Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 144
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 307
ДУ!


Ах,разсмяхте ме от сутринта  JoyУникални са децата в коментарите си.Сияна често ме пита нямам ли бебе в корема,че бил голям Simple Smile
Ей,три дни нямахме мъгла,днес пак не се вижда навън.Искам сняяяг!Само болести в тия мъгли!
Вчера поне почивах и ходихме на хубава разходка с малката.

# 76
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Хриси, Бо ме пита същото, по причина голямото ми шкембе. Върви обяснявай, че нямаш бебе.  #Crazy
Като казахме бебета да ви споделя първо нещо смешно и после едно мое дерзание - по някое Дискавъри беше, има едно предаване "Любопитно" и в сряда даваха "Как започва живота". Страхотно направен филм, но не за деца. Обаче Борил като чу заглавието и реве, тръшка се искал да гледа: "как ще ми пличиниш, да на гледам за живота?"  Shocked Викам си, хайде ще гледа, като му закривам очите където не е за него. Дават пътя на сперматозоидите, той ги гледа и се възмущава, колко грозни били "тез буболечки", защо мърдали толкова и за къде бързали толкова. Обясняват, че средата във влагалището на жените има киселина, които убива част от тях: 'мамо, жените са убийци" Grinning . И като се появи зародиша и фетуса после и той откачи милия от щастие. Заключи, че и той е минал през тези фази и искал пак да го раждам. Вчера пита отново, кога ще гледаме за възникването на живота. Като мина по погрешка на някой от детските канали ме кара да го изключа, защото от тези филми ставал много глупав. Обяснява как искал да гледа" моя приятел Беар Грилс, който яде гадости и оцелява". И с такова вълнение ми обяснява, че изял една жаба и една змия и били много вкусни, че взе да ми става притеснително чак. До скоро се ядосвах, че е пристрастен към детските и обърнах другия край, сега се чудя не сгреших ли. Какво мислите по въпроса, а? Той всяка вечер гледа по едно детско филмче - "Колите", "Котаракът в чизми", "Пазителите", но друго не.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 09:17 от Dallcheto

# 77
  • Мнения: 307
Сияна гледа по 30-40 минути вечер детско-било Том и Джери,Дора изследователката,Маша и медвед...Но след това време и умръзва и започва да търси музика за да танцува.Иначе и е направило впечатление по филмите как се целуват и от време на време се присеща и ходи с отворена уста да се целувала така Crazy
Далче търси някакъв среден вариант или пускай му повече за животни,нещо което хем ще е за неговата възраст хем няма да обременява много.
Въпреки,че повечето детски са с голямо насилие,но и повечето приказки са така и не може да ги опазим.Все някой е изяден,все някой убит,на вълка корема разпорен ooooh!

# 78
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Пухи, той се интересува от животни също - Анимал планет е редовно пуснат, "Как се прави" гледа, "летището в Дубай", когато знае, че нещо не е за него сам се цензурира, обръща си главата, спира го, но май няма да поощрявам повече такива предавания. Confused

# 79
  • York
  • Мнения: 826
Като си говорим за бебета:
Есента някъде беше мъжа ми ми разказа какво се е случило в градината:
Често на изпроводяк като вземем Анета от 3 ет минаваме и през яслата на 1-я да кажем едно дзак. Детето много държи на този ритуал Simple Smile
Един ден отива мъжа ми и сестрата и лелката му казват: "Айде, честито!" И понеже моя е много зле смотолевил нещо от сорта на Мерси и нищо. На другата сутрин главната сестра го вижда в коридора и тя му казва "Честито". И ей тука на моя му светва лампичката, че има нещо нередно Simple Smile и я пита какво му честити при което се разбира, че Анета на цялата градина е разправяла, че съм бременна, че ще имаме момиченце и че ще се роди на пролет  Joy Joy Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Ми айде сбъднете желанието на детето де!  Laughing Hug Много сладко!


Пфуй, баси млечните зъби на Бо, днес извадихме още два на зъболекар, с упойка. Единият имаше корен поне 5 мм.  Crazy

# 81
  • До Балкана
  • Мнения: 100
..при което се разбира, че Анета на цялата градина е разправяла, че съм бременна, че ще имаме момиченце и че ще се роди на пролет  Joy Joy Joy

Хубавичко ви е подредила, Ани, ами дето казва Ника, "сещай се снахо"! Grinning
Брей, страшни зъби! Никич, да ни пуснеш някоя беззъба снимка на Бо, много обичам дечица, които си сменят зъбите! Blush Grinning
Успешна седмица, момичета!

# 82
  • София
  • Мнения: 789
Здравейте

Понякога, напомни ми на Софи едни творения: пак така, ме посрещат, едни честитки, едни прегръдки и аз  Shocked
Какво се оказа: Софи споделила с госпожата, че съм бременна и ще си имаме момченце  Laughing
Обясних, че няма такова нещо.
Е, малко по-късно (може би година след случката), забременях, Софи пак беше обяснила и получих подобни честитки, но много се смях ...
Ники, съжалявам, че такъв зор... нацелувай го Бо.
Аз ... лудвам принципно на работа, но ми домъчня много за вас.
Хубав ден желая и надявам се доскоро!

