-я рожден ден на нашата принцеса

Честит рожден ден на Явор,Краси и Александра!

# 186
  • До Балкана
  • Мнения: 100


Честит рожден ден на Явко и Сиянка! Пожелавам им много здраве, късмет, прекрасно детство и много весел празник днес на всички ви! newsm59

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 2 042
и да гоним някаква въображаема тъпа лисица, която се опитвала да ни открадне ръкавиците. A, да, при пристигане в градината, естествено, трябва да кажем Абре, за да се отвори вратата.  hahaha
Юхуу, Диманка определено споделя любовта на Диди към Дора. "Хитранко не кради", "раница" и "карта" се викат с пълен глас и всичките там асул, амбре и т.н.  Laughing Ето я Диманка с Дора, поръчах й я от един китайски сайт за Коледа, сега й е новата любима играчка. То да беше Дора добре, ами Диего гледа, което е еквивалент на Дора, ама раницата му се трансформира, според ситуацията, в необходимия предмет.  hahaha

Другите й любимци за Смърфовете, да не ви казвам колко пари отидоха докато съберем всички фигурки от киндер.  Blush Mr. Green

Пухи, Мики, да са ви живи и здрави рожденниците !  Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 6 011
Да са ни живи и здрави Сисето и Явко!  bouquet

Ние сме добре, утре ще водя Бо на очен лекар, ще му разширяват пак зениците, че нещо се колебае на прегледа.

# 189
  • Мнения: 307
Мерси за честитките за Сисето Heart EyesПразника мина супер,днес ще празнуват в градината.Другата седмица ще си почиваме вкъщи.Отпуска съм цееели 10 дни Crazy
Честит Свети Валентин и Честит Трифон зарезан Simple Smile
Преди 11 години на този ден се сгодихме с мъж ми,та пийте по едно за наше здраве

# 190
  • София
  • Мнения: 110


Пухи, честита годишнина!   bouquet Приятна отпуска! 10 дни, ехееей!  Flutter

Честит рожден ден на февруарчетата, които празнуват тия дни! Да са живи и здрави!  Hug

Ника, как мина прегледа?

Съни, много е сладка Диманка с плюшената си дружка.  Heart EyesАз засега няма да подкрепям манията на Диди с фен аксесоари, но пък тя много се кефи на книжките с Дора, редовно ги четем.  Mr. Green

Слънчи, сигурна съм, че преувеличаваш за крещенето по децата.  Flutter Според мен си много старателна и внимателна майка, аз не бих си давала толкова зор.  Crazy

# 191
  • София
  • Мнения: 856
Здравейте и от мен!
Пухи, честита годишнина и от мен на патеричка!
Честито на всички рожденници, празнували тия дни! Бъдете живи и здрави, мили дечица, много щастливи и усмихнати и винаги повод за гордост за мама и тати!
Ника, как е Бо?
Към нас нищо ново. Софи учи  Crazy, Калина гледа филмче и така...
Хубава и слънчева неделя и успешна нова седмица! Simple Smile

А и да не забравя: Неви, честит рожден ден! Много здраве и успехи и сбъднати мечти!   bouquet

# 192
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!


Честито на всички с поводи тези дни!   bouquet

Юхи, Бо нали си е странна птица... та късоглед, ама със стъкла за далекогледство беше досега. С тях виждаше по-добре. Лекарката каза, че е нещо обичайно и децата така и "обръщали" стъклата. Да, ама за последната година нашия се извиси 10 см. нагоре, и това очевидно се отразява и на зрението, щото вече тези стъкла не са му ОК и ся му ги смени с правилните - за късогледство. Ще ги направим тия дни. Ма то разправията беше голяма - три дни преглед!  Crazy Първия ден профилактичен, нещо не видеше добре, айде втори ден разширяване на зениците, пак колебания, и айде треди ден на вече стеснени зеници да потвърди резултата от разширените зеници.  Crazy
Отделно от това Максо го направи труден за рисуване, щото го шибна по окото с една лъжица за салата  Mr. Green Embarassed и ся ми е мъка да го гледам такъв бит, син и подут...

Иначе за Деня на флюбените кво да ви разправям... идилия... обичайна за нас. Мъжо ми донесе армаган - газова уредба за колата.  Mr. Green  bowuu Де да имах книжка, ехей! Реши да е романтичен до край и ни покани на пица вечерта. Там вече се развихри Максо, който през повечето време крещеше с пълно гърло: Веднага ми дайте 2 лева, че иначе започвам да чупя всичко тук!
После чупенето го смени със заплахи за  нашето убийство...

 Embarassed Embarassed Embarassed


Няма да ви казвам какъв интерес предизвиква туй хлапе у околните, сеир на моя гръб, естествено.

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 19:59 от Ника

# 193
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ох, Ника ... чета, хиля се като ряпа до рев и ... искам още приключения  Joy Joy Joy

# 194
  • София
  • Мнения: 6 011
 Joy Joy Joy Ох хиля се и аз на нашето мило семейство, то всеки ден си е изпитание и приключение...

Общи условия

Активация на акаунт