# 83
  • София
  • Мнения: 6 011
Далче, там е работата, че човека няма момент без зъби  Mr. Green, напротив! Проблема е, че тия млечните не били с "разградени" корени и съответно мноу здраво си седят на местата, постоянните обаче тръгват и като не могат да избутат млечните, се нареждат ред зад тях. Т.е. втори ред зъбки отвътре нарежда милия. Ся като вадим млечните, постоянните бързо се наместват на празните места, и според зъболекарката има пълни шансове да си се наместят сами, без разните му там телчета, ченета и тем подобни. И флуор му изписа, че нещо новите не са много белички.  Rolling Eyes

Слънч, и у нашта службица голем зор тая седмица, дано се справим.  Crazy Crazy Предстоят и некви големи промени и галимации при нас, дано е за добро, че тамън случих на работа и шефове, много ще ме е яд начи!  Twisted Evil

# 84
  • София
  • Мнения: 789
Ники, нас пък вчера официално ни продадоха... на други американци.
И приказката за малкото прасе и новия шеф си е абсолютно в сила. Mr. Green

При нас до юни месец се очертава да е все така, ако не и по-зле.
Ти мани, ама ако не успеем, сигурно ще ни блокират и отпуските.
Абе...

Както и да е, хубав и успешен ден желая!

# 85
  • София
  • Мнения: 6 011
Ники, нас пък вчера официално ни продадоха... на други американци.
И нас ни продадоха тия дни, ама на австрийци. Големи промени настъпиха при нас, да видим тоя моя проект накъде ще фаща...

# 86
  • Мнения: 307
ДУ!

Ники дано се оправят зъбките на Бо Peace
Хубаво ви продават на чужденци,нас българи ни "хайдакат",ама здраво.Сега новата ни управителка иска да работим повече дни за същите заплати,преди почивахме по една събота и неделя в месеца,сега го няма и това.Даже ни предлага да работим 2 дни по 15 часа и два да почиваме CrazyНо в малкия град е така-всеки си прави каквото си иска.

В яслата ми бяха честитили,че ще имаме бебе Grinning Сияна разправяла,че ще става кака Сиси и те бяха помислили,че съм бременна Simple Smile

# 87
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
ДУ!
[img]
В яслата ми бяха честитили,че ще имаме бебе Grinning Сияна разправяла,че ще става кака Сиси и те бяха помислили,че съм бременна Simple Smile
Joy Е, много са сладки като си измислят.
Ла Вида, къде си? Не си пускала бюлетин скоро.. Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро!  Hug

Нещо нямам муза за писане напоследък.  Rolling Eyes

Слънчи, Ника, дано промените в работата са за добро!  Peace Пух, при вас е просто ужасно. Наглостта на някои работодатели няма край.  #Cussing out

Аз имах най-добрия работодател ever! Чудесни години бяха! Винаги ще си спомням с добро за този човек, както и винаги ще се чудя защо няма повече такива работодатели в България (рядкост е дори нормалното отношение и спазване изцяло на трудовото законодателство  Rolling Eyes ). Е, сега с тая работа не се оплаквам също, нали спя с шефа.  hahaha Crazy

Честито на псевдобременните!  hahaha Дано децата се окажат пророци и съвсем скоро да се похвалите наистина.  Twisted Evil Като взимам Диди от градина, често се засичаме с майка на едно момиченце от групата, която идва с по-малката сестричка на детенцето - Сиси. Та Диди ме пита от време на време кога ще си имаме и ние СисиBlush

Далче, между другото и Диди се кефи на документални филми, но аз пускам голям филтър там. Напоследък се радва на концерти и балет, смънала съм ѝ няколко филмчета, тя си избира какво да гледа и колко (има любими сцени и моменти). Това само когато не мога да ѝ обърна внимание. Напоследък с тая работа следобед и вечер често ми се случва...  Confused

Диди между другото напоследък много се вживява да си играе на майка, непрекъснато обгрижва някое "бебе". От време на време ми разправя, че щяла да се жени за някое от момченцата в градината, но се оказва, че другата страна не знае нищо по въпроса.  Mr. Green Няма да повярвате какво беше учудването ми, когато вчера отварям вратата на занималнята и виждам как Диди (с гръб към мен) е хванала едно момченце на къс пас, държи го за ръка, хортува му нещо, докато същевременно с другата ръка обгрижва някакво бебе (повива една кукла в тия миникошарки с дръжки). Не мога да кажа, че не забелязах известно отегчение в погледа на младия татко, но, честно казано, не мога да го виня. Въпреки всичко той стоически изтърпя сценката и даже беше леко разочарован, когато Диди най-накрая ме видя и се втурна към мен.  bowuu

Друго, което забелязвам напоследък, е рязкото подобрение в рисуването на Диди - прави ясни контури (къщи, огради), както и оцветява много добре. Всичко това докато повтаря по 100 пъти, че се старае много.  bowuu Странно за мен, подобряването на тези умения е съпътствано с рязко спадане в концентрацията.  Thinking Но се е зарибила по тази книжка и непрекъснато ме преследва с: "Мамо, хайде да учим!smile3539

# 89
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Сега като тръгна на ДГ и не си стои у дома по цял ден, спря и манията на Бо по документалните филми и приятелят му Беър Грилс  Mr. Green
Браво на Диди, ще чакаме да ни пуснеш аванта някоя снимчица с изкуство от нея. Бо си граца доволна, драска безхаберно и форми не докарва. Въпреки, че имам от преди година може би една рисунка негова на Том и Джери - е, случайност е била, ама ги е измайсторил! Grinning
Ах, представям си гледката на младото семейство.. Grinning Heart Eyes Че и с бебе.  baby_neutral Борил повива тук един малък пластмасов бебок и с такова разочарование обяснява, че "то още не е живо".
Днес като го водих и се хвалеше, че учил математика, а аз нищо не съм разбирала от тази наука. Никак не е далеч детето от истината. hahaha
Е, сега с тая работа не се оплаквам също, нали спя с шефа.  hahaha Crazy
Други облаги ползваш ли? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт